Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Na Rosenthalu ????????????? Cóż za profanacja !

Na wyborczej, przy kasie leży :)

 

A olejną ! Na biało, szaro lub czarno ! Szok ?

 

Gosiu, nie miałabym sumienie prosic o takie usługie ! Nawet nie ma mowy ! Poza tym, takie zmiany architekta nie wymagają. No może oprócz wywalania okien i zmian na elewacji :)

 

....ale czy musze to zgłaszać ? cicho sza...

 

 

 

gazeta, tyż dobra, ale chociaż, żeby było na eleganckości to do napitku poproszę o musztardówy

 

Szok, to nie...

 

Moje ale to:

-szkoda mi rysunku drewna zamalowanego farbą, nawet najpiękniejszą

-farba, nawet najlepsza wyciera się i rysuje a potem skrobanie i renowacja to masakra, a wiem, że nie chcą takiej cyklinować

- olejowana podłoga nadaje się nawet do miejscowego "załatania"

- lakierowana - można wycyklinować i znów pomalować

 

 

Czorne schody bardzo mnie siem podobają i będę mieć...ale podstopnice i tralki ( proste) białe Pochwyt tyż czorny.

 

fajne te inspiracyje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aricia - jak nie ma na coś sposobu, to trzeba to pokochać :D

Nie ma co rozpoczynać niekończącego się tematu, czy ładne, czy praktyczne... bo ja akurat wybiorę ładne. Poza tym czorne schody będą pasowały do mojego podniebienia ;)

 

Z przykrością stwierdzam, że wśród mieszkań moich znajomych, u których kompromis "też ładne, ale praktyczniejsze", nie ma ani jednego, o którym powiedziałabym - interesujący. Nie oceniam tu w kategoriach ładne - brzydkie, ale takie, które ma w sobie "to coś". Powiedziałabym nawet, że te mieszkania są w pewien sposób do siebie podobne. "bezpieczne" kolory , podobne faktury i materiały... no, nie dla mnie.

Wolę zakurzone, ale " takie moje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam do domu , byłam u klienta w sosnowcu i gdy wracałam weszłam sobie do ttw na rozdzieniu(Bastka będzie wiedziała) specjalnie aby pomacać podłogi chapel i ....normalnie chyba mi się podabają , kurcze, chyba się na nie nastawię do mojego domu , chociaż troszeczkę ich kupię do salonu , myślę,że do szarego łupka na reszcie parteru będą pasować ...Anka !!wszystko przez Ciebie !!Jak tak dalej pójdzie to w końcu znowu jakiś pseudo pałac mi wyjdzie buuuu.....Idę dać jeść chłopakom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mając na uwadze praktyczność, biorę pod uwagę kolory najrzadziej zmienianych elementów wnętrza: kanapy, fotele, glazura itp.. po to, zeby zmieniając np kolor ścian nie żarło się.

Moja koleżanka ( najpraktyczniejsza z praktycznych, a nawet w" w tej cenie może być") ostatnio zmieniła kolor ścian ( a trzeba jej przyznać, że robi to często). Poprzednie wnętrze w kolorach oranżu, meble tapicerowane jasna sepia, ciepły jasny brąz drewna i pierdyknęła ściany na lila z kremem i fioletem. Mebli nie wymieniła...czysto jest, ale wyszła istna kolorystyczna kakofonia. No, nie da się umówić, że jest tam jakiś zamysł. I co tu powiedzieć, jak pyta czy ładnie?:jawdrop: Ze ładne tapety? mam z tym problem okropny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,Ariciu ,to wszystko prawda ale np. co z tego ,że swego czasu podobały mi się białe sofy ,gratuluję sobie,że kupiłam praktyczne ,czarne ze wzorem mniej czarnym i jeszcze do tego z możliwością zdjęcia i zaniesienia do pralni obicia, gdy widzę co moje dzieci z nią robią to białej już bym nie miała dlatego skupiłam się na kryterium wygody i już , jestem bardzo zadowolona ze swoich praktycznych sof,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przerabiałam białe meble ,białe sofy,fotele i dywany w niebotycznej cenie,oczywiście też białe:bash:Obicia bardzo,, praktyczne":bash: zdejmowane -można było prać. I jak się już od nich uwolniłam,to poprosiłam męża ,że jak jeszcze wpadnę na taki durnowaty pomysł,to niech mi kubeł zimnej wody wyleje na łeb.

Wychodzę z założenia ,że mieszkanie jest dla mnie ,a nie ja dla niego. Serdecznie dosyć miałam wiecznego prania i czyszczenia,a wykładanie kocyków różnej maści na obicia nie wchodziło w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...