Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

mari, dechy będą o niebo droższe od klepki...

na bieżąco, z tego co rozpatrywane było niedawno:

deska, 18-20 cm szer, mix długości 60-130 cm, dąb - ok 160-170pln ( klasa 2 bodajże)

deska, 13 cm szer, mix długości 40-130 cm. od 99 pln w klasie rustic

to są ceny za sam materiał. do tego chemia i robocizna.

można czasem wyszarpnąć towar bezpośrednio z tartaku. ostatnio ktoś mi mówił, że płacił ok. 60 pln za 11 cm szer, mix w klasie rustic.

można kupić drewno samemu i dać do położenia firmie. ale wtedy chemia raczej od nich. chyba, ze zgodzą się, podadzą nazwy preparatów, a Ty mając dojście kupisz je gdzies taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Palasiu, ta dzisiejsza młodzież ! ;)

 

ariciu, dojście do tanich desek mam i to z modrzewia. 6 lat poszukiwań, dobra wszelakiego, dało jednak pewne efekty. Moje dojście do 45 zł :)

Zupełnie nie orientuje się w cenach klepki. :( Chciałabym taką dłuższą i cieńszą no i cholera co z kolorem ? Chcę OLEJOWANĄ !!! żadna inna nie wchodzi w grę. Chciałabym w kolorze starej, przyciemnionej ...no takiej szarawo - brązowej. Nie wiem czy kumasz...

Kupić gotową w tym wybarwieniu czy barwic na miejscu ? Gdzie szukać ?.... Przejrzałam sobie foty w necie. Nabrałam odwagi i przekonania, że idę w dobra stronę. Nie chcę nikogo kopiować, dlatego tez inspiracje traktuję jako Red Bulla, który dodaje mi skrzydeł ( oprócz Mejdej oczywiście !!! )

 

Macie jakies namiary na fajne sklepy z 5 klepką ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to szok!!! przy takiej cenie nie szukałabym niczego innego!

decha to decha!

nie wiem tylko, co z tym postarzaniem...

olej, oczywiście i tylko olej!!!

można olejem zmieniać barwę, przyciemniać, rozbielać. pytanie tylko, jak taki modyfikowany kolor się sprawdza, pod względem ścieralności....w miejscach bardziej uczęszczanych trzeba by było pewnie częściej olejować....ale geniusz wykończenia olejem polega właśnie na tym, ze można dokonywać napraw częściowo,a nie na całej powierzchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta firma, którą Ci nagrałam.

Masz do nich blisko, więc przy odpowiedniej desperacji, można samemu na plecach nosić :)

 

Maja transport. Można samemu odebrać :) Ja brałam pod uwagę tę druga opcję bo samochodów dostawczych Ci u nas dostatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta firma, którą Ci nagrałam.

Masz do nich blisko, więc przy odpowiedniej desperacji, można samemu na plecach nosić :)

 

Maja transport. Można samemu odebrać :) Ja brałam pod uwagę tę druga opcję bo samochodów dostawczych Ci u nas dostatek.

domyśliłam się:)

muszę tam zadzwonić i podpytać, bo koszt wynajęcia auta plus paliwo to nie taki znowu pikuś, aż tak blisko to to nie jest:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ta cena to sprzed roku ? Może więcej. Promocja była. Teraz może być jeszcze mniejsza bo kryzys :)

Cholira wie. Dzwoń i molestuj ich :)

Telefon odbiera bardzo miła Pani :)

 

KAWĘ ??? JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

 

Na łeb, najlepszy jest....beret ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też proszę kawę, taką dobrą. Piję teraz rozpuszczalną :sick: bo skończyła mi się właśnie dzisiaj ziarnista do ekspresu.

Ale u nas pogoda bleeeee, a chciałam iść myć moje fixy na zewnątrz, ale by by sąsiedzi mieli komedię jak by mnie wiatr porwał i szmata by mi do szyby przymarzła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...