Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

z robalami to zależy, jak otwierasz okno tylko po to, żeby przewietrzyć to robali nie będziesz miała, bo sie nie wietrzy. Jak chcesz ochłodzić w domu, to normalnie wlecą jak zwykle.

 

Jak ochłodzić?? Mówiłaś, że PC chłodzisz??

Ja nie chłodzę otwieraniem okiem, tylko nie dopuszczam do przegrzania sterując roletami.

 

Mari - i bardzo dobrze, ze fajki zgubiłaś.

Potrzebna Ci ta trucizna jak świni siodło.

Jeszcze wszystkich dookoła trujesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ochłodzić?? Mówiłaś, że PC chłodzisz??

Ja nie chłodzę otwieraniem okiem, tylko nie dopuszczam do przegrzania sterując roletami.

 

Mari - i bardzo dobrze, ze fajki zgubiłaś.

Potrzebna Ci ta trucizna jak świni siodło.

Jeszcze wszystkich dookoła trujesz :p

 

w zeszłym roku nie miałam zasłon i chłodzienie nie wyrabiało :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z kurnika w samochodzie a moja babcia taki miała. W syrence! I bardzo sobie chwaliła ;) Ale syrenkę rdza szybko jadła, więc w efekcie ucieszyli się nią złomiarze.

Też mi się marzył kurnik, ale teraz już sama nie wiem. Ostatnio co ktoś kupi kury, to ma potem plagę ptaszyńca, który kurom pije krew i obłazi wszystko.

 

Mari nie wiem czy w Saturnach obejrzysz kuchenki, które Ci się podobają. Tam raczej takie pospolite sprzęty stoją, a przynajmniej tak było w MM, który nawiedziłam w zeszłym tygodniu. A ceny... Np. taki młynek do kawy w necie 40 zł tańszy niż w MM. Niezła przebitka blink.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiez to przyjemne nałogi ?

Poprosze listę :)

 

Pierwszy raz słysze o mordercy spijajacym krew z kur :(

Horror jakiś.

Spokojnie do kur daleka droga.

Najpierw niestety pokoje trzeba urzadzić :(

Chce kurnik, domek ogrodnika i zaplecze kurze w jednym budynku i to murowanym wiec trochę kasy na to potrzeba no chyba, ze przyjme jakis szrot :lol2:

 

Padam na twarz bo do 4 nad ranem, obrabiałam jagody.

Nie moge złapac ostrości.

 

Matko, w Saturnie czy MM zamierzałam ogladac lodówki.

Wiem ze z kuchenkami jest kiepsko.

Moze tez zerknełabym na piekarniki do zabudowy i policzyła która opcja sie bardziej opłaca.

 

Idę żłopac kawę...duuuuuzo kawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, nie wykańczaj się tak, borówa nie zając ;) W MM lodówki też liche, w sensie mały wybór. Ale może co oddział to inne zasoby, warto sprawdzić.

Ja zazwyczaj działam odwrotnie: szukam w necie, co mi się podoba, a potem szukam sklepu, w którym dany sprzęt stoi.

 

Morderca kur ukrywa się w szczelinach. Jeśli z kurnikiem są połączone inne pomieszczenia, to cholerstwo wszędzie wlezie. Atakuje także inne zwierzęta a nawet ludzi, więc sobie dobrze przemyśl połączenie w całość trzech pomieszczeń.

 

Nie znam niestety wątku Amelii i nie wiem, czy sobie poradziła z ptaszyńcem. U nas najlepiej zadziałało wapno. Pobieliliśmy wszystko, co się dało. Dwukrotnie, w odstępie kilkudniowym. Te specyfiki do wkraplania na kury i biobójcze średnio zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w Mm nic nie ma.

Byłam niedawno SBS- y oglądać i nic ciekawego.

Mam wrażenie ze nastawiaja się głównie na audio i komputery.

 

Ty pewnie nie pamiętasz albo nie wiesz, ale podczas urlopu nad morzem rozmawialiśmy tu o systemie Twin.

Drogawo to wychodzi niestety.

Siedząc rano przy kawie, zerknęłam sobie na gazetki a w jednej z nich była reklama euro.

Okazało się, że mają promocje na identyczne jak Twin, chłodziarki Amica.

Weszłam wiec na stronę Amica i pooglądałam ich moduły.

Są identyczne a jednak kilka konkretnych stów za sztukę, tańsze.

Na stronie Amica pisali ze są i w Saturnie i w Euro i gdzieś tam, także podjadę raczej na pewniaka.

Chciałam dziś się wybrać ale właśnie otrzymałam zlecenie od mamusi: musze umyć dwie lodówki :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałam o tym pogromcy.

Piszą ze to roztocze.

 

A jak to jest?

Zawsze się pojawia czy zdarza się bo jaki sens hodowania kur Eco jak mam je w chemii kąpać i chemią psikac?

Chciałam kury bo jestem uczulona na to co im podają na fermach a po tym co wyczytałam to nie ma sensu.

A może jest jakiś nie chemiczny zabieg? Taki miotacz ognia na przykład tylko nie na kury oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari to wapno pomaga zabijać cześć zarazków. a z kurami jak dziećmi, jak chore musisz leczyć, możesz próbować "czosnkiem i miodem" a czasem podać coś mocnejszego.

 

a z tymi kurami to jest tak, że najzdrowsze są kury które siedzą w fermach, te grzebiące pod chmurką często łapią choroby od zarazków krążących w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...