Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Mari, współczuję świąt z choróbskiem. Mnie też dopadło. Ból gardła taki, że stosowałam język migowy, przełykać nie mogłam, a ja próbowałam odkaszlnąć, to parksyzm i jazda do Rygi. Od wczoraj jeszcze katar zatokowy. Klops taki pierwszy raz od 2 lat. Oczywiście rodzinka nie odpuściła, więc w niedzielę wieczorem ledwie miałam siłę dowlec się do łóżka. Nie wiem jakim cudem przywiozłam J z Konstancina nie spowodowawszy jakiegoś wypadku.

Dzięki za życzenia i przepraszam, że nie odpowiedziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mejuś, aaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A ja myslałam, ze ty o myszoszczurze piszesz, ze masz dwa.

 

Pestko, mam nadzieje, ze ci lepiej.

Puska tez chora. Jakies grypsko Ją dopadło lub jednak ten borsuk krzywde niecna zrobił ;)

:wtf:

 

Ze mna to jest tak, ze zarcie mi szkodzi.

Boje się co kolwiek zjeść bo jak nie wstrząs to żołądek mi choruje lub watroba tak dla odmiany.

Egzemplarz do uspienia :sick:

 

Andziu, po pachy!

Kochane słodziaki z tych moich szczurzych dziewczynek.

Shaggi taka troszke kaskaderka/łobuzica, ale do zjedzenia łyzka bo bardzo kominikatywna.

Milka dzikus i panikara ale robie co moge żeby przeciagnąc na jasna strone mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikus i panikara to moja Wendi, ale juz dziewczyna zachowuje się normalniej, a juz jest 1,5 roku u nas. Piesiul po strasznych przejściach. Była bita, głodzona, nie umiała jesc normalnego jedzenia, tylko zlewki, fuj! panicznie bała się wszystkich ( teraz tylko obcych). Chowała się po kątach, unikała spojrzenia, a przy tym była łagodna jakby się już pogodziła z losem ofiary. Jeszcze ma swoje "dziwne" zachowania, ale lubi być głaskana i wymusza juz na nas pieszczoty, lubi się przytulać. Tylko przytyć za bardzo nie chce. Linię m smukłą, aż za bardzo. Za to biega jak oszalała i usmiecha się i po roku wyjęła ogon spod siebie. Przy niej te moje wcześniejsze dwa psiska, wychowywane bezstresowo zachowują się skandalicznie. Rozpuszczone, ale szczęśliwe- niszczą mi ogród jak rozjuszone bizony. O kotach wspominać nie będę, bo te to klasa sama w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , zapomniałam miałam mysz tamtej zimy u nas w Narni ( w spiżarni). Nie, żeby hodowana, sama skądś przyszła i jak już wiedzieliśmy, że tam jest to najpierw pukaliśmy do drzwi, dopiero wchodziliśmy. Szanowny zanabył droga kupna pułapkę ( nie krzywdzącą) i w końcu się dała złapać. I wywieźli ją moi panowie 3 km od domu... i o mało z nią nie wrócili, bo było zimno i martwili się, że zmarznie i, że nie ma zapasów....:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatność myszy rzecz swieta!

A hu wie co by zastali.

Moze taka agregatka robiłaby sobie dobrze korniszonem czy cós ???

Widok krępujący i lekko dezorientujacy, takze w 100% rozumiem bojaźń :lol2:

 

Mam pytanie...

Ile sie teraz siedzi w pierdlu za zabicie gołymi rencami durnego dziecka co to przez 6 dni nie miało czasu zrobic lekcji tzn. tfu tfu...miało zrobione tylko to sie jakoś zagubiło, przypomniało, objawiło i dręczy podłą, wredna i głupia matkę do 23.00 celem wymuszenia wsparcia w udawaniu sumiennej i pilnej uczennicy przed swym nieogarnietym poloniście który jest równie zagubiony, zapomniany i wiecznie ma jakies objawienia.

Hęęęęe ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayday, prawie się udusiłam w ataku kaszlu spowodowanym śmiechem :lol2::lol2::rotfl::lol2::lol2: Dlaczego myszce tobołka z zapasami nie dałaś na drogę?

 

Mari, ja już lepiej. Jeden dzień pod kołderką i kotami zdziałał cuda :yes:

Czy super pałac ich szczurowatości ma przewidziany basen? Szczury świetnie pływają.

Twój organizm zdaje się preferuje umiar. Przesadziłaś z tym sokiem, to pokazał co myśli.

Dziecko lepiej spacyfikuj mniej agresywnie. Utłuczesz paskudę, a za człowieka będziesz odpowiadać. Sędziny litości nie mają, jakby same matkami nie były :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczury pływaja jak muszą ale do lubienia tego sportu to im kur...wsko daleko :sick:

Pałac szczurowatych będzie się rozrastał bo miejsca w nim, ze ho ho tylko zastanawiam się czy inwestowac w sprzęt czy zameldowac tam jeszcze kilka jasnie panienek :confused:

 

Klatka siega mi do brody. Ma jakieś 140 cm wysokości i odpowiednio duzo szerokości.

Kurna, sama bym tam wlazła tylko hamaczek dla mnie za malusi jakby :sick:

Jak fon mi nie odmówi to zaraz wkleje fote zamczyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, dziewczęta są estetkami takze nie sądzę, zeby kratki brudziły :D

 

Kuruj sie Puśka. Trza sledztwo w sprawie bobra dokończyć ;)

Milka przyjeła dziś 7 i ostatni zastrzyk.

Podobno uległa wyleczeniu.

Kamień z serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pałace to u dużo większych fretek widziałam ;) fajnie mają. My mielismy myszki egipskie (albo pustynne - nie pamiętam już dokładnie tej nazwy) sztuk 4. Założyły dwie wrogie partie i biły się tak okropnie że krew ścierac z szyb mausiałam, podzieliliśmy klatkę na dwie części a przeskakiwaly, wsadzilismy do osobnych - uciekaly do siebie nawzajem by się bić. Podałam się jak musiałam wyrzucić urwany ogonek. Porozmawiam po znajomych.

 

Ale były niesamowicie fotogeniczne ;) dosłownie pozwaly do zdjęć ;)

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
to do klubu chyba sie nadaje jako nowy temat

sama elita

https://rafzen.wordpress.com/2016/04/03/swastyka-pomogla-zydom/

co prawda juz po ale dobrze wiedziec

https://www.monitor-polski.pl/nielegalne-obrady-knessetu-w-polsce-zawiadomienie-do-prokuratora-generalnego/

ciekaw jestem co na to cenzor?

 

Nie wiem jak Wy, ale ja kompletnie nie łapię o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia&Kssawery

wklejone linki dla vip club temat do nowej dyskusji na forum .

no chyba że za trudne to przepraszam .(pestka56),

fakt linki dla tych co potrafią samodzielnie myśleć!

a nie systemowo

https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk&ebc=ANyPxKo6yEAWjuwIp_L4Qv_KaZ_8WHesUn_T_8zxAjeO2iMj4eBKzRXkWNkOwZ2LjmLpg3M0Er_suBsTK_3AwN0nkVyaFDfTCw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...