Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie liczyłabym na to zbytnio:(, cześć na pewno da się jakoś działówkami zasłonić. U nas słupy to elementy konstrukcyjne dachu i nijak można je ruszyć. Tyle, że ja się akurat z nich bardzo cieszę. Po spotkaniu ze szlifiereczką będą piękne:).

 

Bożżżżeee jak ja bym chciała takie słupy!!!!!!!! Kocham je ogromnie. Co prawda mam takie na strychu,ale dom jest parterowy wiec strych służy jako graciarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka, baba budowniczy, zrobiła sobie kotłownie w garażu. Na ścianie garażu, tuz obok pieca, zrobili kratki wentylacyjne. Tył garażu, tam gdzie jest piec, oddzielili od reszty garażu, ścianka działową. W ten sposób powstało oddzielne pomieszczenie z własna wentylacją. Byłam, widziałam, macałam.

Nikt się nie czepiał, że komina nie ma, a przecież był odbiór budynku :)

Słupy niech sobie będę ( skoro muszą ) ale do jasnej cholery nie w tak kretyńskim miejscu. Ni to przy scianie, ni to na środku pokoju, co by mozna to jakos obejść. Stoją tam, gdzie są w miarę sensowne wneki na łóżko czy szafę. Naprawdę zawadzają ....

 

Zaczęlam sie zastanawiac czy brac ten dom :(

 

Mejuś, przesłałaś mi kiedys na priv. sporo linków z ofertami domów. Jeden ( mimo, że cygański ) utkwił mi w pamięci. Szukam go ale z linka wyskakuje informacja, że ogłoszenie wygasło. Nie pamiętam gdzie to było, za ile....Był zielony :( i miał okna w łuk, duża działka. Pamiętam, że na działce stało coś jeszcze. Jakiś duzy garaż czy sklep a może duze pomieszczenie gospodarcze....Metrażowo był ok....Chciałabym jeszcze raz mu się przyjrzeć ale nie mogę go kuźwa znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania wklej rzut parteru.

 

Aluś , nie da rady :(

 

Bazuję na rzutach innego domu bo jest identyczny do tego "naszego" Podejrzewam, że to jest dokładnie ten sam projekt, tylko architekt pozmieniał elewacje.

Ala, szukaj projektu Kurant z garażem - to ten sobowtór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te słupy są? Bo na planie ich nie widać?

 

Mam pomysł na pokoje na górze - żebyś nie musiała dzielić okna balkonowego (co wiąże się z pozwoleniami na odstępstwo + poważne roboty konstrukcyjne), mogłabyś zrobić tak, jak na obrazku:

 

piętro-zmiany.jpg

Drzwi wychodzące na tę wnękę i balkon możesz dać przeszklone do sufitu, na lekkich profilach, żeby nie zabierać światła, a wnęka tworzyłaby wspólną mini-werandę. Z wietrzeniem nie byłoby problemu, bo jest dodatkowe okno.

Planujesz coś na tajemniczej powierzchni pt. "strych"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, na tych rzutach nic nie widać ale na rysunkach już powinny być widoczne.

 

Dziekuję za pomysła :)

 

Znalazłam ten niby zielony dom. Okazuje się, że jest biały, nie ma okien w łuk ...Co sie ze mna dzieje ? :bash::bash::bash::bash::bash:

 

Pokaże wam : http://dom.gratka.pl/tresc/402-12179560-mazowieckie-chotomow.html#a7ce1575bab6f81a,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka:) No trzeba przyznać , że to dwie różne bajki. Moja bajka to zdecydowanie ten domek, który pokazałaś. Zadzwoń może i zobacz ile zeszliby z ceny. Jakby nie było to do tego domu wchodzisz, robisz po swojemu i możesz mieszkać. Jest to na pewno o wiele krótsza droga niż bliźniak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie bajki :)

A moja żadna :(

W tym domu wolnostojącym sporo metrażu zabiera piwnica....Wygląda jak.......wygląda :(. Miejscowość w której się znajduje jest "obciążona" budową trasy mostowej. Cholera wie, gdzie to dokładnie jest. Sprzedaż prowadzi agenturka, więc nic nie powiedzą :(

Skonsultuję z moim łaskawcą. Zobaczymy co powie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluś, daj spokój. Przeze mnie zawalisz robotę i po nocach będziesz siedzieć !

Sama dam sobie radę :)

 

Nie mogę. Takie teksty "powodują dziwny grymaso - usmiech na mojej twarzy " :rotfl:

 

cytuję z ogłoszenia :)

 

...........................................oraz dużym oknami powodującymi, że pomieszczenie jest widne.

Zabije się :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, nie martw się!!! Będzie dobrze!!!

Jak Ci podchodzi ten dom z ogłoszenia, to umów się z agentem i wtedy będziesz wiedziała, gdzie to jest, może nie maja umowy na wyłaczność. Jak Ci się spodoba, to się umówisz z właścicielami później. Z bliźniakiem tez jeszcze nie popadaj w minorowe nastroje.. zawsze tak się wydaje na początku drogi!

 

A tu obrazeczki, które ( ciekawe czemu? ;-) ) kojarzą mi się... tylko z kim?:rolleyes:

5393_496251087098758_793553361_n.png

45770_466927620047869_754883688_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...