Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale ile biorą Panie sprzątające u zwykłych obateli nadal nie wiem:confused::confused:

Po prostu moja nie dość, że jest niedokładna to jeszcze się zbiesiła i chce 15 za h a dostawała 10 no i się pożegnałyśmy.

A kolejne kandydatki wpędziły mnie w depresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś się wstrzeliła Bionda. Ostatnio stale jest o WISTERII vel GLICYNII

 

http://www.clematis.com.pl/pl/informacje-o-roslinach/inne-pnacza/511-wisteria poczytaj nalepiej i będziesz wiedzieć z czym masz do czynienia. Jak skończysz to powiemy Ci co wiemy z własnego doświadczenia, bo ja mam inne i Pusia ma inne :)

 

Miałam taką do prac ogrodniczych za 10zł/h. Była rewelacyjna, bo to lubiła i nie marudziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam się w dobre ręce.

Piere, gotuje, prasuje, krawaty wiąże, usuwam ciążę.;)

Za dopłatą przedłuże gatunek lub odbędę stosunek.

Robie za miche ryżu i ładne widoki za oknem.

Szczepiona nieskutecznie przeciw wściekliźnie.

Uzależniona ale nie karana.

Bierze ktoś?

 

:hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś się wstrzeliła Bionda. Ostatnio stale jest o WISTERII vel GLICYNII

 

http://www.clematis.com.pl/pl/informacje-o-roslinach/inne-pnacza/511-wisteria poczytaj nalepiej i będziesz wiedzieć z czym masz do czynienia. Jak skończysz to powiemy Ci co wiemy z własnego doświadczenia, bo ja mam inne i Pusia ma inne :)

 

Miałam taką do prac ogrodniczych za 10zł/h. Była rewelacyjna, bo to lubiła i nie marudziła.

 

Ach, to jest to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Mari się boi, po tym czego się nasłuchała i naczytała, a Pusia tylko na moją interwecję nie wywaliła swojej glicynii w diabły , cojak na razie poskutkowało pozytywnie.

:D

 

Prawda jest taka, że kupujesz w szkółce czasem kota w worku. Glicynia rozmnażana z nasion może wcale nie zakwitnąć, albo zakwitnie po tylu latatch,że posiadaczce już się tego cudu odechce. Posadzona w miejscu, ktore jej nie odpowiada może ładnie przyrastać, ale nie kwitnąć, albo może mizernie przyrastać i przemarzać w każdą zimę. To ostatnie nie jest dla niej zabójcze, bo zawsze odbije od korzeni.

 

Poza tym jak już masz glicynię i rośnie jak trzeba, to należy ją przycinać bo inacze jest zdolna zarosnąć wszystko. Moje mają po 6-10 m rocznych przyrostów na jednym pędzie.

 

No, jak przestraszyłaś się, czy chcesz ją mieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nadal ogrodowo to i Ja coś od siebie dorzucę.

U sąsiadów rośnie ładna roślina, ale nie wiem co to.

Prowadzone jest to po płocie jak pnącze, ale nie ma to ani wąsów.ani żadnych chwytaków.

Może walnę głupotę ale trochę przypomina mi to dziwną hortensję skrzyżowaną z czymś.

Stare łodygi ma zdrewniałe, liście sztywnawe i polakierowane.

Kwitnie to jak głupie i nic się z tym nie dzieje.

Ludzie tam nie mieszkają. Traktują ten domek jak letniskowy wiec też nie dbają o ogród.

 

Zdjęcia za chwile jak wlizę na strych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem glicynia ciężka w obróbce?To odpuszczam;)

Dzisiaj zamówiłam podstawę do stolika na taras, takie:http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/39/82/4b/stol-kuchenny-drewniany-debowy-handmade-metalowe-114998777.jpg

 

tylko blat będzie z bangkiraju .

Cena samych nóg to , uwaga....200 pln:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...