Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiem że temat dwie strony temu ale u mnie zupa kapuśniak plus właśnie smażę naleśniki ;) młody smaruje je nutellą (więc kuchnia do mycia :p)

 

Anka podłoga którą wkleiłaś rewelacja :o:jawdrop:, ale mam wątpliwości czy uzyskasz taki kolor i strukturę, że tak powiem "na własną rękę" (wydaje mi się , że takie podłogi robią naprawdę profesjonalne firmy które zapewne są bardzo drogie). Podłoga od Admet ta druga też mi się bardzo podoba ---- och jak ja bym chciała takie podłogi :cry:

 

wydaje mi się że dobrze kombinujesz z tymi rzutami ale ja bym się zastanowiła nad dużą łazienką na górze, chociaż jest druga na dole , no nie wiem yhm :confused:.

Fotki od Arici suuuper, zawsze lubiłam takie ciemne wnętrza a kolory super nasycone ale właśnie w ciemnym wnętrzu jak dla mnie tak rewelacyjnie wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten "gówniany słupek z jakimś dziwnym czymś" to komin wentylacyjny ;)

 

a i chcesz mieć otwarty wiatrołap - też się kiedyś zastanawiałam u siebie, ale na całe szczęście zrobiłam zamykany, nie muszę teraz cały czas patrzyć na porozpierdzielane buty i tony piachu i innych naniesionych przez człowieka brudów, mimo posiadania kostki przed domem i w sumie wejściu do domu głównie przez garaż

Edytowane przez Bastki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że temat dwie strony temu ale u mnie zupa kapuśniak plus właśnie smażę naleśniki ;) młody smaruje je nutellą (więc kuchnia do mycia :p)

 

Anka podłoga którą wkleiłaś rewelacja :o:jawdrop:, ale mam wątpliwości czy uzyskasz taki kolor i strukturę, że tak powiem "na własną rękę" (wydaje mi się , że takie podłogi robią naprawdę profesjonalne firmy które zapewne są bardzo drogie). Podłoga od Admet ta druga też mi się bardzo podoba ---- och jak ja bym chciała takie podłogi :cry:

 

wydaje mi się że dobrze kombinujesz z tymi rzutami ale ja bym się zastanowiła nad dużą łazienką na górze, chociaż jest druga na dole , no nie wiem yhm :confused:.

Fotki od Arici suuuper, zawsze lubiłam takie ciemne wnętrza a kolory super nasycone ale właśnie w ciemnym wnętrzu jak dla mnie tak rewelacyjnie wyglądają

 

Duża łazienka to super sprawa ale jak mam dziecko ulokowac w garażu no to sama wiesz...trza coś zmienić :) Na pietrze jest przeciez druga niby mniejsza a i tak dwa razy wieksza niz moja obecna.

Z podłoga sie popróbuje...

Ja tez lubie ciemne wnetrza...może coś w podobie :)

 

ten" gówniany słupek z jakimś dziwnym czymś" to komin wentylacyjny ;)

 

:lol:

 

Rere , zajebste te schody:jawdrop:

Na tle tej bieli , suuper...

 

No !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten "gówniany słupek z jakimś dziwnym czymś" to komin wentylacyjny ;)

 

a i chcesz mieć otwarty wiatrołap - też się kiedyś zastanawiałam u siebie, ale na całe szczęście zrobiłam zamykany, nie muszę teraz cały czas patrzyć na porozpierdzielane buty i tony piachu i innych naniesionych przez człowieka brudów, mimo posiadania kostki przed domem i w sumie wejściu do domu głównie przez garaż

 

A ja zrobiłam otwarty wiatrołap i życie to zweryfikowało:bash: Raz, dwa po pierwszej zimie go zamknęliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w kwestii obiadu.....wczoraj cannelloni nadziewane mięskiem, a dzisiaj pyzy!!!! Kurde...jeszcze pare dni i sama będę wyglądała jak pyza.....mąż po tym szpitalu karmi mnie jak dzieciaka z anemią!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...