Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Oj Anula. To jest Twój pierwszy program do projektowania wnętrz. Tak? Ja na innym programie też psioczyłam, ale z czasem jako tako nauczyłam się obsługi. Teraz mi łatwiej bo pewne podstawy mam, więc szybciej wiem co i jak ugryźć żeby było ok.

Szkoda, że jestem taaaak daleko, bo przyszłabym do Ciebie i pokazywała krok po kroku jak zrobić wnętrza. Na youtube poszukam, może tam będzie pokazane co jak się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere ale to nie chodzi o sam program.

Chodzi o rozumienie poleceń i możliwości kompa.

Nie wiem babalnych rzeczy.

Przenieść na pulpit ok tylko jak...Ja nawet tego nie umiem, a co dopiero program.

 

Dajmy spokój....nie naumiem sie i koniec. Brak mi elastyczności. To co już umiecie, wiecie dużo wam ułatwia a Ja nawet podstawowych rzeczy nie wiem. Do tego jeszcze krok po kroku w programie...Rozumiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka, że tak pojadę po Tobie :p

Pewnie, rzuć to w diabły i pojęcz, jaka jesteś głupia.

Tak najłatwiej :p

 

Pytasz, co to są podstawy?

Narysowanie ścian, wstawienie okien i drzwi. Narysowanie podłóg i wypełnienie ich teksturą. Pomalowanie ścian.

Schody później.

Spróbuj najpierw z tym, co masz w SH3D.

 

Po co ten pierwszy program?

Przeczytałaś, co napisałam?

Ale dokładnie, bez przeskakiwania.

Jeśli chcesz mieć mieć model w formacie obsługiwanym przez SH3D, to musisz go sobie przerobić. I do tego służy właśnie Google SketchUp :p

 

Średnio inteligentny szympans jest w stanie nauczyć się obsługi komputera.

A nie powiesz mi, że nie dorównujesz takiemu inteligencją.

 

Poza tym, filmiki na YouTube mają to do siebie, że składają się nie tylko z dźwięku. Maja również obrazki.

Ania, przestań marudzić i się spieszyć.

Pomału się nauczysz. No, chyba, że z góry założysz, że nie.

 

Jak chcesz, to mam teraz luźniejsze pół godziny.

Możesz zadzwonić, ale będę mówić z pełnymi ustami, bo chce obiad zjeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendilko, wiem, że wkurza Cię moja, nazwijmy to ...psychika, ale taka jestem.

Jestem chaotyczna ( to już wiesz) bardzo emocjonalna i ambitna. Najmniejsze niepowodzenie doprowadza mnie do furii. Duzo od siebie wymagam i jak nie umiem temu sprostać to załamka.

Jestem też uparciuchem z domieszką i to dużą, perfekcjonistki.

Technicznie i konstrukcyjnie u mnie bardzo dobrze. Umiem wiele rzeczy "zbudować", określić np. co mi w silniku brzęczy lub dlaczego samochód nie chce odpalić ale komputer !!!!! Wykonuję rzeczy niewidzialne. Gdzieś tam w nieokreślonej przestrzeni. Nie widzę tego, nie moge dotknąć....

 

Nie posiadam niestety !!! takiego talentu jak Wy !!!

W zasadzie to nic nie umiem...niczego ważnego...potrzebnego.....

W obecnych czasach bez komputera jesteś kaleką, i Ja właśnie taka kaleka jestem.

 

To co dla was jest oczywistą oczywistością i pozostaje jedynie zapamiętanie kolejnych etapów w Keczupie, to dla mnie !!!!! droga przez mękę.

Piszesz, że program służy do przerabiania modeli. Rozumiem. Tylko jak sie przerabia ?

 

Anulka, Ja bym Ci miała głowę zawracać i to w czasie przerwy obiadowej ?????

Przecież to nie koniec świata.

Bez znajomości tego programu, da się żyć.

Najwyżej, po raz kolejny, zrezygnuję.

 

Tłumaczcie nadal dziewczynom co i jak. Może ktoś kto tu nas podgląda skorzysta sobie :)

Ja dziękuję...odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mało co wkurza.

Tylko jednego nie rozumiem.

Jednocześnie wymagasz od siebie i się poddajesz na starcie. To jak w końcu jest? Wymagasz od siebie tam, gdzie jesteś w czymś dobra? A reszta niech idzie w diabły?

 

Ania, ja Ci serio mówię, żebyś zostawiła na razie SketchUp i nauczyła się samego SH3D. Masz wyobraźnię, to i niebieska kanapa w połączeniu z różową szafką i bryłą zamiast schodów Ci nie przeszkodzi.

A pomału się nauczysz. Opanujesz trochę komputerowego języka i będzie łatwiej.

Powtarzam, nie od razu Kraków zbudowano :hug:

 

PS. I jeśli oferuję pomoc w trakcie przerwy obiadowej, to można z niej wtedy skorzystać. Gdybym miała jeść zupę, to bym nie proponowała. A poza tym wydawało mi się, że prosiłaś o konsultacje telefoniczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam jak po ogień. Obiad robię ;)

 

Aniu, w programie SH3D jest opcja robienia zdjęć. Na górnym pasku jest ikonka aparatu. Po naciśnięciu tego znaczka zrobiło zdjęcie tego co widziała kamera i zapisałam na pulpicie.

Na forum dodałam to zdjęcie bezpośrednio z komputera (ikonka z drzewkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki....mówię to ja....ledwo żywa baba po dwóch dniach po 10 godzin pracy z dziećmi......

 

Wczoraj machałam ale nikt mi nie odmachał....może dzisiaj...???

 

 

".....Średnio inteligentny szympans jest w stanie nauczyć się obsługi komputera ......" hahahahaha....to ja jestem ciut niżej narendilku .....a ty Aniu nie marudź, bo osiągnęłaś już jak widzę ten wyższy poziom :):):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt !!!

 

Narendilka z tym szypansem pojechała jak gołą dupa po betonie.......................

Już nic nie mówiłam...

Ja raczej czuje się jak średnio rozgarnięta panda !!!!!

 

Macham ci bogumilko...odpoczywaj, wiem co to znaczy...........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu...to akurat łatwe..Wstawianie mebli to banał. Nie radzę sobie z podłogami.

Chciałabym meble z tego keczupa co go narendilka zapodała ale mam zabronione i robie z tych mebli, które są w programie bazowym.

Dupy nie urywają ale coś tam postawiłam.

Mi bardziej chodzi o ustawienie a nie o kolorystyke czy wzór.

Może jak się rozhulam to uda mi sie coś zmienić, ale to dopiero jak Pani Psor zaliczy mi podstawówkę i mianuje czymś więcej niż szympansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...