Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Jodełka ale schodów nie widać :(

 

http://www.houzz.com/photos/522959/Hallway-traditional-hall-new-york

 

Tu mam coś ala starego - o taki kolor Ci chodzi? czy ciemniejsza?

 

http://www.houzz.com/photos/108541/Vanity-Modular-Sofa-01421-eclectic-living-room-other-metro

 

Igor włazi mi już na głowę :( poszukam jeszcze w zdjęciach na dysku..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś, nie !

 

Ta kreską tworzę 4 pokój. Zabieram sporo z tego 19 metrowego pokoju i zabieram łazienkę. Dzielę to analogicznie do pokoi po drugiej stronie.

Rozumiesz ? Wychodza mi 4 pokoje po ok 16 metrów kazdy.

My będziemy sie bzykać tfu tfu tzn. spac !!! w pokoju nad garażem. Pasuje mi odległośc do dzieci. Taki posterunek w połowie drogi na dół.

 

Jest problem w postaci zmiany drzwi balkonowych. W tej chwili, przed zmianą jest jedno, duże dwuskrzydłowe a musze zrobić tak jak po drugiej stronie czyli dwa oddzielne skrzydła, przedzielone murowanym słupkiem.

Jezu...rozumiecie mnie ???

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa już rozumiem

 

brakowało mi właśnie jednego pokoju :lol2: dla dzieciaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, aga ale cuda :)

 

Jak Ja kocham te pałacowo dworskie przestrzenie....Tam gówno położysz i wyglada super.

Najbardziej zblizona kolorystycznie jest podłoga z drugiego linka ale to jeszcze nie to...Jak osiągnąć taki "stary" kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam...Mniej więcej cos takiego.

Wiem, że sie bteraz postukacie w głowę ale...................................................brudu nie widać ;)

 

http://farm6.staticflickr.com/5065/5816128761_db8c5995e3_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem w postaci zmiany drzwi balkonowych. W tej chwili, przed zmianą jest jedno, duże dwuskrzydłowe a musze zrobić tak jak po drugiej stronie czyli dwa oddzielne skrzydła, przedzielone murowanym słupkiem.

Jezu...rozumiecie mnie ???

 

 

Rozumiemy:).Ten podział jest dla was bardzo dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia, które wkleiłam to takie prawie to co chcę...Tu widac że sporo jest czerni...

Myslę, że ługowanie i olej barwiący. trzeba by jeszcze próbki porobić . A i wszystko alezy od drewna. Każdy gatunek inaczej przyjmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ale zlot czarownic ,nic dziwnego ,wieje jak cholera.

Anka z tymi klepkami to jak z angielskim trawnikiem, podlewać , kosić ,podlewać,kosić i tak przez 300 lat , klepka też tak będzie wyglądać jak Twoje wnuki będą po niej biegać;)

 

Chyba malo widziałam ale w życiu nie widziałam schodów z klepki...

 

U mnie w tygodniu to są obiadokolacje , wracam po 17.00 , błyskawicznie cos gotuję dla nas i dla niani:bash::bash:po konsumpcji odwożę ją do domu(nie,żeby nie było komunikacji miejskiej) wracam , lekcje z Filipem , kąpiel Antka i tak codziennie:bash:

 

Aniu, przyjrzyj się jakosci tego modrzewia po 45 zeta ...modrzew jest raczej czerwonawy , ciekawe jak będzie po olejowaniu wyglądał...widziałas gdzies?

 

Drewniana podłoga ma klasę , jaka by nie była ,nawet ta skrzypiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko :)

 

Dzieki aricia. Powiedziała TA co jak letni wiaterek ledwo smyrnie :)

 

Ja te zmiany to już na oględzinach poczyniłam.

 

Bionda, mój ojciec zrobił schody z klepki. Wygladało to tak w miarę tylko parkieciarz miał problem z cyklinowaniem bo maszyna nie wchodziła, więc rył ręcznie.

 

To coś czerwonego przy stole to wneka na wieeeeelki kredens i jednocześnie maskownica tego gównianego słupka z jakims dziwnym czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...