Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pozwól,że pierwsza złoże Ci pardon Wam gratulacje :wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ!!!

 

 

 

no wiedziałam kiedy wejść na forum po dłuższej nieobecności :)

 

 

 

strasznie się cieszę!!! :) nawet nie wyobrażam sobie jak się cieszysz :)

nie jestem na bieżąco, więc nie wiem jaki stan - dużo roboty wykończeniowej przed Wami zanim się przeprowadzicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól,że pierwsza złoże Ci pardon Wam gratulacje :wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

 

Jezu, Jezu :hug::cry::cry::cry::hug::hug::cry::cry::wave::wave::hug::jawdrop:

 

GRATULUJĘ!!!

 

 

 

no wiedziałam kiedy wejść na forum po dłuższej nieobecności :)

 

 

 

strasznie się cieszę!!! :) nawet nie wyobrażam sobie jak się cieszysz :)

nie jestem na bieżąco, więc nie wiem jaki stan - dużo roboty wykończeniowej przed Wami zanim się przeprowadzicie????

 

I TY TU ??? :jawdrop::jawdrop::jawdrop::hug::hug::hug:

 

Nie wiem ile roboty bo łzy oczy mi zalewały ;)

 

:hug: DZIELNA DZIEWCZYNKA :hug:

 

:wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

 

Dostałam mocnego kopa z pogórza :hug::hug::hug:

 

Mari :hug:

aż mi ciary przeszły ...

tylko nie rycz, bo dzieci przestraszysz :hug:

 

cudownie, nawet drzewa masz i możecie domek na drzewie zrobić - wyobrażasz sobie??

 

ale będzie impreza :wave:

 

CIARY MARY chyba raczej ;) :hug::hug::cry::cry::cry::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie okolica skradła moje serce.

Jest tak jak zawsze marzyłam.

 

Wiocha, las, cisza, boćki, krowy, zmije zygzakowate :sick: ( o tym akurat nie marzyłam).

 

Ola, która była tam jako jedyna powiedziała mi: Mamusiu, jak tu pieknie. Będe miała duzo miejsca do biegania!

Po takim wyznaniu, zakręciły mi sie łzy w oczach bo tego własnie dla nich chciałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...