Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Witam się dziewczęta :wiggle:

Mari, przesunięcia kluczy szkoda :hug:, ale na każdej budowie zdarzają się nieprzewidziane i niechciane obsuwy terminowe, więc "WITAJ W KLUBIE BUDOWLANYM" :D:lol2:

Po tym chrzcie bojowym możesz z podniesionym czołem nazwać się INWESTOREM :yes:, bez tego by się ńie liczyło :no:, byłabyś zwykłym kupującym :lol2:

 

Pogubiłam się, czy wykorzystujesz pomysł Andariel na jedne drzwi do dwóch przejść, jeśli tak, to super, bo pomysł bardzo mi się podoba, zazdroszę takiej kreatywności :yes:

jaką w końcu dziurę robisz pomiędzy kuchnią a jadalnią? Pokaż kuchnię :popcorn:

W łazience nie ogarniam co jest pod blatami - koziołki i szafki? Będzie dywan, czy kafle we wzorek?

Edytowane przez mamik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On ma wizję.

Ma być tanio!!!

Sama wiesz, że jak chcesz coś inaczej to się tak zupełnie po taniości nie da.

Owszem, można urwać.tu czy tam, ale coś musi kosztować.

Widzę, że on ma głęboko w.d "ładność".

Dziś mi powiedział, że mamy się zaopatrywać w Castoramie i to też na promocjach bo inaczej nam nie starczy kasy no chyba, że.chce.sie wykańczać do późnej starości.

Chłop ma praktyczne podejście a Ja raczej emocjonalne.

Ciężko to będzie pogodzić.

On nie siedzi na forum, które już nie jednego ześwirowalo.

Ludzie dowiedzieli się ze kratka jest passe, beze nuda, kolor roku to...

Aź dziw bierze w jakich to niegodnych warunkach żyli przez tyle lat i najgorsze...nic o tym nie wiedzieli.

Pisze to wszystko z ironią oczywiście.

Nazwałaś moja kuchnie slumsami.

Chce żebyś była przygotowana na to, że być może przyjdzie nam mieszkać w tych slumsach bo najzwyczajniej w świecie nie starczy nam kasy na zrobienie dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie Mari to samo napisała

 

A w sprawie zakupów w castoramie - bardzo dobry sklep, przy czym po przerobieniu co najmniej kilku wersji kafli do łazienek, najtaniej i do tego o niebo ładniej wychodzą mi kafle jednak nie najtańsze, ale za to takie, do których wszelkie sektory i ozdobniki kupuje się na m2 a nie na sztuki, często włoskie i hiszpańskie kafle tak są sprzedawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

Np ta, na zdjęciu wyglada słabo, w rzeczywistości ma takie kafelki jak mozaika, fuguje się to pomiędzy tymi malutkimi elementami, a to jedna płytka, do tego te elementu są częściowo matowe, częściowo błyszczące, wypukłą i wklęsłe, generalnie zamierzam do tego, że w rzeczywistości położone na ścianie wyglądają nieprzeciętne, nie wymagają już żadnych innych ozdobnikow, do tego wystarczy ich położyć niewiele, więc w końcowym rozliczeniu naprawdę nie jest drogo :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari w casto też można fajnie dom urządzić, wybierając np białe płytki zamiast seledynowych, zresztą masz cegiełki na rysunku - ja moje właśnie kupiłam w casto za 18 zeta za m2.

Kuchnia jak ma zostać to przecież możesz je przemalować, nie będzie już walić oranżem i seledynem, Może nawet fajnie się wpasuje w Twoją wizję, lubisz upiorne wnętrza :lol2:

znowu jakoś pesymistycznie do wszystkiego podchodzisz. jak kasy nie ma, to ma być obrzydliwie??? Będzie jak wybierz pierwsze lepsze. To nie prawda, że te meble które są w hamerykańskich wnętrzach u nas są niedostępne, albo mega drogie, bo można przerobić zwykle meble z sieciówek, pojeździć po starociach jeżeli mają być jakieś stylizowane

na pinterście wpisz cobie hasło "DIY", "on a budget"

 

no i hasło "biedny płaci dwa razy" trzeba patrzeć na jakość. bateria za 100 zł nie pociągnie dłużej niż 2 miesiące, a z drugiej strony czasem płacąc mega dużo kasy można kupić bubla totalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtworze wieczorem.

Ide udawac ze jazda na rowerze sprawia mi przyjemność, ze jestem cudownym dzieckiem dwóch pedałów, ze rower it's my life :sick:

 

Kare???

A za co ???

