Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zrobiłam obiad: mięsko duszone w piwie z marchewka w paski julien i z cebulą przepalaną i podduszaną w piwie i chlebie razowym na zakwasie.

Do tego młode ziemniaczki i surówka z młodej marchewki.

Podałam to wszystko estetycznie i wołam dzieciaczki moje kochane a ta Najmłodsza cholera zerknęła w talerz i mówi: dupy nie urywa!

 

:jawdrop::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrara w takim anturażu?????

Posrało cie Emi?

A ten krzyż to chyba po to żeby udowodnić że tego co tam "projektował" bóg do końca nie opuścił.

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Jednak cały czas mam nadzieję, że jakiś zamysł artystyczny w tym był, tylko my zwykli śmiertelnicy pojąć tego nie jesteśmy w stanie.

 

 

Najmłodsza cholera zerknęła w talerz i mówi: dupy nie urywa

:jawdrop::evil:

 

Krótko mówiąc musisz się bardziej postarać :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, w sumie godzina na zebraniu - dyrektor imiennie dziękował każdemu rodzicowi, plus podsumowanie wszystkich imprez szkolnych plus podsumowanie wszystkich konkursów....

na szczęście nie było jak zawsze prezentacji na jakiś durny temat - typu czy płaska stopa to zła stopa, facet ględził półtorej godziny i nic konkretnego nie wyśnił łącznie z odpowiedzią na pytanie zawarte w tytule :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest chyba dzień apokalipsy :sick:

 

Przed kolacją moje dzieci opetał szatan !!!

Chodzili gesiego i darli japy : SPRYTNA DUPA ! Ostatni egzemplarz trabił w wuwuzela, pierwsze waliły wieszakami w drzwi.

DOM WARIATÓW !!!

Ledwo udało sie nam ich sprowadzic do pozycji horyzontalnej.

Ale mnie wymeczyli :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest chyba dzień apokalipsy :sick:

 

Przed kolacją moje dzieci opetał szatan !!!

Chodzili gesiego i darli japy : SPRYTNA DUPA ! Ostatni egzemplarz trabił w wuwuzela, pierwsze waliły wieszakami w drzwi.

DOM WARIATÓW !!!

Ledwo udało sie nam ich sprowadzic do pozycji horyzontalnej.

Ale mnie wymeczyli :sick:

 

:rotfl::rotfl::rotfl: wuwuzele mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mowie :(

 

Dziś rano znowu akcja...

 

Śpię sobie grzecznie, ale czuje, ze ktoś nademna stoi i mi dyszy w twarz...

Otwieram pół oka i widzę Zuzię z twarzą centymetr od mojej i wzrokiem kota ze Shreka.

Co się stało? - pytam

Nudzę się - odpowiedziała

Która godzina?

Już 6 mamo!!!

Usiadłam i normalnie szczera mi opadła...:jawdrop::sick::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście moja Julka potrafi się sobą zająć o świcie. o 6 raczej nie wstaje, ale w weekendy zdarza sie je wstać o 7j :lol2: rzadko kiedy nas budzi, nawet koty rano nakarmi :lol2: sama też sobie kanapkę zrobi czy coś :lol2:

 

z Twoimi dzieciakami zwariowałabym po jakiś 3 sekundach a później pewnie podusiłabym je albo przegryzłabym tętnice,a tą wuwuzelą zatłuklabym :rotfl: w ogołe :wtf: kto im kupił wuwuzele??? masochistką jesteś??? :rotfl:

Julka do szkoły chodzi, ma teraz jakieś wycieczki i różne atrakcje, ale odliczam już godziny do wakacji :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...