Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to się opanowuje :)

 

Nie.

Chodzi mi o zwykły grzejnik podłogowy.

Postanowiłam go dodać bo na ogromnej i otwartej przestrzenią z wielgachnymi oknami mamy tylko jeden grzejnik w jadalni a w drugiej części salonowej 2.

Pomiędzy tymi punktami jest zupełnie pusta i nie ogrzewana cześć która dodatkowo jest schladzana wielkimi drzwiami tarasowymi ( dwuskrzydlowymi).

Skoro mamy ryc w ścianach i robić podłogę to czemu nie zrobić tego teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu, cena jest jakby nie istotna bo i tak podłogowe robić nie będziemy.

Trzeba by skuwac ok 350 metrów posadzek, potem tyle samo instalacji, kolejne 350 metrów wylewek, nowy system ogrzewania.

Koszty :(

Mam problem z mężem i ogrzewaniem.

Wszyscy mówią, że olejowe jest najdroższe i wystarczyło ze jeden gość powiedział ze kompletnie nie opłacalne jest robienie gazu a ten lyknal to i upiera się żeby zostawić.

Znalazłam firmę, zbiornik, instalatorów pieca, wstępny kosztorys a ten mi kurna teraz okonie staje.

Szlag mnie trafia i wszystkiego się odechciewa.

Żeby mi to ktoś przedstawił w liczbach to może rura by zmiekla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ciebie nie namawiam na podłogówkę, tylko z ciekawości tak zapytałam.

Kiedyś braliśmy pod uwagę ogrzewanie nadmuchowe, tam są tez takie grzejniki montowane w podłodze.

Ale to było wieki temu, potem koncepcja budowy się zmieniła i temat odpuściliśmy.

 

Nie wiem kto może przedstawić koszt ogrzewania olejowego - najlepiej ktoś kto takie ma, bo opinie "słyszałem że ......" można w d.... wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mnie nie namawiasz.

Napisałam tylko dlaczego tak a nie inaczej.

Przydałby mi się jakiś wszechstronny fachowiec, ale trafiam na takich co to albo ta opcja albo tamta.

 

Lecę bo mam dziś 3 zakończenia roku szkolnego plus tempo maratonczyka żeby się ze wszystkim wyrobić.

Niestety dopadła mnie migrena aż mi łzy lecą :(

Narka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

No hej

 

Milo, że ktoś jeszcze o mnie pamięta :)

 

W domku nic się nie dzieje.

Nie zaczęliśmy żadnych prac.

Zastanawiam się a w zasadzie bije się sama ze sobą - rozum kontra serce- czy nie sprzedać tego domu i nie kupić czegoś innego.

Ze względu na pewną małą trolicę nie udzielam się już na forum i z tego samego względu nie będę tu wrzucać żadnych fotek.

Zresztą jak widzisz Asiu, towarzystwo skutecznie się wyplukalo i nie ma już z kim gadać.

 

Miesiąc temu wysiadł mi telefon i musiałam przerzucić się na nowy.

Niestety, podczas przenoszenia danych straciłam większość kontaktów do forumowych kumpelek i nie tylko.

Może to znak, że już po zawodach :(

 

Nie mniej pozdrawiam gorąco wszystkich tu zaglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...