Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to Ja jestem takim dziwolągiem bo zmywam namiętnie.

Gary, patelnie, miski i inne szoruje a drobnice wrzucam do zmywarki.

Szkoda mi miejsca jakie zabierają gary no i plam dostają po zmywaniu chemią zmywarkową.

 

Co do półwyspu to właśnie coś takiego zaplanowalam.

Zrobię szafki i szuflady po stronie lodowkowej a po stronie kuchenki coś innego.

Wiem już jak i z czego ale musze wykonać telefon żeby sprawdzić czy tak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkło na płycie sie nie tłucze, nie ma rusztów do mycia, łatwiej umyć całą płytę. Mam zwykłą płytę gazową na szkle i jest super, czyści sie rewelacyjnie, w odróżnieniu od stalowej czy emaliowanej którą miała moja matka - brud się wżerał, szorować nie można bo sie rysowało. trzeba używać żrących środków, a później chyba w tych oparach gotować.

 

wole puścić 2 razy zmywarkę niź stać godzinami przy garach i szorować je, blee :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma się stać?? :lol2: zresztą jak często coś Ci kipi?

wytrzesz sobie płytę, nie zdejmując rusztów, które są gorące i palników które są jeszcze bardziej gorące. obejrzyj sobie filmiki na stronie płyt - rzucają na płytę garnki z wodą, wylewają wodę z wiadra i robią różne inne cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nic nie rozumiem z tych wywodów Emi.

Nie wiem co masz.

 

Kipi mi ciągle i intensywnie.

Wiem ze przetrzeć można ale jak stoi gar i wykipi trzeba go biegiem zdjąć bo smaży się na płycie i na styku garnek płyta.

Jak do szkła mocnej przywrze to tez trzeba szorować mocniej i nie ma opcji żeby się nie rysowało.

Nie ma cudów.

 

A ja mam swój patent.

Zdejmuje wszystko i wykładam gruba folie aluminiową.

Zakładam palniki i ruszty i mam w d.

Wykipi, wyleje się, przysmaży to Zdejmuje folie, przecieram szmatką i mam nowke nie śmiganą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent jak patent ale się sprawdza i na srebrnej płycie czy kuchence wogóle nie widać zabezpieczenia.

Kuchenka która.wam pokazałam ma ruszty dzielone czyli w kawałkach.

Można wrzucić do zmywarki i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama miała taką normalnie zamiast tej blachy na dole jest szkło i normalne palniki i ruszt taki na każdy palnik osobny.

 

Edithttp://www.agito.pl/plyta-gazowa-na-szkle-amica-pvc-6410-5906006060602/pd/DMKGJ3BBM/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=PLA_All_Products&gclid=CNH1_ZOkoM4CFWsW0wodyJQEIQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam takie rozwiązania ale szkło kompletnie mi nie leży.

Wolę stal i blache.

 

Był u mnie ostatnio brat z kumplem, który jest menadżerem w knajpie.

Jak zobaczył ile gotuje, na ilu palnikach popierdzielam, i w jakim tempie to robie to stwierdził że powinnam założyć knajpe.

U nich w knajpie do tylu odcinków jakie sama obskakuje, zatrudnia się 3 osoby. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego bo ze mnie kucharka jak z koziej dupy.... zupy normalne, makarony z sosem, dużo piekę - zapiekanek, tart, lasagne,

warzywa wszystkie na parze, jakieś dania jednogarnkowe typu leczo, czasem jakieś kotlety i pulpety ugniecione z kaszy i jakieś zieleniny,

bar mleczny - naleśniki, pierogi, kluski, niedługo będziemy jechać miesiąc na knedlach ze śliwkami <3

 

ortodoksyjna nie jestem :lol2: jadamy nabiał :yes: tylko syfu unikam jak ognia, co chyba nie jest dziwne :lol2:

 

jak wygram w totka to kucharkę bym sobie zatrudniła, strasznie mnie męczy gotowanie - ale nie fizycznie, mogę stać przy garach całe dnie, ale wymyślanie, kombinowanie, i te moje wybrzydzające niejadki w domu :bash:

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...