Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale będziesz mieć wąsko w środku. Side-by-side jest fajne ze względu na szerokość.

Mam znajomych, u których stoją 2 zwykłe obok siebie, ale to są giganty specjalnie zamawiane w Niemczech u Liebherra. Są szersze niż normalnie i jedna ma spec chłodziarkę na wina i napoje. Takie bym zrozumiała, ale nie przypuszczam, by kogokolwiek ze znanych mi na forum osób było stać na takie coś.

 

Szukaj typowej dużej chłodziarki z french doors, skoro zamrażarkę i tak będziesz mieć osobno.

 

 

ZOBACZ co znalazłam (mają i inne kolory)

http://www.kuchniesteel.pl/linia-ascot

http://www.kuchniesteel.pl/linia-genesi

 

Steel Ascot-fiolet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 osobne sprzęty robi już wiele firm, kiedyś tylko był samsung - i chyba cenowo wychodziło coś koło 5 tyś za 2 lodówki, widziałam je nawet na żywo i takie mikre się wydawały no i ciasno - 60 cm różnicy a 90 szerokości to jest ogromna różnica. aaa i sprawdzałam pojemność - 2 lodówki 60+60 maja podobną pojemność jak french 90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopa pogoń na drzewo.

Mój usiłował mi tak samo w kuchni i w pralni rządzić swoimi pomysłami. Powiedziałam, że zgoda na wszystko, tylko ja na pewno do tych pomieszczeń nie wejdę po nic innego jak tylko, żeby wziąć sobie piwko z kuchni i zabrać moje uprane majtki z pralni. Od razu mu zmiękło co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajca sobie robią z tymi cenami. Tak samo jak smeg - identycznie wyposażana jak moja lodówka - w sumie nie wiem czy to nie te same bebechy w środku ma, tylko tyle, że pomalowali na grafitowo, dali piękne uchwyty - i już cena 5 razy wyższa :bash: ok mogę dopłacić 500 zł więcej, uchwyty swoje kosztują, lakier matowy też droższy od zwykłego, ale nie aż tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię zwykłe sprzęty, retro są za bardzo oczywiste :lol2: i takie udające coś czym nie są

retro jako retro- czyli średniowieczna technologia, albo wspólczesne sprzęty o współczesnym wyglądzie, jak najmniej rzucające sie w oczy, sprzęt jest sprzętem, ma spełniać swoją funkcje i byleby nie szpecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Narodził się nowy plan.

Kupie 2 duże chłodziarki i zrobię im side by side :)

Emi, Siemens może Być?

 

a moze Twin z samsunga ? osobno chlodziarka a osobno zamrażarka ?

http://www.samsung.com/pl/consumer-images/product/refrigerators/2014/RR35H6165SS/EO/features/RR35H6165SS-EO-117894-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...