Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz, rozmowa z typu głupich pt: Dialogi na 4 nogi...

 

Pytam wczoraj męża...

- Kochanie, a jakie byś widział podłogi do domu ?

- Cisza................

- A co byś powiedział na.....(i tu chciałam rzucić szokującą propozycję, gdy nagle ryknął ) TAK !

- Ale co tak ? - spytałam...

- Przecież i tak zrobisz jak będziesz chciała...

- Pytam, bo nie chciałabym Ci czegos narzucać. Chcę żebyśmy razem ustalili......

- No dobrze więc o co pytałaś?

- Co bys powiedział na malowane na biało deski ?

- Że jaaaaaaaaaaaaaaaaaak ??????????????????????

- No deski. Malowane farbą na biało.....

 

- Ale Ty ten dom brzydko urządzisz !

- :eek::eek::eek::eek:

- Jak to brzydko ?

- A Ty co bys dał ? ( myślałam, że powie, że deski naturalne, czy klepkę a ten wyskoczył z opcją, której nie brałam pod uwagę WOGÓLE )

- GRES !!!

 

:eek::(:sick::confused::cry::evil:

u nas też było widmo gresu, nawet zrezygnowałam z podłogówki oby tylko zniknęło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia, za egzaltowane wybory to Cię hukne w łeb !

Wyczuwam, jad i sarkazm !

 

No co zrobię, że mi sie podoba ? Nawet nie wiem ile to kosztuje. W życiu takiej nie widziałam :( Ma obłędny kształt i to mnie w niej kręci....

Cudna...

 

Co do wytatuowanego marginesu społecznego, kapiącego się w wannie za srylion bagsów......Czemu nie ? To dopiero eklektyzm ! ;)

Na marginesie....Strasznie podoba mi się postać Lizbeth w filmie "Dziewczyna z tatuażem " Biorę Ją w całości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo tysz! a w ogóle jakie ona miała piękne to mieszkanie w kamienicy ( w oryginalnej wersji, nie holiłudzkiej)

 

i żaden jaaad....tylko ty niby grzebanie w ziemi, las, głusza, agrobiznes, a z drugiej mańki pałace i górna póła!!! fiufiufiu!!!

 

edit. ja chyba wolę tę lizbeth ze skandynawii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo tysz! a w ogóle jakie ona miała piękne to mieszkanie w kamienicy ( w oryginalnej wersji, nie holiłudzkiej)

 

i żaden jaaad....tylko ty niby grzebanie w ziemi, las, głusza, agrobiznes, a z drugiej mańki pałace i górna póła!!! fiufiufiu!!!

 

Mówiłam, że posrana jestem.

A co Ci nie pasuje w takim połączeniu ?

Bogumił i Barbara też mieszkali na wsi, też robili w glebie a mimo to chałupę niezłą mieli.

 

Zakładam walony i strój BHP i lecę do obory. Podoję, posprzatam, gnój wywalę, kury pomacam, świnia zadam a potem do taaaaakiej wanny na relaksik z kieliszkiem szampana ;) To jest życie !

Każda z moich jaźni byłaby usatysfakcjonowana ! I Jekyll i Hyde ;) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam tego chwalonego Greya i średnio mi się podoba, nawet wręcz nie podoba mi się, mam nadzieję że nikogo nie urażę ale dla mnie ta książka to tandeta.

 

Ja kurcze nawet o takiej wannie nie marzę, nieosiągalne dla mnie. Wiem marzenia i chciejstwa swoją drogą ale ja mam jakieś takie przyziemne marzenia co by je spełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U la, la...aricia, ale pojechałaś ! Jakie to kurna odkrywcze !!!! :)

 

Jak Ja bym tak na swoje mozliwości kroiła to bym sie brandzlowała świeżo kupionym chlebem, albo, że mi sklepowa mielonego dała spod lady !!!

 

:bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wami zwariuję !

Najpierw zapodajecie teksty, które mnie wpędzają w kompleksy, że Ja za wysoko mierzę a teraz same zastanawiacie się czy Wy nie za nisko ......

 

Proszę ze soba ustalić i dopiero mi tu ferment robic ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mari, ja bym Cię do lasu z chęcią wywiozła....

...w moje rodzinne strony!!!

otóż, nieopodal łdz jest taki niewielki rezerwat już teraz przyrody nawet. spędziłam tam całe swoje dzieciństwo :lol2:

lasy, ale nie jakiś bór dziki, tylko taki podmiejski z piaszczystymi "wydmami", z osiedlami domków dookoła. zabudowy głównie z połowy 20w. są też nowe rezydencje, ale zdarzają się też piękne perełki, przedwojenne na pewno!!! dworko-pałacyki!!!! cuuuudo!!!! mówię Ci!!!! jak byłam mała, marzyłam o takim. bluszcze, mchy i te sprawy. byłam pewna, ze mieszkają tam królewny, albo przynajmniej jakies duchy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no Aricia ty mało ambitna, mało kreatywna? No co ty!!! co ja mam o sobie pomyśleć. :cool:

Pomalowałam farbą tablicową ścianę w pokoju u syna na której była tapeta :sick:. Pomarszczyło się to jak stara baba :)

Muszę dziecku to jakoś naprawić bo teraz to i ja się boję tego pokoju, masakra

 

Masz jakieś inspiracje fajne do pokoju pięciolatka? wrzuć na dzieciowym

 

Aniu czasami człowiekowi takie myśli przychodzą gupie do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam tego chwalonego Greya i średnio mi się podoba, nawet wręcz nie podoba mi się, mam nadzieję że nikogo nie urażę ale dla mnie ta książka to tandeta.

 

Ja kurcze nawet o takiej wannie nie marzę, nieosiągalne dla mnie. Wiem marzenia i chciejstwa swoją drogą ale ja mam jakieś takie przyziemne marzenia co by je spełnić.

 

nie słyszałam o tej książce ani jednej dobrej opinii,dlatego nie ma jej póki co na mojej liście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...