Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesień idzie czy co, bo na forum gdzie nie wejdę wszędzie tematy funeralne poruszają - u Mari prochy, u Mani nagrobki z paździerza... jak nic 1 listopad się zbliża....

 

 

 

aaa... też mam dla Mariji kominkowe inspiracje...

 

otwarte palenisko... cegła... dobra książka...

http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/_7_O3_orig.gif

 

 

obiadową porą można kuraka na rożnie upiec...

http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/32186b5b38fb_4E_orig.gif

 

 

wieczorową porą przy kominku w nastrój reumatyczny się wprowadzić...

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_hZ_orig.gif

 

 

w fotelu pobujać, skarpety wysuszyć...

http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/_3_l5_orig.gif

 

 

 

a pewnego zimowego poranka przystojniak w czerwonym szlafroku będzie przy kominku z workiem czekał...

http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/_2_P7_orig.gif

 

 

czasem, po tych reumatycznych wieczorach przy kominku z przystojniakiem w szlafroku, może na wiosnę jakieś ptaszysko na kominie się zalęgnąć...

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_ZC_orig.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, łączę się z Tobą w bólu, u mnie migrena od wczoraj. Moja ma podłoże hormonalne. Na szczęście tabletki od Goździkowej dają radę, pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie je wezmę.

 

Cudne kominki! W ogóle przypomniało mi się, że też będę mieć kominek ;) Wciąż nie wiem jaki i póki co wolę nie ruszać tego tematu. Z przyjemnością za to pooglądam inspiracje.

Biała cegła wygląda świetnie aczkolwiek pewnie szybko przestaje być biała.

 

Borcia, dałaś czadu z inspiracjami :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja macica mówiła a nie Ja ;)

 

Mam kłopot i to poważny.

Szukam NA CITO!!! ekipy od dachu najlepiej z okolic domu bo jak coś spier... To łatwiej nękać.

Szukam na forum we właściwych grupach i ani słowa.

 

Dom mi zalewa!!!

Mąż właśnie dzwonił, że leje się z wylazu na dach a folie w brakujących oknach lekko przepuszczają ale jakoś jeszcze dają radę.

Pozabezpieczal czym się da, jakieś wielkie kubły na śmieci popodstawial i teraz trza się modlić o słońce.

 

To będzie pierwszą rzecz z jaką trzeba zawalczyć bo utoniemy i grzyb nas zje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Pestka, ty na prawdę jesteś guru kominkowym i coś mi się wydaje, że mój jest spieprzony, o losie, może nie będę pytać męża, co mamy w środku, bo coś mi się kołacze, że między innymi wełnę :bash:

Mari, trzymam kciuki, moj dach tez przeciekał, ale po interwencji Panów dachowców jest w formie mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, dzieki, dzieki i jeszcze raz dzieki.

 

Szefowa sie nie odezwała :(

 

Wróciłam od psychiatry.

Nie wiem jak sie nazywam, nic nie wiem, mam siano zamiast mózgu...

Nie chodzi o to, ze cos mi klarowała, ze zmieniła mój sposób pojmowania choroby moich dzieci, ze przedstawiła nowatorskie teorie, ze skrytykowała sposób wychowania czy postepowania...

ONA BYŁA ZDROWO WALNIĘTA !!! :eek:

Po 10 minutach wizyty, miałam ochotę złapac ja za kudłaty łeb, wziąc w rekę pieczatkę i przystawic ją samodzielnie na dokumencie który był mi potrzebny.

Zadała mi pytanie wiec odpowiadam a ona z ryjem : prosze nie mówic kiedy pisze bo ja pani nie słyszę :jawdrop:

Ok. Zamykam się i czekam na znak.

Zadała kolejne pytanie wiec milcze a ta z ryjem : czemu Pani nie odpowiada ? Przeciez zadałam Pani pytanie...:jawdrop:

Gdzie Pani mieszka ? Usiłuje podac nazwe ulicy uczulajac ze tam jest TA literka a nie TAMTA bo wszyscy popełniaja błędy a ta z ryjem: Robi Pani ze mnie głupią ? Przeciez umiem czytać!

Kim Pani jest z zawodu ?

Mówię że nauczycielka a ta z komentarzem: Oj znam Ja Was...nauczyciele....

Moja Ola co chwila spogladała wystraszona raz na mnie raz na babę bo wyczuwała, ze cos nie kaman.

Babka zadała jej pytanie kładąc sie na biurku: a powiedz mi dziecko, czy ktos cie bił w zerówce, skrzywdził cię ?

Moje dziecko jak nigdy poryczało się az mi szczena opadła. Zaczeła cos szeptem mówić, ze tak, ze owszem, ze kolezanka ja skrzywdziła i to bolało jakby jej ktos serduszko przeciął ...

Baba na mnie gały wywaliła i bardzo niemiłym tonem ale z usmieszkiem na twarzy mówi: Ona tak zawsze zmysla?

Tłumacze babie, ze jej chodziło o rane emocjonalną, ze uzyła metafory a ta do mnie: Te dzieci nie rozumieja pojecia metafora i nie wiedza jak jej uzyć!!! :jawdrop:

Ola spieta, Ja tez i w gratisie wkurwiona, przytuliłam dziecko i mówię: nie wstydź się i cmoknełam dziecko w czoło a baba z ryjem: a dlaczego Pani nie pozwala sie dziecku wstydzić ?

Wstyd to normalne zachowanie! Pani ja karci: Pani ją hamuje! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Mówię wreszcie tonem własciwym do sytuacji ze znam swoje dziecko i wiem co i jak na nią działa !!!! A baba skwitowała: To chyba ja jestem lekarzem nie Pani ....

Zaczęłam nerwowo skubac pazury bo czułam ze rosnie we mnie ZŁY i ze zaraz wyskoczy jej na biurko i udusi ją dokumentami i słowo Wam daje, ze gdyby nie to, ze potrzebna była mi ta jej pieprzona pieczatka to krew by sie polała i kudły by latały.

 

Nastrój mam jakby to powiedzieć :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne tepe specjalisty już miałam przyjemnośc poznać ale ta pobiła wszelkie standardy i moja wytrzymałość.

Hamowałam sie jak mogłam i ledwo dałam radę.

Gdyby nie Ola, która wtulała sie ze strachu w moja rekę to Pania by wyniesli z gabinetu.

 

Ziemniaki kopac a nie z dziecmi i to chorymi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...