Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania, jak znajdziesz zdjęcie, na którym jest wymarzona podłoga plus jakieś schody, to ja Ci te schody na czarno przerobię ;)

 

I w temacie czarnych schodów:

http://remodelista.com/img/sub/uimg//02-2013/700_elizabeth-roberts-painted-black-winding-staircase.jpg

 

Plus mała przeróbka z przypadkową podłogą.

mari1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo!

 

Witam się... obcierając ściekającą ślinę po ekranie, na pyszności....obiadowo-wnętrzarskie. Rozmarzyłam się na myśl o gotowanej prędze...kurcze moja najprostsze ulubione obżarstwo...

Podłoga łaciata-stara cudna, ale z nowych desek trudna do uzyskania, ale np. trzeba by się zorientować ile kosztuje usługa wędzenia drewna i jak podwędzą w rożnym stopniu kilka partii, to uzyska się zbliżony efekt. A na koniec olej... i git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zmian projektowych, to juz Szanowny wie, że będzie miał co robic ;-)

 

Co do kominka w sypialni, to zależy, gdzie chcesz ten klamot postawić, bo jak od ściany zewnętrznej, to jeszcze się da, ale od wewnętrznej, to będę Cię odwodziła , bo przeca komin trza postawić, przez dach się przebić, wentylację w pokoju zapewnić, a i jak kominek z zamkniętym wkładem to zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami doprowadzenie powietrza pod kominkiem rura fi 150... tak sobie myślę, że to może szkoda sensu...Mozę od raz zapierdzisty biokominek. ( poza tym lody Wam w sypialni nie stopnieją;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, za PRL - u , PGR- y tez sie mieściły w pałacach !!! Gdzie Ty kuźwa wyladowałas ??? Jesteś pewna, że to Paryż ? ;)

 

A czy u Ciebie w fabryce nie planuja remontu ? Może wyrzucaja takie brzydkie, stare podłogi i kłada panele tudzież linoleum co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo!

 

Witam się... obcierając ściekającą ślinę po ekranie, na pyszności....obiadowo-wnętrzarskie. Rozmarzyłam się na myśl o gotowanej prędze...kurcze moja najprostsze ulubione obżarstwo...

Podłoga łaciata-stara cudna, ale z nowych desek trudna do uzyskania, ale np. trzeba by się zorientować ile kosztuje usługa wędzenia drewna i jak podwędzą w rożnym stopniu kilka partii, to uzyska się zbliżony efekt. A na koniec olej... i git!

 

Mejuś :) To już wiem czym Cie podejmę. Nagotuję sagan chabaniny, postawie flaszkę, musztardę i taaaaaaaaaaaaaaaka będzie impreza ! :)

 

Z wędzeniem desek a nie pręgi to nic nie wiem. Nie wiem, że se można zażyczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...