Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam się z rana ;). Dzieci porozwożone, mogę zasiąść do SH.

 

Anka, schody ściągnełam z keczupa ( :D). O ile z kierunkiem nabiegu i wymiarami schodów sobie poradziłam, tak z teksturami też lipa. Wszystko się paćka w jeden deseń. Chyba trzebaby było jeszcze posiąść tajemną wiedzę keczupa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i Ja przylazłam i sie witam.

Wróciłam z terapii....

 

Rere, coś czuję, że Ty nas tu wszystkich skasujesz.

Pojętna z Ciebie uczennica :yes:

 

Mój problem ze schodami polega na tym, że o ile wiem jaka mają szerokość to długości za chińskiego boga nie umiem zczytać z tych planów...

 

Poszperam w keczupie, może coś znajdę.

Podłogi nadal nie umiem zrobić !!! Mam szare tlo i doopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, żeby wybrać podłogę musisz kliknąć, na szarej podłodze, prawym/lewym (nie wiem, bo mam touchpad) przyciskiem myszy . Wyskoczy Ci okienko z różnymi funkcjami.

tekstura.jpg

 

Naciskasz: Modyfikuj pokoje i wyskakuje Ci kolejne okienko, w którym możesz wybrać kolor/teksturę podłogi i sufitu.

 

tekstura1.jpg

 

Naciskasz na tekstura podłogi i w okienku obok wybierasz gres, panele czy coś tam. Możesz też importować teksury np. wcześniej zapisane na komputerze.

Edytowane przez rere79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reruś pomóż !!!!

 

Zapisałam sobie dwie podłogi z keczupa ale mają na końcu skp czy coś takiego..

Nie wiem gdzie sie zapisały !!!

Nie wiem gdzie mam ten pierwszy program !!!

Nic nie wiem !!!!

Nie wiem jak zmienić to skp na cos innego i co to ma być !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ateno....:hug:

 

Wymiotowała wodą ? A czy jadła pomidory ze skórką ? Ewidentnie żołądek filtruje bo inaczej wymiotowałaby gęściej. Parówki ze skórka ?

Szynka z twarda skórką ?

 

Wyrostek ?

Wirus Rota ?

 

Daj jej ( Ja bym tak zrobiła) coca - coli....Niech śpi i nic jej nie dawaj do jedzenia, no chyba, że poprosi. Bułeczka, sucharek...żaden rosół !!! i schaboszczak na wzmocnienie !!!!!

Z czego ta kroplówka ? Tylko nawodnienie czy też rozkurczowe ?

 

A biegunka jest ? Wzdęty i twardy brzuch ? Wichry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, otwórz te podłogi w keczupie. Jak nie wiesz gdzie zapisane to sobie znajdź je w tych modelach 3D (link od dziewczyn). Nie wiem jaką masz przeglądarkę, ale ja model z tej strony otwieram bezpośrenio w keczapie i tam zmieniam na plik, który otwiera SH3D. Zapisuję go na pulpicie, a importuję do Sweet Home, tak jak to dziewczyny pokazały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie możesz do mnie zadzwonić.

Powaznie, tak mnie to wk...., że chyba kogos kopnę i ten komputer pieprzony też !!!!!!!!!!!!!!!!

 

No nie radzę sobie...

Wiem co hcę zrobić, ale nie wiem jak.

Kłania się totalny brak wiedzy komputerowej...Nie umiem obsługiwac kompa......Importowanie, kopiowanie, wklejanie, zmienianie i takie tam.............

 

Aż sie poryczałam.............

Jestem kaleką !!!!!!!!!!!

Komp nigdy nie był mi do niczego potrzebny.

Grałam sobie czasem, przeglądałam internet i na you tube coś tam sobie czasem oglądałam.

Potem wlazłam na to forum i jakos, powoli sama sie ucze różnych rzeczy.

Ale ten program....Ten cholerny program mnie tak dołuje, że nawet nie masz pojęcia.

 

Mam całą wizję, wiem czego szukać, rozumiem, że to czy tamto wymaga zmiany koloru, ustawienia rozmiaru, obrócenia...ale nie umiem tego zrobic.

 

Udało mi się wreszcie zrobic podłogę w wiatrołapie. Dziwne bo na modelu widać wyraźnie co to jest ale na modelu 3D juz nie. Ok, niech tak zostanie.

Przeszłam do tej pieprzonej otwartej przestrzeni co by jej deski wstawić. Udało się !!! Tyle, że też zmieniła się podłoga wiatrołapu..na te cholerne deski.

Na stronie z modelami znalazłam schody i je ściągnęłam. Zapamiętałam ich nazwę...siedzę teraz jak ten debil i szukam tego pliku ale go kuźwa nie ma.

 

Po co ten program z pierwszego linka ?????????????????

Tam jakaś baba na łące stoi , a od niej leca jakieś promienie...O co tu kuźwa chodzi.

 

Nie !!! To nie ma sensu !!!! Za głupia na takie rzeczy jestem. Chciałam zrobić coś wreszcie SAMA !!! ale nie rozumeim obsługi i kompa i tych programów !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...