Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co się dziwisz, to ulubione. Dereni też nie mam wszystkich odmian. Zaledwie kilka. Wymieniłam tak z powodu właściwości.

Bez miałam, ale niestety tak go przypiekło, gdy spłonął kompostownik, że nie odrósł. ciekawe, że połowa świerka jakoś przetrwała i teraz pracowicie odbudowuje gałązki po jednej (tej opalonej) stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o taki maja płot w tym dworze - ogrodzone tym mają hektary wiec musiało być ektramalnie taniocbk?cb_client=maps_sv.tactile&authuser=0&hl=pl&panoid=j28FthybQI_ma2dKzRiTtQ&output=tile&x=4&y=1&zoom=3&nbt&fover=2

 

My ostatnio przeliczaliśmy cenę takiego ogrodznia i wychodzi tanio. Mocno rozważamy ta opcję bo mamy jakieś 100 mb ogrodzenia do zrobienia. Poza tym mi się podoba :)

 

Doczytałam że to otynkowane panele betonowe? My liczyliśmy cenę przy murowaniu z bloczków betonowych, takich po 4 zł/szt. No i na koniec tynkowane

 

Marimag i masz w końcu jakąś odpowiedź? Bo tak przewijam wątek i nie widzę

Co do wykończeniowki to nam duuuużo zabrakło i mieszkamy jak mieszkamy :p Ale wolę to niż kredyt na tysiąc lat. Mam nadzieję że niedługo staniemy na nogi finansowo, staram się o pracę więc trzymajcie kciuki i za mnie. To co robię z domu już zdecydowanie nie wystarcza, czas puścić dzieci w świat i wracać do zarobkowania na etacie...

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio przeliczaliśmy cenę takiego ogrodznia i wychodzi tanio. Mocno rozważamy ta opcję bo mamy jakieś 100 mb ogrodzenia do zrobienia. Poza tym mi się podoba :)

 

Doczytałam że to otynkowane panele betonowe? My liczyliśmy cenę przy murowaniu z bloczków betonowych, takich po 4 zł/szt. No i na koniec tynkowane

 

Marimag i masz w końcu jakąś odpowiedź? Bo tak przewijam wątek i nie widzę

Co do wykończeniowki to nam duuuużo zabrakło i mieszkamy jak mieszkamy :p Ale wolę to niż kredyt na tysiąc lat. Mam nadzieję że niedługo staniemy na nogi finansowo, staram się o pracę więc trzymajcie kciuki i za mnie. To co robię z domu już zdecydowanie nie wystarcza, czas puścić dzieci w świat i wracać do zarobkowania na etacie...

 

ooo podaj ile wyszło za metr płota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...