Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mari, podaję informację w znajomych wątkach :)

Właśnie dostałam mail z ofertą jesiennych cebulowych z Cebule.pl. Mają bardzo dobrej jakości cebulki i kłącza. Warto zamówić już teraz. Przyślą jesienią w odpowiednim terminie do sadzenia. Im później się zamawia, tym większe prawdopodobieństwo, że już czegoś nie będzie.

http://www.cebule.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html?emp_source=newsletter&emp_campaign_name=Newsletter+2016-07-12&emp_campaign=181&emp_message=181&[email protected]&emp_receiver_id=1389&utm_source=Newsletter&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Newsletter+2016-07-12&emp_link=2&source=fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jesienią chciała coś sadzić w ogrodzie, to trzeba już o tym pomyśleć :)

Ale wkleiłam info faktycznie nie tylko dla ciebie.

Ja u nich w zeszłym roku kupiłam 610 cebulek do posadzenia jesienią. Ledwie dałam radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, jesteś kochana.

Dziękuję Ci bardzo :hug::hug::hug::hug::hug:

 

Roślina którą pokazałam obrazka mury w kilku miejscach ale te widoczne na zdjęciach pnie to nie drzewa tylko pnie tej rośliny.

Wiem ze bluszcz wlazila ale żeby miał tak zdrewniałe pnie to pierwszy raz w życiu widziałam.

Poza tym, ta roślina kompletnie na bluszcz nie wygląda.

Przeglądałam się w kilku miejscach i nadal nie wiem co to.

Liście ma bardziej jak hortensja pnąca... coś jakby pomiędzy bluszczem a hortensją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak dostałam zjebke za palenie na dziedzińcu, jakoś nie przyszło mi to do głowy.

Poza tym, jak to rwać?

Podkop do lochów po kawałek kłącza czy spuścić się na linie jakieś srylion metrów i urwać kawałek gałązki? ( pytanie retoryczne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...