Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć!

Próbowałam przeczytać Wasze dyskusje odnośnie kuchni, ale poległam w połowie :p

Moim zdaniem najlepiej wygląda ta opcja , którą przytoczyła Pusia ale te płytki do sufitu to :no:

Do wysokości futryny byłoby lżej, a nad tym pomalować może ten czarny nie jest zły, ale sufit z bielą musi wchodzić na ścianę minimum 10 cm żeby nie obniżyć optycznie pomieszczenia.

To tyle i koniecznie dodatki w kolorze tej wyspy drewnianej, hoker, deski na blatach może chlebak

To zespoli calość:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Danusiu.

Żeby to był koniec...:lol2:

 

Nie wiem jak się ustosunkować do ostatniej wersji.

Myślę.

Co do obniżania to ja bym zrobiła odwrotnie bo jak się tam jest to odnosi się wrażenie ze jest nisko, właśnie.

Skoro słupek z piekarnikami to musze zrezygnować z kuchenki.

Budżet nie wytrzyma.

Przypominam Ci Emilko, że nie trafiłam jeszcze kumulacji :(

Skoro nie kuchenka to jakiś duży blat gazowy stalowy.

Widziałyście coś fajnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari piekarniki w słupku to tylko propozycja, nie musisz ich tam robić, możesz dać szerszą lodówkę 120 cm, bo teraz jest 90 cm, możesz tam dać cargo, albo jakąś szafkę na te słoje Twoje,

 

możesz tam dać tą szafę! masz 150 cm miejsca, możesz do szafy schować lodówkę, w dalszej części zrobić miejsce na przechowywanie słoików. możliwości jest masa,

 

jestem pewna, że ta ustawienie w tej kuchni zrobi ze trzy fiflaki i ostatecznie będzie zupełnie inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ważne w kuchni są blaty - jak najdłuższe w jednym kawałku, dlatego odrzuciłabym opcje z piekarnikiem w słupku koło zlewu, z małymi wysepkami i wędrującym blokiem rzeźniczym. Im więcej blatów, tym gotowanie przebiega sprawniej, nie trzeba tracić czasu na ciągłe sprzątanie, można robić wiele rzeczy na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari ja jestem bardzo zachowawcza i czasami wręcz nudna z moimi pomysłami i dodatkami, ale taka już jestem.

Próbowałam zaszaleć i zawsze wracam do pierwotnego planu :sick:

Rób tak jak Ci głowa i serce podpowiada i będzie pięknie i po Twojemu.

Szczerze Ci kibicuję!

 

U mnie dalej nic w sprawie działki, a mam chętnych na dom:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari piekarniki w słupku to tylko propozycja, nie musisz ich tam robić, możesz dać szerszą lodówkę 120 cm, bo teraz jest 90 cm, możesz tam dać cargo, albo jakąś szafkę na te słoje Twoje,

 

możesz tam dać tą szafę! masz 150 cm miejsca, możesz do szafy schować lodówkę, w dalszej części zrobić miejsce na przechowywanie słoików. możliwości jest masa,

 

jestem pewna, że ta ustawienie w tej kuchni zrobi ze trzy fiflaki i ostatecznie będzie zupełnie inna ;)

 

Zapomniałas o potrójnym tulupie i ladowaniu telemarkiem ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu, skoro tak szybko trafili sie kupcy to znak, ze dom bedzie miał wziecie.

Nie schodz z ceny i ugraj swoje bo potem nikt ci nie dołozy.

sprawa z działka moze się wyjasnić za chwilke dosłownie.

Nigdy nic nie wiadomo.

Wiem po sobie i po dziwnych zbiegach okolicznosci, które zaczeły sie pojawiac jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Emi, słoje kocham przeokropnie ale nie znosze kurzu w kuchni.

Moze i pieknie to wyglada ale moja kuchnia zawsze chodzi na najwyższych obrotach wiec brudzi sie bardzo.

Nie chce byc niewolnikiem słoików tylko dlatego, ze pikne som. :( bo som pikne dopóki sa czyste.

Zrobiłam sie praktyczna...tak odrobinkę ;)

Moja kuchnia to warsztat, zyje, kopci, paruje...musi byc wygodna w sprzataniu...najchetniej ekspresowym.

 

Ide szukać płyty gazowej ale nie ukrywam, ze z cięzkim sercem bo kuchenke chciałam miec od zawsze :(

Nie do końca lezy mi tez ta sciana przy wyjsciu z kuchni.

Cięzko jest i wchodzi sie na bok słupka a z jadalni widzi sie drzwi lodówki...no ale szukam...słucham was...biore pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana, Ty masz poprostu dusze romantycznej i rozanielonej niewiasty z nieco innej epoki.

Nie ma w tym nic złego.

Mnie znowu furie gonią, świr postepuje, psychoza ogarnia stad ta moje "nudna i zachowawcza" kuchnia co bym całkiem nie zwariowała i uspokoiła troche zszargane nerwy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...