Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nornic i innych futrzastych mi szkoda bo lubię gryzonie.

Chciałabym żeby mi się jakieś wiewiórki zaległy :)

 

Może moja Sąsiadka źle zinterpretowala?

Oby.

 

Musicie dziś spać?

Potrzebuje towarzystwa przy robocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są NIESTETY !!! gniewosze, zwane miedziankami, nie łudź się, ze wybije nornice, żyją sobie i te węże i nornice. Fakt, jest niejadowity, ale dotkliwie gryzie. Oczywiście sam nie atakuje, ale gdy się broni potrafi dotkliwie pogryźć.

Kiedyś nasz kot lał się z gniewoszem, kot wygrał, węża wygonił, ale miał olbrzymia ranę na ogonie, która miesiącami się nie goiła, a potem nigdy już sierść w tym miejscu nie wyrosła.

Wyjściem, żeby go przepłaszać z Waszego terenu jest zawsze krótko wystrzyżona trawa i najlepiej psy, które go będą niepokoić, ruch, hałas, ogniska (dym), wtedy sobie [pójdzie spokojnego miejsca poszukać.

 

 

Kużwa co ta matka bez Ciebie zrobi, jak się już wyprowadzi??? Ukrainkę zatrudni do roboty?

:bash::bash::bash:

 

Emi z ust mi to wyjęłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :wave:

 

Będziecie tam szczęśliwi, odetchniecie, ciasta i obiady dla całej rodziny i tak będziesz robić :) tego jestem dziwnie pewna, ale na swoich zasadach

 

życzę Wam dużo, dużo, dużo radości z tego domu, obfitych plonów, stada kur i braku węży :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla szczęśliwych wieśniaków:hug::hug:

 

wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

:wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...