Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Dzindybry!!

 

Znowu mięcho i wyżerka!!! Mniaaaam!!

 

Co do chepelków, to są cholernie drogie! Te najładniejsze postarzane do 600 zł za m2!!

 

 

 

Co do wędzarni... mam zaraz gęsią skórkę. Bo ja wędzarnie bardzo chcę, ale... mój ekscentryczny szwagier ma wielką ochotę kupić nam tzw prezent-rozwalacz a mianowicie słonia...do ogrodu....i mój nienormalny Małż, jest tym zachwycony, bo w słoniu zrobi wędzarnię...

 

Tu chyba nic nie więcej nie da się skomentować...przecież ja ich pozabijam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu, jak Ty ładnie mówisz o swojej mamie :) Wzruszam się, że tak mozna :cry:

Rozumiem, że o jakieś wskazówki czy rady mozna prosic ? :)

 

Hej Gosiu :) Przepraszam ale co to kużwa jest SŁOŃ ?????? Nie wiem czy pochwalić czy skrytykowac :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki....nawet jak o tym piszę poziom mojego załamania jeszcze się pogłębia.

 

 

Słoń jest równie piękny... stylowy...elegancki...

http://www.zrobtosam.com/PulsPol/Puls/photo/swacz-krowy/images/Ogrod%20Botaniczny%20i%20krowa.jpg

 

 

Wyobraźcie sobie, że na zamówienie robią to metalowe... a w doopie słoń zainstalowaną wędzarnie... a dym mu leci z trąby...

 

Poziom absurdu trudny do ogarnięcia... a mój szanowny na samą myśl aż rechocze ze szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki....nawet jak o tym piszę poziom mojego załamania jeszcze się pogłębia.

 

 

Słoń jest równie piękny... stylowy...elegancki...

http://www.zrobtosam.com/PulsPol/Puls/photo/swacz-krowy/images/Ogrod%20Botaniczny%20i%20krowa.jpg

 

 

 

Wyobraźcie sobie, że na zamówienie robią to metalowe... a w doopie słoń zainstalowaną wędzarnie... a dym mu leci z trąby...

 

Poziom absurdu trudny do ogarnięcia... a mój szanowny na samą myśl aż rechocze ze szczęścia...

 

 

Ty tak zupełnie na serio ? TO MA BYĆ COŚ TAKIEGO ????????????????????????????????????????????????????????????

 

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, o moim Szanownym, mówią, że ma Murzyński Luz... cokolwiek to może oznaczać, to na pewno w ogóle nie przejmuje się nigdy co ludzie powiedzą, czy pomyślą. Jak miał fantazję to się 3 tygodnie nie golił, a potem ogolił się zostawiając np pekaesy albo jakąś mega obciachową bródkę, albo wąsy.. potem strzelił se sesję zdjęciową, narobił wszystkim obciachu i znów się ogolił...

 

I tak jest z tym Słoniem.. zajebisty pomysł... od czapy...ale juz się ze szwagrem widzą jak siedzą przy dymiącym słoniu w ogrodzi i wkładają mu do d... wędlinki..piją piwko i mają zajebiste zdjęcia...

 

czy już trochę przybliżyłam oparów absurdu mojego żywota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, powiem Ci, że nie wiem co mam Ci powiedzieć.

 

Myślałam, że krasnale ogrodowe to maks mojej wytrzymałości psychicznej a tu sie okazuje, że jeszcze jakos słonia musze ogarnąć !!!

Chyba nie dam rady !

Nawet nie wyobrażam sobie jak bardzo to NIE konweniuje z Twoim wyczuciem smaku, pojęciem estetyki i kuźwa......jakiejś wrażliwości !!!

 

Po takim prezencie to jak nic - leczenie w najlepszej Szwajcarskiej klinice zdrowia psychicznego.

Pomijam, dziwne odczucia w związku z gotowaniem w doopie słonia.....

 

No nie wytrzymam ....... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna to raczej juz nie będziesz ale też na pewno sie nie zestarzejesz ! Ma to swoje plusy nie ?

Na nudę tez raczej narzekać nie możesz....Wesoło macie.....

 

Chciałam napisac o tym Kantorze :)

 

Jestem w szoku....nie wiem co powiedzieć :bash: To będzie pierwszy słoń na FM !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszłam z wanny:rolleyes: Właśnie, że nie mam w planach dzisiaj imprezki. Chyba muszę odpocząć. Mam przesilenie zimowo-wiosenne, rano wstałam i posprzątałam mieszkanko, cóś tam uwarzę w garze. Musze jeszcze usiąść do kompa i tak mi sobota płynnie przejdzie w niedzielę...

 

Ja ostatnio mam sajgon w pracy, przejechałam w tym tygodniu 2500 km, to nigdzie mi się nie chce jechać...nawet parę km. To jak zaprosić listonosza na spacer po pracy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, babeczki ! :D

gonia, słoń :jawdrop:

jeżdżąc po okolicy będę wypatrywać!!! może poznam Cię po słoniu :lol2:

u mnie dzisiaj kaczek w sosie z kaszą gryczaną. ( bez zupy i deseru :p). masakra, skończyły mi się kiszone ogóry!!!!! a to przecież zestaw obowiązkowy :(

poszłam nawet do sklepu, a tam jak na złość już wyszły :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...