Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

nie są drogie,każda kosztuję koło 2 tyś chyba, tylko wąsko znowu będziesz mieć, Jeżeli teraz Ci to nie przeszkadza to bierz. Jak dla mnie panoramiczne półki są po prostu komfortowe i bardziej pojemne niż zwykłe półki w lodówce, nic na łeb nie leci kiedy sie nurkuje w głąb lodówki - co zdarzało mi się prawie codziennie - kubek śmietany czy jogurtu dzień w dzień lądował na podłodze - albo miałam szczęście i tylko popękał albo pecha sie rozbryzgał na pół kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.electrolux.pl/Produkty/Ch%C5%82odziarki-i-zamra%C5%BCarki/Ch%C5%82odziarki/Do-zabudowy/ERN3213AOW/ do zabudowy, jest do kompletu zamrażalka- mozesz ja przerobić na dowolną lodówkę jaka ci się zamarzy - albo na tego czarnego smega, albo na przemysłową lodówkę - obijając ją blachą kwasówką i dać siermiężne uchwyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównałam Ci pojemność lodówki wolnostojącej samsnung twin tej (60+60) do lodówki french samsunga.

 

Mari musisz określić potrzeby dokładnie - ile potrzebujesz pojemności lodówki i zamrażalki, czy chcesz do lodówki wsadzić ćwiartkę prosiaka - do lodówki 60cm możesz nie wcisnąć go.

 

a może starczy Ci zwykła lodówka kombi - skoro masz mieć drugą lodówkę w spiżarce. w tej lodówce w kuchni będziesz trzymać jogurciki dla dzieciaków, a gar z bigosem wstawisz do tej lodówy w spiżarce - cena 2 tyś, zaoszczędzisz miejsce w kuchni. do żadnej z tych lodówek może ci nie wejść ćwiartka prosiaka, :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee to nie.

Szukam czegoś bez zamrażarki.

Będę mieć skrzyniową wiec na co mi kolejna?

 

Od rana truje staremu i jajca sobie robie z jego telewizora.

Chyba coś drgnęło ale same wiecie... Dziś tak jutro nie.

Zaczął tez wybierać suszarkę.

Nie wiem czemu mi się w babskie kwestie wcina.

O suszarce nawet nie pomyslalam. Nie zależy mi na tym.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bez zamrażalki te bierz samą lodówę - 60 cm Ci styknie szerokości??? ok 2 tyś. tylko kostkarki nie będziesz miała :p ale zaoszczędzisz 8 tyś na lodówie, wiec staremu kupisz kostkarkę nablatową.

 

suszarka bębnowa na bank u mnie w pralni wyląduje, nie znoszę rozwieszać prania, :lol2: tylko wybrać nie potrafię żadnej :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie jestem nawiedzona gadżeciarsko.

Zależy mi tylko na tym co potrzebne i z czego korzystałam.

Wiem co jest za małe, z czym mam problem na codzień i co bym chciała ulepszyć.

Reszta bajerów mnie nie korci.

 

Widzisz Emi, Aga musi deptać po koperek piętro niżej i jeszcze jakoś żyje ;)

 

Pestko u mnie nie ma pralni i będzie trzeba coś wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też drepcze przez poł domu do spiżarki, po słoik pomidorów do zupy :lol2: i też kompletnie mi to nie przeszkadza :lol2:

 

jeżeli potrzebujesz lodówę to bierz lodowe samą, kasy potrzebujesz np. na kuchenkę, wiec po co pakować ją w wybajerzoną lodówę?

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze masz wszystko ułożone w głowie ale łap i moja cegiełkę. Bez kolorowania. Przeniosłam palniki, bo tak łatwiej a tu się nie pomieści. Dodatkowo zrezygnowałam z blatów narożnych i wstawiłam ten kloc masarski ale jakby do negocjacji. Wstawiłam za drzwi lodówkę, bo inaczej będą się za szeroko otwierały. A tak masz blisko z lodówki do obu blatów oraz blisko ze zlewu do palników i lodówki jako tako. A i piekarnik z daleka od blatu roboczego gdzie się gotuje żeby sobie kolan nie poparzyć - gdy jest wybór zawsze wybiorę piekarnik z daleka od płyty. Tak jest wygodniej.

 

http://ta2.com.pl/fm/mari.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach wiem jaka. Ona faktycznie będzie wystawała. Ale to nic. Wiem, ze Ania ma już wszystko przemyślane. Ja bym tak zrobiła. Zazdroszczę 2 okien w kuchni. U mnie klitka jedno okno w kuchni, drugie na końcu pomieszczenia, czyli w salonie. Ogólnie sporo będzie u Ciebie Aniu rozwiązań jak i u mnie. - niska zabudowa, brak wyciągu, ciemne szafki, chłodziarka i zamrażarka osobno. Kiedy planujecie ruchy? Kiedy ta parapetówka? Czuje się zaproszona ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...