Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Mały urlopik może pod koniec maja, większy w sierpniu.

 

Ach te Twoje łosie, już nie mogę się doczekać nowych przygód :lol2:

 

Kilka dni temu, zganiałam Małego Cholerę z blatu robiąc do niego szyszyszyszysy - na co mój szanowny małżonek wyjrzał z gabinetu i obwieścił: "syczysz jak Pestka na łosia a to tylko kot" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Wczoraj byłam pierwszy raz od 3 klasy liceum w Trójmieście i musiałam odwiedzić Sopot chociaż na chwilę.

Pogoda była cudowna a Sopot zachwycił mnie znowu, dlatego dzielę się z Wami obrazkami, chociaż wiem, że pospolite ;)

Edytowane przez bionda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadziłam 3 hortensje w jedną doniczkę, podsypałam nawozem kurzym, takim w granulkach, byłam z siebie bardzo dumna, do tego stopnia, że pochwaliłam się tym wyczynem Ance, która chwyciła się za głowę i kurzy nawóz niestety skrytykowała i aaaaaa... chyba miałaś Mari rację bo dzisiaj rano na dwóch liściach zobaczyłam plamy :bash::bash:

 

Pokażę do diagnozy później , mam nadzieję pomieszkać trochę w chałupie przez najbliższe dni to coś cyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie pospolite.

 

 

Wcale a wcale :no:

 

Posadziłam 3 hortensje w jedną doniczkę, podsypałam nawozem kurzym, takim w granulkach, byłam z siebie bardzo dumna, do tego stopnia, że pochwaliłam się tym wyczynem Ance, która chwyciła się za głowę i kurzy nawóz niestety skrytykowała i aaaaaa... chyba miałaś Mari rację bo dzisiaj rano na dwóch liściach zobaczyłam plamy :bash::bash:.

 

Z Mari robi się ogrodnik pełną parą :)

 

Do doniczkowych używam Florowit albo dedykowane "Magiczne Siły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...