Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ala, na liczniku mam 38,4 i telepie mnie z zimna. Do tego doszedł brzuch...znowu nasuwa. Ale to przez leki....za dużo biorę...

 

Powiem wam co mi wczoraj powiedział mój zatroskany syn.

 

Leżałam sobie na podłodze ( bo w dzień nie mam gdzie zalec ). Podszedł do mnie Michał i pyta:

- Mamusiu, dlaczego leżysz ?

- Bo, źle się czuję i wszystko mnie boli....

- A co Cię boli ?

- Głowa, plecy, nogi, ręce.....

- A cycki też Cie bolą ?

 

:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

- Nie synku, nie bolą :)

- A dlaczego ?

- Jak ktoś jest chory na grypę to go bola kości a w cycuszkach, kości nie ma...

- Jak to nie ma ?

 

Wytłumacz człowiekowi !!!!!!!!!!!!!!

- Kości są twarde, możemy je wyczuć przez ciało.

I tu mu pokazywałam, że w nodze ma, że w palcach ma....

A on do mnie..

 

MAMUSIU, TO WYWAL CYCKI NA PODŁOGĘ TO POMACAM !!!

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Obserwujący całą sytuacją mąż stał w drzwiach i miał tak : :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zlot czarownic zrobić:lol2:

Dla Barbe zaklinamy,klepiemy zdrowaśki ,to i dla naszej Anuli pokręcimy w kotłach jak ta lala:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ! O Ja Cie !!! :lol2::lol2::lol2:

 

Dzięki Ala i Ania :)

 

To i Ja zamieszam, dla Barbi....:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania dzieci uwięzione w PL,samoloty nie,, latajet''.Mąż ma w nosie uczenie gamonia, tzn, ja mam dość jego tłumaczenia ,bo on wykład mi robi, wręcz elaborat:bash: Tłumaczę, pokaż jak kozie na miedzy ,gdzie kliknąć .Ale ten swoje,jakieś zapędy profesorskie ma czy co?. Utłukę gada!!:bash:

A tyle mam ci do pokazania i oczywiście dziewczynom:rolleyes:. Zdobyłam żyrandol,2 lampki,świecznik czy,, cóś'' i 2 krzesła i cudną lampę stojącą.

Przekopałam pierdolnik synusia i aparat wcięło:mad::mad::mad::mad:,chyba łobuz zabrał ?????

Mąż mówi ,że musimy jakiś sejf zadobyć i zakopać pod podłogą ,przed stonką!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za fajnie by było gdyby nic sie nie wydarzyło :(

 

Chciałam zadusić indyka. Próbowałam odkręcić oliwe i coś mi pierdykło w nadgarstku.

Boli tak samo jak przy moich zapaleniach pochewek ścięgnistych...a może sobie ścięgno naderwałam ????

Psia mać !!!

I jak Ja teraz będę cokolwiek robiła ? Nawet noże nie mogę wziąć do ręki bo napiernicza.

Nadaję się tylko do uśpienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA.....super wiadomość!!!!!!!!!!!!!! Kuźwa........w końcu!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę:):):) Ale ty na siebie teraz uważaj.....Noż kurna....nadgarstek pierdyknął jak trza się pakować!!!!!! Okłady rób.....mąż niech robi....tzn najpierw ty mu zrób....potem on niech ci wymasuje....nadgarstek:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, nieszczęścia chodzą parami ;-) Mojemu Z. od miesiąca kciuk nie dyga ;-) nosi plastikowy palec , żeby mu go odginał.

A zapalenie pochewek kilka lat temu dostał od przepracowania nadgarstka....myszką komputerową :rolleyes:. Ręka w szynie, naumiał się pracować myszką na lewą rękę, ale okazywało się, że jednak prawa ręka bywa potrzebna ;-) Współczuję Ci serdecznie!!! Sypiesz się jak choinka na Trzech Króli... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...