Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu!

 

Stylami się nie przejmuj , człowiek zawsze cholery dostaje jak ma coś wybrać:(:yes:

Ojcem się nie przejmuj , dacie radę a jego stosunek do Waszych metod wychowawczych szybko ulegnie przewartościowaniu jak pożyjecie pod jednym dachem,

Jedyne czym bym się przejmowała to sprzedaż mieszkania.Trudne czasy jak sprzedacie nieruchomości i forsa będzie w garści to reszta to pikuś.

 

Jeśli chodzi o style to poczytaj sobie o gustawiańskim myślę,że Ci się spodoba.

 

Ja też mam problem,żeby kupić dwie rzeczy pod rząd ,żeby do siebie pasowały,masakra.A lampę powiesisz trochę mniejszą , nie problem.

 

Stół jest u mnie w tej chwili na tapecie bo sprzedałam ten,który stał(nareszcie!!)i coś do gwiazdki muszę kupić i naprawdę nie wiem co.

 

Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ci się śnił dom,to ciekawe co tej nocy proroczego ci się przyśni?

 

I tu Cię zaskoczę !

Całą noc spędziłam w prosektorium :wtf::wtf::wtf: i strasznie sie martwiłam, że nie mam jak odebrac Michała z przedszkola.

Powinnam chyba brac psychotropy :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu!

 

Stylami się nie przejmuj , człowiek zawsze cholery dostaje jak ma coś wybrać:(:yes:

Ojcem się nie przejmuj , dacie radę a jego stosunek do Waszych metod wychowawczych szybko ulegnie przewartościowaniu jak pożyjecie pod jednym dachem,

Jedyne czym bym się przejmowała to sprzedaż mieszkania.Trudne czasy jak sprzedacie nieruchomości i forsa będzie w garści to reszta to pikuś.

 

Jeśli chodzi o style to poczytaj sobie o gustawiańskim myślę,że Ci się spodoba.

 

Ja też mam problem,żeby kupić dwie rzeczy pod rząd ,żeby do siebie pasowały,masakra.A lampę powiesisz trochę mniejszą , nie problem.

 

Stół jest u mnie w tej chwili na tapecie bo sprzedałam ten,który stał(nareszcie!!)i coś do gwiazdki muszę kupić i naprawdę nie wiem co.

 

Miłego dnia!!!

 

Bionduś, Styl Gustawiański bardzo dobrze znam, jak tez inne pałacowe :)

Tu nic z tych rzeczy nie pasuje.

Chodzi o to, że mi się zbyt wiele rzeczy podoba ! Zbyt wiele połączeń i pomysłów mam w głowie....

Sprzedażą mieszkania, stresuję sie strasznie, ale co innego można zrobić ? Czekać ! Mamy namiar na jakąś agentkę - czarodziejkę. Podobno, sprzedaje mieszkania w tydzień. Skontaktujemy się z nią, może i tym razem jej sie uda. Mogę jeszcze zaproponować tym od domu, zamianę. Na ich stronie, widnieje informacja o tym, że przyjmuja nieruchomości w rozliczeniu. Zobaczymy....

 

Sprzedałaś stół ? Szukasz nowego ? Wklej foty, swojego obecnego domu....plissssssssssssss. Pokaż jak mieszkasz. W wyborze i znalezieniu stołu, chętnie pomożemy...Tyle tego, że głowa boli. Ja od lat mam jednego faworyta tzn. jesli chodzi o styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja z wnętrzarskiej nuty - wczoraj po 2 latach gołej żarówki na kablu wreszcie mam lampę nad stołem w jadalni :D

Wczoraj przyjechała, od razu powieszona

 

Mała rzecz a cieszy.

Tych żarówek na kablu to mam jeszcze trochę.....

 

mari trzymam kciukasy za sprzedaż mieszkania.

Nas też to czeka....

Póki gorsze czasy - wynajmujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wyrok ?

 

Pogięło Cię przy czwartku ?

 

Ciekawe wnętrze. Kolorystyka niespotykana. Tylko ciemno jak cholera i prawie nic nie widać. Chyba lubisz starocie co ? A w jakim stylu ma byc ten przyszły dom ?

Nie boisz się, że Ci sie potem odmieni ? Ja tak miałam.

Gdybys wiedziała, ile razy zmieniałam koncepcję :bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam ten projekt. Podoba mi się :)

Taki nowoczesno - ekologiczno - skandynawski. W tym duchu bym poszła. :)

 

Emesy jak najbardziej - o ile ci sie podobają.... Walić to czy to oryginał czy nie ! Wejdź sobie na Custom form..tam maja dużo inspirowanych drogimi projektami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...