Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gadałyśmy, to już nie będę dużo pisać. :D Tylko A NIE MÓWIŁAM, że gdzieś czeka na ciebie ten dom i doczekał. :hug:

 

To z szyszeczką fioletową stojącą pionowo, na 100% jodła koreańska. Charakterysteczne są te szyszki, zaokrąglone koniuszki igieł niekłujących i srebrnych pod spodem, a poza tym układ gałęzi bardzo regularny jak talerze patery na ciasteczka. Ten obok niej to świerk chyba srebrny.

 

Zagwozdka, to może być wierzba szara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no popatrz... ja ;)

 

no rozumiem że dziś niewiele obejrzałaś, ale przecież chyba już wcześniej byłaś w tym domu :)

widzę, że piękna!! okolica - dzieciaki zachwycone zapewne

 

Pewnie, ze byłam wczesniej, ale dziele sobie doznania bo serce mi ostatnio z lekka niedomaga.

Starszym paniom nie wolno sie tak wzniecać ;)

 

Wygląda jak jodła koreańska, ale mało widać.

Piękna okolica.

Dzieciaki będą miały raj :)

 

Stane na rzesach, zeby faktycznie to był raj :)

 

Iglak to jodła koreańska a to z liśćmi wygląda na wierzbę.

 

To na bank są żmije zygzakowate?? Potwierdził ktoś??

 

Dzieki za rozpoznanie jodły.

To drugie to wiem, że wierzba, ale nie wiem jaka.

Okropnie sie to rozrasta i szaleje. Na sasiedniej działce ( podobno do kupienia :D) zajeła juz cały teren.

Rosnie to w formie gigantycznego krzewu.

 

JUPI!!!!!!

 

:hug:

 

Strasznie, strasznie gratuluję i cieszę się! Teraz trzymam kciuki za sprawne zaaranżowanie domku pod Wasze potrzeby i szybką przeprowadzkę DO SIEBIE :)

 

Ostrożnie z tymi podskokami.

Modlenie sie w zupełnosci wystarczy ;) :hug:

 

Aniu, bardzo się cieszę i życzę Ci JAKNAJSZYBSZEJ przeprowadzki/.

Naprawdę cudownie, że masz w końcu swój dom.Cieszę się razem z Tobą.:hug::hug:

 

Oj Asiu :hug::hug::hug::hug:

Ty wiesz chyba najlepiej co przeszłam.

 

Gratulacje :D

Teraz szykuj siły, bo pewnie zacznie się niezła jazda bez trzymanki : )

 

Dzieki za gratulacje.

Co masz na mysli straszac mnie tak okrutnie ?

 

Gadałyśmy, to już nie będę dużo pisać. :D Tylko A NIE MÓWIŁAM, że gdzieś czeka na ciebie ten dom i doczekał. :hug:

 

To z szyszeczką fioletową stojącą pionowo, na 100% jodła koreańska. Charakterysteczne są te szyszki, zaokrąglone koniuszki igieł niekłujących i srebrnych pod spodem, a poza tym układ gałęzi bardzo regularny jak talerze patery na ciasteczka. Ten obok niej to świerk chyba srebrny.

 

Zagwozdka, to może być wierzba szara.

 

Kasiu, pewnie, ze mówiłas, ale sama wiesz jak ciężko w to uwierzyc jak dookoła same wampiry energetyczne i co krok to szambo :bash:

 

Anula, to się musiało wkońcu udać! Gratuluję kochana! Teraz Ty trzymaj za mnie kciukasy. Dopiero w sierpniu będę wiedzieć czy wszystko ok.

 

Reniutek, trzymam niezmiennie.

Zadzwoń do mnie w wolnej chwili :hug::hug:

 

Brawo!

Super , że masz na własność tak piękne miejsce :D

Trochę roboty , bardzo przyjemnej swoją drogą i będzie jak w raju :D

 

O raju juz tu było. Mam nadzieję, ze chodzi wam o sielskie zycie a nie moja wyprowadzke w błękit totalny :eek:

 

 

:o:rolleyes::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

 

bo zabraklo mi slow... :rolleyes:

 

Dzieki za falę i wymowne milczenie.

wiem, ze pewnie walne jakiegoś zonka, ale zdaje mi się, ze sie znamy...a moze nie znamy ?

Nick coś nie daje mi spokoju..

Sorki jesli uraziłam :hug:

Dam sobie po pysku i wszystko wróci do normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania wszystkiego najlepszego na nowej drodze (miejscu) życia GRATULACJE :wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...