Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aleź mi nie chodzi o twoją frekwencję!

Nawet mi to do głowy nie przyszło.

Chodzi mi o to ze odkryłam po której stronie masz okno a ty nic.

Taką miałam radocha ze głową mała!

 

Danusiu nie zaoszczędzić się.

Nic tańszego i wyglądającego w miarę ok nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana, co do tego ARDO - mi podoba się podział/ ułożenie płyty... natomiast piekarnik wolała bym podzielony :D

Nigdy nie korzystałam z piekarnika w słupku, więc na temat zalet czy wad takiego rozwiązania się nie wypowiadam... biorąc pod uwagę jak często i w jakich okolicznościach korzystam z piekarnika - to nie przeszkadza mi to, że muszę się do niego schylić... natomiast nie pasuje mi estetycznie taki piekarnik w słupku - jakoś tak konserwatywnie w tej kwestii mam...

 

okna wyżej, powiadasz Emilka... hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do otwartości kuchni i w kuchni - zawsze mi się podobały meble, szafki, półki otwarte, ale... ale...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32974/meble-z-odzysku-designerski-recykling-6.jpeg

Stosunek do utrzymania porządku w kuchni mam podobny jak Mari i Pusia i mimo iż takie pootwierane cudowności mi się podobają, to wszystko będzie pozamykane - żadnych kurzo - stojów, - zwisów i - łapek nie będzie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego recyklingu - Mari, a kurniczek z recyklingu widziałaś?

http://zalajkowane.pl/wp-content/uploads/2014/12/meble-z-recyklingu-11.jpg

 

 

 

EDIT:

powiedziałam mojemu, że my będziemy taki kurnik z fiaciora mieli, a on na to, że żadnego kurnika nie będziemy mieli...

 

półeczek na wino z palety też podobno nie będziemy mieli - a ja już zaczęłam palety zbierać...

http://meble-z-palet.pl/wp-content/uploads/2014/01/P%C3%B3%C5%82ka-na-wino-z-palety-3.jpg

Edytowane przez boratom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa :D

Bo tak - jak wpadam na fm na chwile tylko luknąć co słychać, czytam szybko, ze potem odpisze i zapominam.

Czyli nie wolno mi tak robić.

Muszę zaglądać tylko wtedy jak mam czas od razu odpisać.

Też się urechotałam z tego okna i jestem strasznie dumna z Ciebie i Bejaro, że się Wam udało załapać o co biega i zdjęcia duże wstawiacie :lol2:

 

Dawne myszki miały duży i mały klawisz i było łatwiej :p

 

 

 

A co do otwartości kuchni i w kuchni - zawsze mi się podobały meble, szafki, półki otwarte, ale... ale...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32974/meble-z-odzysku-designerski-recykling-6.jpeg

Stosunek do utrzymania porządku w kuchni mam podobny jak Mari i Pusia i mimo iż takie pootwierane cudowności mi się podobają, to wszystko będzie pozamykane - żadnych kurzo - stojów, - zwisów i - łapek nie będzie :no:

 

O to chodzi :yes:

A moje ukochane słoiczki z przyprawami - mam i to ile :lol2: całą szufladę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy przy wentylacji mechanicznej - czy to z rekuperacją, czy bez chyba wsio rawno - jest mniej kurzu czy mi się tak tylko wydaje?

 

Wiesz co, u mnie w nowym domu jest prawie bezkurzowo, ale nie wiem czy to zasługa WM czy raczej zlikwidowania kurzołapów wszelakich, wszystko proste, łatwe do utrzymania w czystości, żadnych progów gdzie zbiera się brud itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurzu jest zdecydowanie mniej, u mnie reku + odkurzacz centralny i mogę nie sprzątać tygodniami :yes:

 

Żeby być sprawiedliwym to powiem, ze kurzu nie ma ale kudły kocie jednak są (3 koty długowłose w domu), ale problem rozwiąże nam robot sprzątający, który odkurzy codziennie. Nie jesteśmy w stanie odkurzyć codziennie, a raz na tydzień to jednak mało przy tylu futrach w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na chwilunie.

Pojechałam po matkę do roboty, odebrałam jagody, zrobiłam dzieciakom grilla i pojechaliśmy na rowery.

Oczywiście wpierniczal się nam ojciec, który tak się wypier... lił na rowerze ze juz chciałam pogotowie wzywać!

Serce mi stanęło bo leżał i się nie ruszał.

Jakby tego było mało, zgubiłam fajki i zapalniczke :cry::cry::cry:, morela mnie piecze od siodełka...

Koniec świata!

 

Borciu, zesikałam się ze śmiechu jak zobaczyłam kury z mobilklubu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...