Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

47468_lato-czujesz-ten-klimat.jpg

 

http://kotburger.pl/uimages/services/kotburger/i18n/pl_PL/201104/1303808158_by_KochamKotkiMuak_500.jpg?1317044277

 

47186_to-juz-zaraz.jpg

 

http://www.pozytywniej.pl/demot/0_0_0_2144898959.jpg[/center]

Edytowane przez marimag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poszukam stopek dziecięcych :)

 

ja też ugotowana, zakończenie roku szkolnego strasznie się przeciągneło, swiadectwa, podziękowania itp. małe bobasy dawały koncenrt - też zmordowane, później koncert muzyczny dały dzieciaki ze szkoły, ledwo zdzierżyłam, duchota jak nie wiem,

w klasie już szybko poszło

praca na wakacje w tym roku mniejsza - list mają z wakacji do nauczycielki napisać, chociaż kużwa nie wiem o czym :lol2:

 

jeszcze dzisiaj jakaś impreza plenerowa ma być - w sumie nie wiem o której, ale jebie ja się nie wybieram, nie będę się smażyć w tym upale na dworze, jak mąż chce niech idzie z Julką sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rano dobił plenerek sympatyczny a potem gary :sick:

Mamy taki ukrop na poddaszu ze mąż stwierdził że pieprzy i śpi na polówce na tarasie.

 

Mamusia zrobiła mi dziś aferę o to.ze śmiem podlewać ogródek..

 

Taki mały bonusik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, co wieczorem podlewać, a czego nie :( Zaczęły się zwijać liście derenia białego sibirica variegata :sick:

Za to róże oszalały, a truskawki i poziomeczki mniamuśne. Porzeczkę czerwoną muszę piorunem zebrać. Agrest zaraz będzie żółciutki, a wiśnie dochodzą. Eskadra szpaków znowu w gotowości :mad:

 

Urąbał mnie młodziutki trzmiel , bo moje szczęście nie zauważył gniazda i poruszył je, a ja byłam na trasie ucieczki puchatych kuleczek. Jutro mamy piknik Świętojański i będę ładnie wyglądać z różowym pagórkiem na środku policzka :cool:

 

Muszę uważać na koty – leżą porozciągane jak dywaniki w najmniej oczekiwanych miejscach.

Kopciuszki i mazurki uczą się latać. Wczoraj dwa podsadzałam na drzewo, bo z parteru nie umieją startować :D

 

Wczoraj na targu dostałam zagadkę i ciekawa jestem, jak szybko się domyślicie co mój J miał na myśli – „Kochanie, kup mi fasoli, to sobie pojem.”

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my zabarykadowani w domu i zdychamy przy wiatrakach.

To nie sa nasze temperatury :bash:

 

Ja tez posadziłam bób.

Juz kwitnie.

Ciekawa jestem co z tego wyjdzie bo pierwszy raz to uprawiam.

 

Moja babcia nagminnie wysyła mnie na bazar zebym jej BOBRA kupiła.

W końcu się wkurze i jej kupie!

Ciekawa jestem jak go ugotuje? z futrem czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałam chwilę pomyśleć i zadać dodatkowe pytanie :wiggle:

 

Porzeczki czerwone dojrzały :)

 

U nas dziś wieje trochę. Latam po domu i tu otwieram, tam zamykam, żeby wiuw był. A w nocy wszytkie kna były otwarte.

 

Mari, z bobrem będzie kłopot, bo pod ochroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Wczoraj na targu dostałam zagadkę i ciekawa jestem, jak szybko się domyślicie co mój J miał na myśli – „Kochanie, kup mi fasoli, to sobie pojem.”

 

Nie wpadłabym na to że bób, pierwsza myśl to fasolka szparagowa. Uwielbiam, może być bez okraski. Bób też uwielbiam, ciekawe czy mają w naszym wioskowym sklepie bo załapałam smaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...