Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś o piance otwartokomórkowej:

 

"Moj wykonawca upieral sie ze mozna zrobic na deskowanie i nie dawac paroizolacji,ale ja zrobilem po swojemu i mam pod deskowaniem nabita folie paroprzepuszczalna miedzy krokwie z zachowaniem szczeliny wentylacyjnej 3cm. Sikali na folie i wszystko trzyma sie spoko."

 

Czyli prawidłowo w Twoim wypadku wyglądałoby to chyba tak: (od góry) dach, deskowanie, folia paroprzepuszczalna, pianka, folia paroizolacyjna, płyty gk.

 

 

Brak mi słów na Twoją rodzinkę, więc nie mówię nic i tylko przytulam z daleka życząc zdrowia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

 

Aniu niestety ale to ty sama jesteś dla siebie największym problemem bo nie potrafisz dać się sobą zaopiekować. Mam wrażenie że nie wyobrażasz sobie jak oni wszyscy mogli by sobie bez ciebie poradzić.

 

Przydał by ci się z tydzień bez dzieciaków, najlepiej w jakimś spa gdzie to by nad tobą skakali a nie ty nad innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko a kogo zacytowalas?

 

Dorciu do opieki nademna brak chętnych poza tym widzisz jaką mam matkę.

Zostawiłabys spokojnie pod opieką z piekła rodem?

Ja na godzinę do Biedronki boje się wyjść a co dopiero na tydzień.

Moja matka to potwór!

Nie mówi do dzieci tylko od razu się drze i zaciska zęby jakby chciała z bańki wyjechać.

Nawet nie wiesz ile razy z łapami startowała... przypomina mi się wtedy moje upiorne dzieciństwo :(

Za te łapy ostatnio dostała ode mnie TAKI opierdziel ze jej pepegi spadły.

Oczywiście nie czuje się winna bo to Ja zrobiłam awanturę o nic.

Szkoda słów.

Potrzebna mi kumulacja i spieprzam stąd.

Nawet mój mąż który nigdy nie ocenia i nie komentuje, wywala oczy i na nią gada.

W głowie mu się nie mieści jaka mam rodzinę i jak to wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko a kogo zacytowalas?

 

O stąd:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?249282-Piana-PUR-OK-pełne-deskowanie-papa

 

Swego czasu trochę się doktoryzowałam z deskowania dachu, izolacji i wentylacji tegoż, wiec zacytowałam to, co z całej dyskusji było najsensowniejsze i moim zdaniem najbardziej odpowiadające Twojemu domowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, potrzebuje na szybko pomocy w urządzeniu łazienek.

Mieliśmy się umawiać z hydraulikiem na konkretny termin a tu nagle gość nas olał.

Twierdzi ze za dużo roboty i za długo mu się zejdzie.

Ręce opadają.

Łazienki wymierzone i dokładnie narysowane co gdzie jest.

 

Pomożecie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...