Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Idę zapalić....i lecę do znajomej po kartony.

 

Chyba narodziła mi się serdeczna koleżanka. Bardziej przeżywa tą nasza przeprowadzkę niz mój własny, rodzony mąż. Nawet zaproponowała mi, że przyjdzie i pomoże w pakowaniu.

Od wczoraj organizuje mi kartony i wysyła SMS-y ile ich juz ma :) Serce na dłoni. Jak Ja się jej odwidzięczę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam z tym gotowaniem ?

 

Rere, a Ty co serwujesz ?

 

Bastki ?

 

Bionda ?

 

Aricia ?

 

Kasia ?

 

Bulwka ?

 

no ja to co Mamusia da;) dzisiaj po pracy nakazałam się odwieźć do domu rodzinnego, małżonek ma zapiekankę kupioną w biedronce za 4 zł:) tak sobie zażyczył to tak ma:). Od rana podjadam różowe winogrono, bo w realu była promocja-nawet słodkie i lato przypomina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariciu, nie wiesz co dobre.

Gotowane mięso jest picha ! Bardzo lubie np. gotowane zeberko albo kleistą wołowine typu szponderek czy pręga :)

 

Dam domownikom cynk ;)

 

Kasiu, jak Ja bym chciała miec taka mamę :) Moja nawet nie zajrzy, o słoikach czy paczkach nie wspomnę. To Ja im cos przesyłam.

Gdy cos piekę to w ilościach hurtowych.

Jedna blacha dla nas a 3 na rozdanie. a to rodzicom, a to babci, a to mężowi do pracy co by poczestował kolegów, Panu na portierni bo marźnie, Paniom na świetlicy bo super babki itp.

Jak szaleje w kuchni to mąż mnie pyta, czy wojna idzie albo czy wesele organizuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu czyli szukamy inspiracji jodełki w ciemnym brązie najlepiej wpadającym w szarość w połączeniu ze schodami w tym samym kolorze?

Aniu wklejałaś pewnie rzuty - nakierujesz mnie gdzie?Albo prześlesz?http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

Piszesz jeszcze o rozplanowywaniu łazienek i kuchni.

Wrzuć może w jednej kupie najbliższe Ci inspiracje i będziemy dumać :)

 

Idę przejrzeć moje zbiory................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki admetko.

 

Nie, nie ! Szukamy ciemnej ze starości podłogi w jodełkę w połączeniu ze schodami w zupełnie innym kolorze, najchętniej czarnym. Schody NIE Z KLEPKI !!!

 

Rzuty już wrzucam. Jest to co prawda inny dom ale układ, metraż i inne ma identico !

 

Kurant dół.jpgKurant góra.jpg

 

Prosze sobie tylko obrócić rzuty w lustrze.

Mamy do wyboru lewy lub prawy ale mąz coś tam mruczał, zeby może jednak z garażem po prawej bo do tego układu się przyzwyczaił. Ja bym chyba wolała z garażem po lewej co by sobie wreszcie coś odmienić :)

Edytowane przez marimag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz jak planuję zmienic górę....

Jak na razie na górze są 3 pokoje i dwie łazienki. Barkuje jednego pokoju dla dziecka.

Mój pomysł :) Najprostszy i najkorzystniejszy...wymaga jednak chyba jakis pozwoleń. Jak myslisz Mariolko ? A może Mejuś męża zmolestuje, żeby zerknął.

 

piętro z poprawkami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, nie !

 

Ta kreską tworzę 4 pokój. Zabieram sporo z tego 19 metrowego pokoju i zabieram łazienkę. Dzielę to analogicznie do pokoi po drugiej stronie.

Rozumiesz ? Wychodza mi 4 pokoje po ok 16 metrów kazdy.

My będziemy sie bzykać tfu tfu tzn. spac !!! w pokoju nad garażem. Pasuje mi odległośc do dzieci. Taki posterunek w połowie drogi na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem w postaci zmiany drzwi balkonowych. W tej chwili, przed zmianą jest jedno, duże dwuskrzydłowe a musze zrobić tak jak po drugiej stronie czyli dwa oddzielne skrzydła, przedzielone murowanym słupkiem.

Jezu...rozumiecie mnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...