Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mari, jak czytam jakie masz podejście do mrożonego mięsa, zastanawiam się, czy jednak dwie mega lodowki i jeszcze mega zamrażarka, to nie jest przesada;)

W tej wsi jest jaka sklep? A może jest też lokalny producent świeżego mięsa prosto z chlewika :)

 

Pisałam.przeciez...

We wsi.sklepu nie ma.

We wsi z prawej jedynie stacja benzynowa.

We wsi z lewej sklepik typu chleb, fajki, piwo i denaturat.

Najbliższy sklep mam ok.8 km od domu a jak będę chciała do Biedraszki czy Lidla to nawet nie wiem ile bo nie widzialam.

Planuje kupować świniaki, robić swoje wędliny, mrozie zebrane w ogródku dobro.

Lodówka to lodówka.

Nigdy nie jest za duża.

Ta zapasowa w spiżarni ma być na upały, imprezy, duże gabaryty.

Nie zawsze bym z niej korzystała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pesteczko :) :hug: muszę przemyśleć temat i dowiem się jakie możliwości ma kopalnia piaskowca gdzie brałam blaty. druga opcja z okienkiem, chyba najlepiej wygląda, tylko piaskowiec jak najbardziej szary dobrać.

 

zabudowywać lodówki nie chce, bo wyjdzie za ciężko i zniknie pseudo-kredens który teraz mam, Nad lodówką będzie coś sobie wisieć na ścianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari oglądam te lodówki i chyba dla Ciebie najlepsza będzie tego typu http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/refrigerators/french-door/RFG23UERS1/XEO chodzi o tą wielką szufladę w zamrażalce do którego wrzucisz świniaka w całości, lubisz nurkować w zamrażarce skrzyniowej, więc taka mega szuflada nie będzie CI przeszkadzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko,.zrobiłaś super kuchnie Emilce.

Popieram wszystko co narysowalas i napisałaś

Emi, kuchnie masz ogromną i wypełniona oprócz kąta z lodówką.

Wygląda to nie zbyt ładnie.

Tak jakby była w planach inna a wepchnieto tą.

Tak jakby ten kat czekał na dokończenie.

Nad zalewem tylko piaskowiec i to taki sam w dowolnym kształcie.

 

Obejrzałam Samsunga i nadal to nie to.

Napisałam juz wyraźnie co planuje i za.szukam lodówki do kuchni!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miała być inna lodówka :rotfl: planowałam 2x60cm - ale pojawiły się te frencze i doszłam do wniosku, ze z nową planowaną lodówką będę miała dokładnie tak samo ciasno jak z poprzednią lodówką kombi, która doprowadzała mnie do szału.

 

nie lubię strasznie zabudowanych lodówek, zależy mi żeby zabudowę całą utrzymać w postaci kredensów - teraz mam 3 na każdej ścianie jeden. inaczej zrobi mi się tych szafek naćkanych, bez ładu i składu. zresztą mam już plan na tą ścianę nad lodówką :lol2:

 

lodówka na żywo nie razi.

odsunąć jej nie mogę teraz za bardzo, bo dalej stoi sobie regalik - na razie prowizoryczny, wstawiłam taki jaki miałam, stoi sobie na nim czajnik, pod nim mam miejsce na butle z wodą, kiedyś wstawie tam jakaś szafeczkę, może upoluję na starociach jakąś.

 

Napisałam juz wyraźnie co planuje i za.szukam lodówki do kuchni!!!!!
pisałaś również, że nie lubisz szufladek, że kupujesz żarcie w mega pakach, że chcesz ćwiartkę świniaka trzymać, więc skojarzyłam, że może wygodniej będzie CI z dużą szufladą niż z kilkoma malutkimi.... :rolleyes: pisałaś również, że nie lubisz mrozić i myślę, że tego nawyku nie zmienisz. Nie wyprowadzasz się do dziczy na drugi koniec świata, wieźć życie koczownika, tylko będziesz kilka razy dziennie w mieście - chociażby zawożąc dzieciaki do szkoły. Potrzebować tylko będziesz dużej spiżarki, jeżeli do tej pory jeździłaś na duże zakupy raz na jakiś czas - bo mieszkając na wsi na takie zakupy nie będzie chciało ci się dymać taki kawał. to tak z mojego doświadczenia - po wyprowadzce na wieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Mari za miłe zdanie i poparcie. :hug:

 

Ja też myślę, że na ścianie wyłącznie piaskowiec. Najlepiej w pełnym slabie, nie cięty.

Jeśli miała by się tam znaleźć jakaś ozdoba z arabeską, albo mozaiką, to po pierwsze powinna być w wyciętej w slabie dziurze, a po drugie koniecznie z tego samego piaskowca. Wałeczki wykończeniowe również z piaskowca. Tylko wtedy będzie to wyglądało dobrze.

 

Emi, możesz sobie narzekać na ten piaskowiec, ale on jest piękny :) Położyłabym go też przy płycie kuchennej pod okapem, aż do poziomu okapu. Zrobię przymiarkę :) i zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, nowy dom, nowe warunki, nowe nawyki.

Pewne rzeczy planowałam juz wcześniej.

Czekałam tylko na odpowiedni dom.

 

Uwaga

Narodził się nowy plan.

Kupie 2 duże chłodziarki i zrobię im side by side :)

Emi, Siemens może Być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...