Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki Pestko.

Gdyby mi napisali, że rozmiar za duzy to bym zmniejszyła, ale pisali, że grupy nie moge załozyć :(

 

Tak teraz piszą, chamidła. A na dodatek można wstawiać z kompa tylko pojedynczo. Dawniej i informacja była i od razu 5 ssztuk się ładowała. A teraz jest upierdliwie.

 

Mnie się to Avokado jeśli chodzi o układ w środku podoba i to o wiele bardziej niż Dora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko kafle nowiutkie z kaflarni i chyba mi go postawią, mam do wyboru wzory :) no i oczywiście zrobię profanacje - bo nie nie chce tradycyjnego kopciucha, wkład chce jakiś oszukany, chyba właśnie gazowy, może pelet.

 

A jaka kaflarnia? Daj linka do tych wzorów, bo mnie ciekawość zagryzie bez chlebka :) na dodatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, tu mają przykłady z Kafel-kar, Zduny, Ekspresja Ognia, Zygmut Kulik, Grochowski, ......

http://www.kominki.org/galeria-zdjec/kategoria,piece-kaflowe-i-kuchnie.html

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie jest domek, który obserwowałam od projektu. Teraz znalazłam zdjęcia z wnętrz:

FIREPLACES-Ługówka kominek.jpg http://www.swiatrezydencji.pl/architektura/inspiracje/kuszacy-smak-prowincji/kamienna-elewacja-tonawiazanie-doarchitekturytoskan

 

To albo dokładnie ten sam model, albo podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamiku, no to ci teraz zapodam temat do przemysleń.

Ja mam figure klepsydry...obszernej ale jednak :)

Dzieki za modły, ale musisz zmienic wyznanie bo nic nie dały.

to jak klepsydra, to nie możesz niestety narzekać :p

a modły dobre, to te kciuki nie takie:lol2:

 

panu od obiadu może podaj swoją cenę z informacją, że tyle możesz zapłacić od ręki, jak się zdecyduje, niech dzwoni a Ty szukasz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu od obiadu podałam swoją cenę, ale stanowczo powiedział, że nie ma mowy.

 

Tak czytam i wtrącę trzy grosze choć nie lubię na temat kasy.

 

Znam to tylko na zasadzie znajomy znajomego ale trochę tłumaczy dlaczego domy długo wystawione, a się nie sprzedają.

 

Niektórzy po prostu czekają na cenę która spłaci im kredyt w całości,cały czas spłacają mimo wszystko ,ale opcja że po sprzedaży coś zostanie do spłaty powoduje że trzeba z bankiem renegocjować,a do tego mieć jakieś kolejne zabezpieczenie pod zadłużenie które pozostanie.

 

Może coś w tym jest.

 

:stirthepot: i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 

dzięki:*

 

Emi, tego zduna akurat poznałam oko w oko, bo jest dość blisko mnie. kafle, piece, kominki Popatrz, bo ma ciekawe formy kominków w obudowie kaflowej i także typowe piece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...