Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Schodów z pażdziocha raczej nie planuje choc kto wie ?

Na pewno jest to wersja bardzo nisko dziadowsko budzetowa.

 

Wrzucaj jeszcze Emi.

Ciekawa jestem co tam wyczochrałaś :)

 

Jade do szpitala.

Odezwe sie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny klosz

O taki

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/475/5913049_3fc08be2a988027e969f3c18473dffbb.jpg

 

Takie są u mnie na giełdzie kwiatowej :D

 

Te skrzyneczki byłyby idealne na zdjęcia. Ciągle się zastanawiam w czym je przechowywać, nie lubię albumów. Biorę sobie taki stosek bez ładu i składu i przeglądam zimą godzinami.

 

Mari pozdrowienia dla Taty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja niby awansowałam :o Nie ma takiego numeru :bash:

Mam swoje kominki i też nie zaglądałam tam od nie wiem kiedy.

 

 

Ten blat jakoś nie dość, że d... mi nie urwał, to nawet nie zachwycił. Jakiś taki rozmaziany jest.

Natomiast szkiełka ikeowe fajne, tylko gdzie te durnostoje stawiać. A potem jeszcze propelerek w tyłek i ODKURZAMY, nic tylko odkurzamy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te słoje widziałaś? http://annettejosephstyle.com/wp2013/wp-content/uploads/2016/02/PH131502.jpg mam je już u siebie i są świetne. Następnym razem dokupię jeszcze kilka. :rolleyes:

 

tu są podobne w spiżarni, cudnie wyglądają. http://static1.squarespace.com/static/55c1f8e9e4b070b48688aef3/t/56debb5a59827ed85c22f1bc/1457437547098/Les+Petits+Clics potrzebuje takich miarek i łopatek metalowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja niby awansowałam :o Nie ma takiego numeru :bash:

Mam swoje kominki i też nie zaglądałam tam od nie wiem kiedy.

 

 

Ten blat jakoś nie dość, że d... mi nie urwał, to nawet nie zachwycił. Jakiś taki rozmaziany jest.

Natomiast szkiełka ikeowe fajne, tylko gdzie te durnostoje stawiać. A potem jeszcze propelerek w tyłek i ODKURZAMY, nic tylko odkurzamy :p

 

Pestko ja będę je raz na dwa tygodnie do zmywary wrzucać :p u mnie kurzu dużo nie ma, więc nie boję się durnostojek ;) coś odkurzać muszę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dana słoje bardzo polecam, chociaż nie są mega szczelne, maja nakładane te pokrywki, guma jakaś jest na nich. Trzymam w nich porodukty codziennego użytku - cukier, mąka, musli, ciasteczka jakieś. są fajne szerokie. jest też wersja słojów do spaghetti, takich wysokich :) w tym malutkim mam sól do codziennego użytku.

 

miarek wolałabym ze staroci nie kupować :p trochę nie higieniczne, a ja chce ich używać normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie te słoje, muszę namówić M. Chociaż on już drugi raz nie zniesie budowy domu zaczętej od słoików lub innych pierdołek

Jak budowaliśmy obecny dom pierwsze kupiłam stary karnisz, wtedy nie miałam nawet projektu:P I szyłam zasłonki :popcorn:

Teraz obiecałam pierwsze wybudować, ale jak minąć taką okazję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...