Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Nie da sie tak zrobic zeby wszystko grało idealnie.

Mi nawet nie przeszkadza to, ze tam jest garderoba tylko szkoda mi tej przestrzeni bo mieli by tam swietna "świetlice"

Hol ma 30 metrów wiec powstałby fajny salonik dla młodziezy no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ?

Kilka dni temu, gdy szajba męzowi zelżała, wspominał cos o dwóch telewizorach bo wiecznie bedzie wojna o to co sie oglada.

Juz tak sie dzieje wiec nie spodziewam sie poprawy.

Garderoba zajmie nam miejsce na swietlice ale za to w pokojach bedzie wiekszy luz.

Przeciez tam nie ma miejsca na nic przez te skosy.

Bliźniaczki będą przeszczęsliwe.

Razem sikają, kapia się w wannie to czemu miałyby nie podzielic się wieszakami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jessuu znowu kuchnia - kuźwa jaki był klucz do układania tych płytek??? jedna ściana misternie ułożona w te brzoskwiniowo-czerwone płyteczki i dekorki w kfiotki, a inne są w zielonych płytkach. skąd to zróżnicowanie wysokości???? to chyba zostanie mroczną tajemnicą tego domu :rotfl:

 

btw. gdzie sie kupuje takie płytki??? :lol2:

 

strasznie mi intryguje ta kuchni :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesuwne montuje się w czymś co się nazywa kaseta i dają się zamykać nawet na klucz.

 

Ja te rzuty i tak powiększyłam, ale nie mogą mieć do wstawienia na forum więcej niż 2 Mb sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...