Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Ciężko tak gdy wszystko jest na mojej głowie i to ja ponoszę odpowiedzialność za wszystko.

Jak coś pójdzie nie tak, jak coś okaże się zonkiem to dostanie mi się równo.

Jedne co mnie cieszy tu Smurf.

Odzyl, dopytuje, planuje, zakupy juz chce robić a jego teksty ni z gruszki ni z pietruszki rozwalaja mnie na maksa.

Pojechaliśmy wczoraj późnym wieczorem do mojego brata który również urządza mieszkanie.

Zawieźlismy mu jedzenie bo bidak nie ma jak sobie ugotować.

Pooglądaliśmy sobie rozpierduche, plany, mąż dostał wytrzeszczu i pomrocznosci bo tak artystycznej wizji to na trzeźwo nie ogarnie...

W drodze powrotnej a była już 23, siedze bez słowa, łeb mnie napier.., mruze oczy a ten z tekstem: A co będziesz robiła z taką ilością skoszonej trawy?

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może to z nerwów ale zaczynam się bać, zastanawiać czy nie popełniam błędu, analizować od początku.

Żartujesz???? Dom! Twój własny, najwłaśniejszy, najwłaśniutki!

 

a ten z tekstem: A co będziesz robiła z taką ilością skoszonej trawy?

:wtf:

Ze świeżej trawy sałatki, a siankiem wypchasz sienniki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, to was przetrzymali z tymi kluczami tak, że dłużej to się chyba nie da :mad:

Wątpliwości precz, wielki dom, dla wszystkich jest miejsce, okolica sielska, sarny za płotem - to raj proszę Pani :wiggle:

 

nie mogę się doczekać urządzania, bo to co na razie pokazujesz, planowany styl wykończenia, drewno, kolory - świetne, z pazurem i takie niezachowawcze

 

Mari - będzie super:hug: :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet poleciał w kulki i doprowadził mnie do skrajnego wyczerpania nerwowego.

Załatwiłam co mogłam żeby to przyspieszyć.

Dziś jeszcze sprawdziłam wszystko dokładnie i mam potwierdzenie ze jest ok dlatego środa jest pewna i nic już nie przeszkodzi.

Sielsko i anielsko jest i czułabym się tam świetnie gdyby nie sceptycyzm męża :(

Widzę ze się chłopak stara "poczuć" jak u siebie ale idzie to wolno.

Może pierwsza stosunkowo udana noc w tym miejscu pozwoli mu zapuścić korzeń.

 

Co do stylu wykończenia to jeszcze wiele niespodzianek mam w kieszeni ale obawiam się, że nigdy nie osiągnę tego co zaplanowalam bo kasy prawie wcale nam nie zostanie no i mężowi strasznie się to nie podoba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sielsko i anielsko jest i czułabym się tam świetnie gdyby nie sceptycyzm męża :(

Widzę ze się chłopak stara "poczuć" jak u siebie ale idzie to wolno.

Może pierwsza stosunkowo udana noc w tym miejscu pozwoli mu zapuścić korzeń.

 

Być może ma to samo co Tern. Ja mu mówię o swoich wizjach, a ten nie ogarnia... Dopiero po prawie 2 miesiącach od zakupu zaczął sam coś kminić. Jak powiedział - musiał kilka razy się przejechać na mieszkanie, obniuchać po swojemu, pomierzyć i wtedy dopiero był w stanie sobie wyobrazić moje pomysły i nawet zaproponować własne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetom trudniej ruszyć wyobraźnią wnętrzarsko ;) Ogrodniczo też. Zauważyłyście, że większość dobrych projektantów wnętrz to kobiety. Z ogrodami już inaczej, ale też nie jest to znacząca przewaga. Co innego budowa domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie ze to wcale nie brak wyobraźni a robienie nam na złość.

Taka wojna płci bezsensowna zresztą.

Może nie mogą się pogodzić z tym ze wiemy czego chcemy, jesteśmy twardsze niż nawet nasze matki.

Potrafimy się naumiec i rozumieć to co do niedawna było przypisane ich płci.

Staliśmy się rownorzednymi partnerami a nie zagubionym pierdolami.

Muszą postawić na swoim nawet gdyby mieli sobie uszy odmrozic.

Dziwne to bo przecież obie strony dążą do tego samego.

Gdyby im uciąć jajka jak tylko zrobią swoje, byłby święty spokój a chóry w całym kraju miałyby nadmiar członków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...