Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

A karty pływackiej i aktualnych szczepień nie trzeba ?

 

Emilko, kuchnie zrobiłam z wykorzystaniem wykusza bo, nie chce okragłego stołu a tylko taki dobrze sie tam wpasuje.

Patrze też na ewentualne trudnosci z przenoszeniem gazu i wody.

Poniewaz kuchnia była obok to tylko kwestia przerzucenia na druga stronę sciany.

Gdybym zrobiła tak jak mówisz ( fajniej by było) to obawiam się, ze kolejny pion trzeba by robić i w sumie chyba nie ma jak.

Staram sie zrobic maksimum zmian jak najnizszym kosztem. Do tej pory to w zasadzie tylko zabawa z przesuwaniem scianek działowych.

Kolejny problematyczny fragment to ten pieprzony kominek na winklu.

Na cholere on mi tam ?

No ale jest i co zrobić...

Niech se stoi.

Moze wykorzystam go w kuchni i bede miała miejsce na pieczenie kiełbasek na ognisku ;)

A moze by go machnąc na piec chlebowy ???

Chociaz nie. Wróć !

Lubie ogień. tylko gdzie trzymac drewno ?

Chciałam w pojemniku obok ale w tym miejscu bedzie przeszkadzał.

Zawsze jakies ale...

 

Emi, mam prosbę.

Po wrzuceniu w 3 D wychodza ci powierzchnie tych nowo utworzonych pomieszczeń ?

Robię na oko i ciekawa jestem ile tam powykrajałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zmiana boska :yes:

 

Zmiana wymiarów czy nawet likwidacja dodanie okna jest nieistotna wystarczy wpis KB teraz też.Jedynie to okno musi mieć odpowiednie wymiary do kubatury aby nie było za ciemno.

 

Sprawdzają czy jest zgodne z projektem czyli garaż być musi bo to zmiana istotna jesli się myle to niech mnie ktoś poprawi.A reszta pomieszczeń można zmieniać na wpis do DB u mnie nie ma jednego pokoju na dole w starym domu itp...

 

Czym będzie grzany ten dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepienia tylko na tężec wymagają, co by sie na budowie nie nabawić choróbska, no i wściekliznę potrzebne, Inaczej do urzędu nie wpuszczą. Muszą wiedzieć czy pianę się toczy z powodu choroby czy ze złości na biurwy tam kwitnące :p

 

tak mam powierzchnie pomieszczeń :)

 

z kuchnią racja, z tymi pionami może być problem. Masz tu olbrzymie pomieszczenie, będziesz mogła szaleć z meblowaniem go, daje dużo możliwości. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do mnie bez skrótów.

Poce sie jak czytam :bash:

KB, DB ...

 

Bejaro, tam wszystkie media miejskie.

Szamba tez nie ma bo jest kanaliza.

 

Emilko, weszłam na strone Archonu bo jest tam mozliwośc liczenia odległości.

Nie bardzo rozumiem co masz na mysli pisząć, ze mam tam olbrzymie pomieszczenie.

Według moich obliczeń, telewizornia miałaby ok. 16 metrów.

Jadalnia jakas mikra mi wyszła bo cos około 6 metrów :(

Kuchnia trudna do policzenia bo jest otwarta no i ten kominek i nieregularny wykusz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ja Ci się odwdzięczę ??? :hug::hug::hug:

 

Twoim zdaniem wyszło...?

 

Na pierwszy rzut oka, chyba fajnie, ale zastanawiam się nad wygodą.

Czy te pomieszczenia sa metrażowo spoko czy nie ?

Ta jadalnie bedzie sie dusiła czy nie ?

 

Mozna by jeszcze nie robic sciany pomiedzy jadalnia a telewizornią i wtedy jadalnia zyska oddech, ale i Ja i mąż nie lubimy otwartych przestrzeni.

Wyszło by tak jak w domu Rodzinki.pl.

Nie wiem czy zwróciłas uwage na układ w ich domu.

Wchodzi sie na stół, a telewizornia jest zaraz obok, tylko oddziela ją konsola.

 

Przyszły mi do głowy jeszcze 3 inne układy, ale sama nie wiem.

 

Podumałam nad poddaszem, policzyłam metraże, wziełam pod uwage skosy i wyszło mi, ze proponujecie zrobic 4 sypialnie dla dzieciaków z 55,5 metrów kwadratowych.

Dzieląc to na 4 wychodzi mi, ze kazdy pokój będzie miał po 13 metrów z hakiem po podłodze.

Odliczając skosy duze i małe, nie wychodzi za duzo :(

PEWNIE, ze chciałabym spac na górze i miec z głowy przeróbki i guzy na głowie, PEWNIE, ze chciałabym zostawic garaż, chociazby na rowery, kosiarki i meble ogrodowe ( mamy dwa samochody wiec i tak sie nie pomiescimy), ale dom jest ciut za mały i dopiero bo zajeciu garazu, daje sie z tego domu coś wycisnąć.

Nawet jesli nie robiłabym w nim sypialni to cały czas brakuje garderoby.

Mogłabym tez zrobic inaczej, a mianowicie, podzielic garaz 2 razy po 10 metrów i w pierwszej części zostawić fajna garderobę a w drugiej części, pierdolniczek ogrodowy z wejsciem tylko z zewnatrz.

No ale znowu problem gdzie spać ?

Jak widzicie, mysle naprawde intensywnie i mam milion pomysłów na sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie lubie wysp no moze poza karaibskimi ;)

 

W mieszkaniu nie miałam ani tego ani tego i jakoś zyłam.

Tu u starych stoi wyspa, ale jest tak kretyńsko zaprojektowana, że blat jest wysuniety z jednej strony i tam sie siedzi (tyłrm do kuchenki i ciagu szafek ale za to PRZODEM DO TELEWIZORA ! a szuflady ma z drugiej strony...tej nie kuchennej.

Jak zapomne wziąc łyżki czy miski, to latam w kółko jak pies z zatwardzeniem.

 

Jeszcze nie dzwoniłam bo go nie ma. wyjechał i podobno ma wrócic jutro.

Poniewaz mąż milczy i nawet nie je w domu (zostałam ukarana), nie mam jak obgadac sprawy.

Nie wiem co mam robić.

Najpierw chciałam sie w ogóle przekonać czy jest o co walczyć, czy da sie nas tam upchnąć.

Pewnie, ze moge pojechac sama, ale decyzji sama nie podejmę.

Moze jutro zadzwonię tylko po co ?

Umówie sie na randeczka a mąż sie nafoszy i oleje mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł na dół podoba mi się, oprócz sypialni w garażu :p (lepszy z garderoba i ogrodniczym pierdzielnikiem). Jedyne co bym zmieniła to połączenie jadalni z salonem. Jeśli nie lubisz otwartych przestrzeni to moim zdaniem lepiej odgrodzić kuchnię. No chyba że lubisz klimaty blokowe i klitkę zamiast salonu. Dla dzieciaków 16metrów mało a na salon się nada?

Właściwie to jeśli chodzi o dół to ja bym tam nic nie zmieniała z oryginalnego rozkładu. No może przymknęła bym kuchnię bo nie lubię otwartych. W wykuszu można postawić każdy stół nie tylko okrągły.

 

Umów się na oglądanie choćby sama. Jak się tobie spodoba to urobisz męża i nawet go tam zawieziesz na ponowne oględziny. A jak się nie spodoba to zdanie męża pewnie i tak by nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...