Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To nie jest konglomerat bo nadaje się na schody miałam corian to i nie to samo na stronie jest realizacja schodów takie białe na zdjęciu, on jest zimny tak jak kamień w dotyku.

 

Piszą że nadaje się na zewnątrz ...

 

Obie firmy to ponoć jak pepsi i cola .....

 

Nie wiem czy nadaje się na kwasy ale nic nie pije mam porównanie mam marmur w łazience na blacie, każda kropla zostawia ślad jak woda wyschnie to znika w kuchni nie ma tego efektu myję wodą z płynem i octem czasem odtłuszczaczem i nic się nie dzieje.Granit mam w drugiej on jest jeszcze inny taki hm delikatne granulki ma pod światło widać porowatą powierzchnię, to samo na parapetach zewnętrznych z granitu .Blat ma zamknięte pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skrobać to sie będzie dało?, kurde kapnie mi lakier czy farba i po wyschnięciu inaczej się nie usunie. Zastanawiam się czy brać ten cararra oszukany kamień czy zwykła płytę pażdziochową w laminacie. z konglomeratem miałam problem, żeby usunąć lakier, bo się chyba zespoliły chemicznie - plastik z konglomeratu z tym lakierem akrylowym :bash: (konglomerat na parapecie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie został na blacie w starym domu corian klej do tipsów:P nie dało się usunąć coś zespoliło właśnie,lakier schodził bezacetonowym zmywaczem,ale środki z chlorem to już zostawiały ślady trzeba było szybko wycierać do sucha.

Nie chcę obiecywać ale powinnam mieć w garażu próbki jeszcze tych blatów takie 10 na 10 jak mąż namierzy i jeszcze nie wywaliliśmy to wrzucę w pudełko i prześlę to potestujesz poznęcasz się nad nimi różnymi preparatami.W tej chwili w garażu mam wszystko co nie zawitało do domu wraz z całym budowlanym pierdolnikiem styro wata rurki do kanalizy gpisy farby z choinką i bombkami do kompletu więc potrzebuję czasu aby to ogarnąć i sprawdzić do kompletu właśnie kostkują podjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari nie wiem ile mają szerokości drzwi takiej podwójnej lodówki jak chcesz jeśli nawet 60 cm to po ich otwarciu zostaje Ci 30 cm jesli jest obok lodówki zmywarka jak otworzysz do rozpakowania to zostaniesz z jednej strony i nie obejdziesz jej przecież czasem jedna osoba opróżnia zmywarkę druga korzysta ze zlewu...

 

To samo szafki czy szuflady pracując przy półwyspie musisz mieć miejsce oby coś z wyjać z szuflady ja bym wtedy tyłkiem szurała po lodówce....

 

Zrobisz jak Ci pasuje mnie tylko trudno uwierzyć że gotując tak dużo chcesz z jednej strony wszystko pod reką a z drugiej nie przemawia do Ciebie że może być niewygodnie.

 

Półwysep ma sens z szafkami ale do nich musi być łatwy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari nie wiem ile mają szerokości drzwi takiej podwójnej lodówki jak chcesz jeśli nawet 60 cm to po ich otwarciu zostaje Ci 30 cm jesli jest obok lodówki zmywarka jak otworzysz do rozpakowania to zostaniesz z jednej strony i nie obejdziesz jej przecież czasem jedna osoba opróżnia zmywarkę druga korzysta ze zlewu...

 

To samo szafki czy szuflady pracując przy półwyspie musisz mieć miejsce oby coś z wyjać z szuflady ja bym wtedy tyłkiem szurała po lodówce....

 

Zrobisz jak Ci pasuje mnie tylko trudno uwierzyć że gotując tak dużo chcesz z jednej strony wszystko pod reką a z drugiej nie przemawia do Ciebie że może być niewygodnie.

 

Półwysep ma sens z szafkami ale do nich musi być łatwy dostęp.

 

 

Czyli że kurna co??? bo się pogubiłam zdeczko.

Źądam zdjęć z twojego domu!!!!!!!

Musze to wszystko zobaczyć na własne oczy :)

Zacznij od kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby super :hug: :hug: chciaż sama postaram sie najpierw podjechać do dystrybutora, bo jest niedaleko mnie pod Wawą :) u mnie w garażu mega bajzel, garaz 2 stanowsikowy, a mąż samochód na podjeździe trzyma, bo się nie ma szans go wcisnąć. Jego brat się buduję wiec może trochę fantów się opchnie :lol2: będzie miejsce żeby kostkę schować, zostało nam 3/4 palety, brukarze kazali trzymać, bo kolejne parię podobno mogą się roźnić i bedzie cieźko wymienić, np kiedy sie olej silnikowy wyleje czy jakaś inna katastrofa.

 

drzwiczki od zmywarki to zmora, miałam ja w poprzednim domu po środku w ciągu, non stop miałam poobijane łydki, tutaj musiałaby być pod piekarnikami tam w kącie, blokowałaby przejscie do spiżarnki, ale drzwi do spizarki można zrobić w tym korytarzyku, np suwane. jak drzwi do kibelka tam są to tym bardziej mogą być do spiżarki. I dzięki temu spiżarka będzie bardziej ustawna.

Mari spróbuj sobie wstawić do niej regały, ja próbowałam i średnio to wychodzi - muszą być w literkę L, a jakby drzwiczki były na wprost okna regały miałabyś na 3 ścianach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka, a że tak spytam jesli mogę, co Ty za pracę w tej pracowni wykonujemy albo będziesz wykonywać?

 

rękodzieło szeroko pojęte :yes:, w sumie nigdy nie wiem co mi strzeli do głowy, jakiej nowej techniki się nauczyć. :lol2:

do wszystkie są potrzebne preparaty, lakiery, werniksy, media, farby kleje itp brudzące bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamiku, oczywiście że pomysły a nie ciebie :)

 

Emilka, jakby kto nie wiedział PRZEPIĘKNIE!!! Haftuje.

Wejdźcie ja jej bloga.

Nie kumam dalszych posunięć rekodzielniczych ale pewnie się dowiemy.

 

Bejaro, nie świruj tylko zapodalam foty.

Mam w nosie w jaką literkę. Dla mnie to i w RZ może być :)

Pochwal się i nie bądź wiśnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari a może tą witrynkę Twoją cudną wsadzić w miejsce lodówki, ona będzie przeszklona, będzie leciutko wyglądać, a lodówki na ścianę koło wejścia?? zrobię wizkę może nie wyjdzie paskudnie i uroku nie straci??? :rolleyes: będzie też luźniej przy tym połwyspie, bo tak jak Bejaro pisała zostanie ci 30 cm luzu po otwarciu lodówki, może być ciężko. Zwłaszcza jak dzieciaki głodne 5 min przed obiadem zaczną nurkować w lodówce w poszukiwaniu jogurcików, to się nie ruszysz kompletnie w tych okolicach i do spiżarki się nie dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...