Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki lecę na Wolę. Załatwiłam więcej leków dla męża i czeka na mnie ktoś...Odezwę się wieczorkiem...tym naszym wieczorkiem :)

 

Całuski w muszelki ;)

 

buźka kochana, wiesz że trzymam kciuki

i do zobaczenia pewno znowu za pińcet stron, szykuje mi się intensywny tydzień pracy więc pewno jak wpadnę kontrolnie za jakieś dwa dni to znowu natrzaskacie 1500, 100, 900 stron

ściskam:hug:

 

i dziękuję mayday za ten hymn do marioli :hug:

czułam, że to dla mnie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie napisałam że biała podłoga nie pasuje, ale że trudniej będzie wykończyć/urządzić - chociaż może to moje takie pierwsze odczucia?

To odważne połączenia :rolleyes: - a ja przecież takie lubię :o

Także nie wiem skąd ten mój strach ;)

 

Której podłogi nie wybierzesz ja wiem że wszystko idealnie zgrasz :yes:

Nie mogę się doczekać na konkrety :)

 

Trzymam kciuki za te przeróbki - by nie było z nimi tyle kłopotów na ile to w tej chwili wskazuje :(

 

Miłego wieczorku dziewczyny :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa....a ktoś tu na mnie "okładzik"...."plasterek".....to ja się pytam jak nazwać TO?????:

 

 

DZIEKUJĘ CI MEJDEJ ZA NIEOPISANA POMOC - JESTES BOSKA, KOCHANA, CUDOWNA, SŁODKA, WIOTKA JAK STOKROTKA

 

 

ZA TWĄ MĄDROŚĆ, SERCE WIELKIE

NIECH CIĘ MĄŻ CMOKNIE W MUSZELKIE

A JA W RĄSIĘ, NÓŻKĘ, CZOŁO

BOŚ TY WIELKĄ JEST MARIOLĄ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam...zdobyczne leki mam :)

 

Beatko a o co Tobie chodziło ?

 

Admetko, wszystko do siebie pasuje...trzeba tylko znaleźć jakis klucz.....i ja go własnie mam....mieć :lol2::lol2::lol2:

A jak się spieprzy to sie polepszy. Dobrze gadam ?

Pytałaś o ulubione meble.....Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko mi sie jakos tam podoba. Trudno mi wkleic konkretne zdjęcia.

Ten mebel musi mnie w jakis sposób zauroczyć.... Rozumiesz ? Będzie łączenie, więc poszukuję tego i owego.

Złapałam się ostatnio na tym, że stale grzebie w starociach, używanych, po przejściach....Nic ciekawego w sklepach nie znalazłam. No może 1 rzecz...

Poszukam i wkleję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...