Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No toś się nazmieniała. O całe 11 stopni :rotfl:

 

Ania, i proponuję wdech i wydech.

Znowu się nakręcasz.

 

Przyszedł zdrowy rozsądek .....wyliczyła kuźwa :bash::bash::bash::bash:

Czy Ty przypadkiem nie miałas pisac doktoratu ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak wszystko wyliczacie, to wiecie może, jaki jest koszt tłumaczenia z j. polskiego na j. angielski? tekst ok. 9.000-10.000 znaków (ze spacjami)

nie jest to tekst wybitnie specjalistyczny...

 

Zależy jeszcze co jest do przetłumaczenia.Czy to ma być tłumaczenie specjalistyczne,przysięgłe,standardowych dokumentów,tłumaczenie do publikacji,tłumaczenie zwykłe ,expresowe itd................. Do cen trzeba dodać vat 23%.

Rozbieżność cenowa jest duża od około 37 pln w górę za 1600 znaków z interpunkcją i spacjami. Zależy też od miasta,regionu w jakim bedzie usługa wykonana.

Ceny które podałam nie są z tego roku ,więc najlepiej poszukaj w necie najbliższego biura tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze chciałam o górnym oświetleniu. Jak nie chcesz, to nie rób - bez górnego da się żyć! Ja też nie lubię i w nowym mieszkaniu w trzech (na cztery) pokojach w ogóle nie mam górnego, w czwartym (dziennym) tylko symboliczny plafon. W sypialni reflektorki skierowane na szafiszcze. W kuchni - górne, ale nie ogólne, tylko świecące prosto na blat plus drugie - prosto na stół. No fakt, jest też lampa sufitowa w przedpokoju + drugi symboliczny plafon w łazience (jak znam życie, nie będzie używany). A poza tym kinkiety, podłogowe, stołowe i różne inne nastrojowe maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki.

Mam dwa numerki do lekarza, także dzis wymiatam. :)

No proszę ! Nie tylko Ja mam bajzel na strychu :)

Do jednej meble przemawiają ( to już sie chyba leczy ;) ), druga montuje lampy, których i tak nie bedzie uzywać.....Niech no mi teraz, która powie, ze mnie pogło !!!

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pokażę Wam przedmiot moich westchnień. Dlaczego u nas nie ma takich cudów ? Dlaczego to od razu musi być Amerykanckie i kosztować tyle, co silos zboża ?

No dlaczegoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ?

 

tumblr_lxg4qq5F8q1r3hyudo1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz, rozmowa z typu głupich pt: Dialogi na 4 nogi...

 

Pytam wczoraj męża...

- Kochanie, a jakie byś widział podłogi do domu ?

- Cisza................

- A co byś powiedział na.....(i tu chciałam rzucić szokującą propozycję, gdy nagle ryknął ) TAK !

- Ale co tak ? - spytałam...

- Przecież i tak zrobisz jak będziesz chciała...

- Pytam, bo nie chciałabym Ci czegos narzucać. Chcę żebyśmy razem ustalili......

- No dobrze więc o co pytałaś?

- Co bys powiedział na malowane na biało deski ?

- Że jaaaaaaaaaaaaaaaaaak ??????????????????????

- No deski. Malowane farbą na biało.....

 

- Ale Ty ten dom brzydko urządzisz !

- :eek::eek::eek::eek:

- Jak to brzydko ?

- A Ty co bys dał ? ( myślałam, że powie, że deski naturalne, czy klepkę a ten wyskoczył z opcją, której nie brałam pod uwagę WOGÓLE )

- GRES !!!

 

:eek::(:sick::confused::cry::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przestajesz mnie zaskakiwać swoimi lekko "egzaltowanymi" wyborami ;)

za tą wannę można by kupić niezły samochód :lol2:

 

właśnie sobie wyobraziłam Ciebie, W WARKOCZKACH, Z WYGOLONYM BOKIEM, WYKOLCZYKOWANĄ I WYTATUOWANĄ ( popraw mnie, jeżeli ten plan jest już nieaktualny od wczoraj ;)) , drzemiącą w tej wannie!!!!!!

bosssko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to trzeba było tak od razu:)

Po zastanowieniu jednak myślę, że najpiękniejszą będzie ta podłoga, która wzbudzi radość w Twoim sercu. Błysk szczęścia ją oświetli i już nawet nie będzie trzeba olejować:). Może być?:)

 

Kasiu, toż to poezja :lol2:

Błysk szczęścia, będzie taki, że z prądu zrezygnujemy :) Będzie się świeciło jak w reaktorze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...