Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Ja nie lubię gotować w tej małej kuchni. Zwierza się kręcą, nie ma się gdzie rozłożyć z klamotami. Nawet nie chce mi się tam ruszyć.

Dla mnie kurczak na parze ( nie cały same pałeczki) Dla chłopaków jakieś bebło miesne do ryżu. :rolleyes: Bebło, to potrawka z mięsa ( nie wiem jakie Z. zanabył droga kupna), dziś z porem, marchewkiem i ananasem. Bez szaleństwa, ale smaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosia, z porem i ananasem ? Poprosze instruktaz :)

Pałki na parze ? Ty chcesz już całkiem zniknąc ? Dieta ?

Może to i metoda ? Zniknąc na tyle, żeby Cie przy tym słoniu, nie było widac ! ;)

 

Hej Ania. Ja sie dziwie, że wy sie jeszcze na jakąś wódke nie umówiłyście ! Cholera, mieszkacie w jednej wsi, obie szurniete...miło by było :)

Ogóry ? Ile można ?

To Twój dzieć zje kasze gryczana ? Zazdroszczę !

Ja sie dowiedziałam, że jest brudna i ma robaki ! :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w garach:stirthepot:

Zacierkowa,

Wołowina z papryką,

Szyna pieczona w goździkach,

,,surówku'' ,

biszkopt z bitą śmietaną-bo najszybciej.

 

Synusie,, wrócili''-koniec laby:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

 

Co Ty, Wielkanoc robisz ?

 

Też gotuje zacierkowa. Moje dzieciaki uwielbiaja ale Ja NIE uwielbiam jej gotować bo sporo dłubaniny. zaciereczki, mamuńcia musi tymi rencami podziergac bo inaczej nie zjedzą.

Ala, jak robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ja tak jak Twoja teściowa :bash:

 

A co dajesz do zupy ? Pytam bo Ja robię zmodyfikowaną. Moja babcia gotuje jakąś taką, okupacyjną . Dla mnie jest bez wyrazu więc gotuje po swojemu.

 

Chciałabym tak mieć Beatko :( Musze się chandryczyć o każda łyżkę !!! :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja!!!

czyli się jednak da... o narody!!!!

 

 

Mari,

na oleju najpierw smażysz marchewki pokrojone w słupki ( kształt dowolny) aż się skarmelizują, wyciągasz z oleju marchewki i wrzucasz pokrojony w talarki por ( duże, z 3-4, można więcej bo znika). Jak już się zeszkli , dodajesz np cyc kurczaka, indyka... ( można wołowinkę, ale wcześniej ją gotuje w szybkowarze) i marchewki. Wtedy dopiero doprawiasz , wedle gustu. Można iść w stronę Chin i np sos sojowy, można grzybków mun..)

można po polsku sól pieprz, słodka i ostra papryka, To jest baza z której robić można różne wariacje.. z curry i masali albo z pasta paprykową węgierską.. albo z

Jak już mięsko miękkie dodaję ananasa z puchy pokrojonego w kawałki. U mnie chłopaki lubią mięsa na słodko. Do tego ryż lub makaron.

Ja wolę por od cebuli, jest delikatniejszy i trochę jednak zmienia smak.

 

A co do kurczaka na parze, to ostatnio smakuje mi bardziej niż pieczony. Fanaberia, a nie dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...