Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny...

Z urlopem to jest tak, ze niczego nie szukałam i nie zaklepywałam bo czekałam na rozwój sytuacji z domem.

Poniewaz sprawa nieco sie jeszcze przeciagnie, skonsultowałam sie ze sprzedajacym i kazał jechac.

Mąz pracuje u brata, który doskonale wie, ze gdzies ruszymy.

Czekał tylko na konkrety.

Jedziemy na wariackich papierach bo znowu musimy wrócic do 20 lipca. tego dnia bierze urlop inny pracownik i rotacja musi być.

Wiec jak widzisz Karolino, luz z wyjazdem ale mus z powrotem.

 

Biondziu, w ikea wyhaczyłam jeszcze kilka fajnych rzeczy, ale w zasadzie juz je znałam z katalogu.

Teraz miałam mozliwośc pomacania na zywo.

Nie musze chyba mówic, ze mojemu mężowi sie nie spodobały a w zasadzie to ich cena.

Ikea ma fajne wzornictwo. Jest bardzo uniwersalna i nie nachalna dzieki czemu mozna dowolnie komponowac poszczególne elementy ale te najtańsze produkty są adekwatnie cienkie jakosciowo i za tymi nie przepadam.

Zauwazyłam, ze moja uwage przykuwaja wyłącznie drewniane meble, które byc moze wychodza drozej, ale za to maja potencjał i daja wieksze mozliwosci.

Mozna przemalować, poprzecierac, cos uciachac cos przykleic.

Z paździochami juz nie poszalejesz.

 

Jesli chodzi o szukanie dodatków do domu to mam jeden problem.

W poprzednich domach miałam wizje i gotowy plan na sypielnie bo wnetrza były normalne, bez skosów i z normalna wysokoscią.

Nasza alkowa ( tak to nazywam) moze byc zajebiaszcza, ale łózko które wczesniej wybrałam, kompletnie tam nie pasuje.

Jest za wysokie, za rozłozyste i potwornie przytłoczy wnetrze.

Mój maż w przypływie dobrego humoru, zaproponował mi, zeby i w naszej sypialni zrobic łazienkę.

Zdziwiłam się bo nawet srubki sa dla niego za drogie a tu nagle taka inwestycja !

Nie mówię nie, ale uważam to za zbedny wydatek, kaprys i widzimisię.

Spokojnie dalibysmy radę i bez własnej łazienki no ale nie moge tak negowac wszystkiego co on mi zaproponuje.

Jesli powstanie tam łazienka to jeszcze bardziej skomplikuje mi się wizja sypialni bo piony musza wyjśc tam gdzie bym postawiła łózko i znowu zabawa, gdzie i jak sie upchnąć.

 

SZUKAM ŁÓŻKA !!!

Jakby któras z Was widziała cos, znała namiar to plisssss o pomoc.

Ma to byc duze łoże, ale niskie i rozłozyste.

Chce wrazenia legowiska z dużą ilościa poduch, które zacheca to kitłaszenia się i wylegiwania.

Chciałabym zeby nie kosztowało majatku, ale zdaje sobie sprawe, że nic za darmo.

Edytowane przez marimag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari szukaj promocji, zagladaj na Ikea family, ja tam Julce upolowałam mebelki do pokoju za połowę ceny - hemnesa. ogolnie bardzo duże rzeczy mam upolowanych właśnie z promocji, tylko trzeba zaglądać czaić się. Ty masz łatwiej, bo bliżej żeby podjechać, u mnie to cała wyprawa i do tego muszę meża zgwałcić, żeby zechciał ze mną pojechać :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari tu masz promocje, warto też zaglądać na stronę danego sklepu ikea, tam są promocje których nie ma w innych sklepach.

https://www.ikeafamily.eu/Oferta-IKEA-FAMILY.aspx

 

 

Mari nie mam pojęcia gdzie łóżko możecie kupić, ale może wciąć materac na nóżkach, lub sam stelaż i zagłówek dorobić sobie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari tu masz promocje, warto też zaglądać na stronę danego sklepu ikea, tam są promocje których nie ma w innych sklepach.

https://www.ikeafamily.eu/Oferta-IKEA-FAMILY.aspx

 

 

Mari nie mam pojęcia gdzie łóżko możecie kupić, ale może wciąć materac na nóżkach, lub sam stelaż i zagłówek dorobić sobie???

 

Tak mamy my, Sułtana na ramie i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM ŁÓŻKA !!!

Jakby któras z Was widziała cos, znała namiar to plisssss o pomoc.

Ma to byc duze łoże, ale niskie i rozłozyste.

Chce wrazenia legowiska z dużą ilościa poduch, które zacheca to kitłaszenia się i wylegiwania.

Chciałabym zeby nie kosztowało majatku, ale zdaje sobie sprawe, że nic za darmo.

 

Najlepiej kupić u producenta... najtaniej!

 

Mieszkam w zagłębiu meblowym... musiałbym wygospodarować czas na poszukiwanie, ale to dopiero w przyszłym tygodniu. :) A jakie wymiary łóżek by Ci odpowiadało ? A co z transportem? chyba kurierem.., a może jeżdżą w kierunku Wawy... nie wiem!

W moim terenie jest producent mebli dla IKEA!

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino robią tam u was drewniane meble??? daj jakieś linki koniecznie ;)

 

Ba... gdybym ja wiedział..., jest tyle producentów... Osobiście jednego producenta znam, musiałbym popytać. :)

W przyszłym tygodniu się dowiem! :)

Być może, że produkują drewniane meble... przypadkowo natrafiłem w tartaku na parę osób, którzy kupowali drewno dębowe... wszystkich nie znam. Nazwiska kupujących mogę zdobyć

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie fabryki (bracia) produkują dla Ikea, a w sumie fabryk jest około 10-15, nie licząc średnich. Naprawdę nie wiem, co produkują, wiem, że na włoskich liniach produkują. Wstąpię do nich... Nie jestem z Mazur... Wielkopolska.

 

Cierpliwości, dowiem się wszystko w przyszłym tygodniu, napiszcie co Was interesuje.

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO, pytaj o wszystko a zwłaszcza o warunki, czy można zamawiać na wymiar, według własnego projektu, może mają katalogi, stronę internetową.

Z nieba nam.spadłeś.:):hug:

 

Co do transportu to mam możliwość odbioru osobistego a przy okazji mogę wpaść na herbatkę do ciebie ;) i poznać osobiście naszego vip- owskiego rodzynka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO, pytaj o wszystko a zwłaszcza o warunki, czy można zamawiać na wymiar, według własnego projektu, może mają katalogi, stronę internetową.

Z nieba nam.spadłeś.:):hug:

 

Co do transportu to mam możliwość odbioru osobistego a przy okazji mogę wpaść na herbatkę do ciebie ;) i poznać osobiście naszego vip- owskiego rodzynka:)

 

Pewnie, że można na wymiar i własnego projektu.... spodziewałem i czekałem na takie pytanko.. :)

Fajna firma... specjalizująca w meblach kuchennych, co sobie zażyczyć, takie będziesz miała... i przede wszystkim nie droga. Jest taki facet, który może przyjechać, wymierzyć, zaprojektuje Ci przy Tobie na komputerze..., tylko nie wiem, czy łóżka produkuje... Jutro podam Ci na priv telefon i ades... pogadacie sobie.

Firma ma dobrą opinię, zresztą za 2 m-ce też zamówię meble kuchenne na wymiar, oczywiście wg mojego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...