 

Emilko, mój mąz i takie rzeczy widział.

Nie rób z niego jaskiniowca.

Na codzień zajmuje sie montazem sprzetu z baaardzo wysokiej półki wiec po bogatych domach się rozbija i widzi jak ludzie mieszkają.

Czasem mi opowiada, ze fajne to albo tamto widział ale zawsze z wrodzoną skromnoscia i raczej chwalac niz zazdroszcząc.

 

Jadę!

Na sama mysl dupa mnie boli.

 

Do wieczorka :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam mój post o tych slamsach i sama oczy wywaliłam, w emocjach za duży skrót myślowy użyłam. :eek:

 

Mari czy Wy z mężem macie inny gust? Ty kuchnię rzeźnika a mąż pałacowe koronki??? pisałaś, że mąż chodzi po ludziach i mlaska na ich domy, sam nie chciałby ładnie mieszkać? w ramach budżetu oczywiście :yes: przyjemnie jest chyba wracać do ładnie urządzonego domu, skromnie ale ładnie. zresztą minimalizm teraz chyba w modzie. :lol2: Można chyba jakiś kompromis znaleźć między ceną-jakością-wyglądem??? może położyć droższe płytki ale tylko tam gdzie potrzeba zamiast od podłogi po sufit najtańszy seledyn w groszki?

 

my z mężem mniej więcej nadajemy na tych samych falach. Chociaż obydwoje powoli dojrzewaliśmy wnętrzarsko, ja przekonywałam się do jego pomysłów a on do moich.

 

ja mam skrzywienie industrialne i z przyjemnością sama takie miedziane rurki zrobiłabym u siebie w łazience :lol2: widziałam cudną łazienkę - rurki szły po całej ścianie, tak się wiły jak w labiryncie, tylko jak kuźwa wyjaśnić hydraulikowi jak ma mi to zrobić? :rotfl: no nic, chodzę do piwnicy i podziwiam rureczki :lol2: Mąż jest bardziej zachowawczy. Ale może dlatego, że nie siedzi całe na pinterśie i nie podziwia pięknych wnętrz, nietypowych rozwiązań. bo dzięki temu nabrałam więcej odwagi :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy różne gusta.

Już o tym pisałam.

Chciałby ładnie ale wie ze ładnie kosztuje także woli opcje żeby było bo bez było się nie wprowadzimy.

Kumasz wreszcie?

 

Nasze gusta się zmieniają i cholera leci to na mijanke.

Gdy mi się podobał ciepły minimalizm w nowoczesnej wersji to on piał nad babcinymi kredensami i wiekowym fotelami.

Jak ja zaczęłam dopuszczać do głosu moja starą miłość do szrotu, obdartusów i drewna po przejściach to temu się odmieniło i polubił nowoczesność.

Jest ostrożny, żadnych udziwnień, nieznanych mu rozwiązań i połączeń.

Woli styl blokowy z lat 90 czyli wczesna Castorama.

Z ciuchami to dopiero jest wojna.

Nie mam zajoba w tym temacie ale to.co on wyprawia to koniec świata.

Jest tak średniowieczny w dopasowywaniu elementów garderoby ze ręce mi opadają.

Gdy coś mu kupujemy, ciągle słyszę: jestem za stary na.to, faceci w moim wieku tak się nie ubierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz mieć trudną przeprawę z nim, ale urabiaj. :) Zrobić Ci wizualizację tej łazienki? może mu wmawiaj, że to jest nowoczesne ? :lol2: no i pokazuj mu ceny, że to co chcesz nie jest drogie, że można ładnie i tanio, no bo można :yes: Nawet tanio jest łatwiej zrobić ładnie, bo jest mniejsze prawdopodobieństwo przedobrzenia :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filozof!

Pogubiłam się w ostatnim.zdaniu.

 

Na boje przyjdzie czas.

Teraz nie chce się denerwować i niepotrzebnie nakrecać.

Jeszcze nie mamy kluczy a.ja mam o glazure .sie kłócić?

Jeśli masz.checi, czas i siłę to możesz się pobawić w wizki ale nie nalegam.

Chyba wolałabym te obiecane wizki kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze jakoś będzie, ale straconego czasu nikt mi nie zrekompensuje :(

 

Dziś w nocy.zrobilam wstępne zestawienie mebli i sprzętów do kuchni.

Nieskromnie przyznam, że baaaaaaaaardzo fajnie to wygląda :oops:

 

nie wiem dlaczego zakodowało mi się, że to były rysunki :lol2

 

: wyślij mi to co planujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...