Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wieści z frontu...

 

Czyżby zdecydowany kupiec ???????????????????

Miałam przed chwilą nalot...przechodzili pod balkonem i zobaczyli baner.

Chcą przyjść jeszcze w sobotę iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii spieszą się !

Do maja muszą miec nowe lokum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jejciu........

Twu, twu...żeby nie zapeszyć !

 

Czary mary hokus pokus!

Tylko pamiętaj, żeby wyrażać przy zainteresowanych wielki żal, że musisz się stąd wyprowadzać, bo to takie cudowne mieszkanie, wspaniałe miejsce, a sąsiedzi to najdrożsi przyjaciele, co to ostatnią koszulę itd., no ale wicie, rozumicie, dzieciaki rosną, a pokoje jakoś nie chcą ;)

 

 

 

Gdzie jest Barbi ?

 

Dziś na Westwingu są szufladki :)

 

http://static.westwing.pl/i/DE-RA567WW24FDNDE-1-product.jpg

 

No dzięki, dzieki! Nawet przyjemne, chociaż raczej w kategorii ozdobnych, niż użytkowych. Ja szukam jakiegoś bydlęcia, które pomieści circa-about 2500 płyt CD mojego małżonka - czyli szufladki o odpowiednich wymiarach i koniecznie na porządnych prowadnicach, bo te cholerne płyty swoje ważą. Gdyby nie to, że bardzo kocham moje nerki, to może rozważyłabym pozbycie się jednej, żeby u stolarza obstalować coś w podobie:

 

http://www.maisonsdumonde.com/images/produits/FR/fr/taille_hd/0/17/103870_3.jpg

 

 

 

A póki co, wzdycham sobie, ech ech ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjo bardzo dziękuję :hug: i Twojemu "dzieciowi" - (synkowi?)

życzę wszystkiego dobrego (chyba nie łatwy ma charakter jeśli podobny do mojego ? ;))

 

Anetko

nie wiem jak ty ,ale mój to ma fazy:bash:.Raz wyłoży wątrobę na talerz i gada o wszystkim,a raz bez kija nie podchodź - niemowa:bash: I wtedy bij zabij a nie powie co na tej cholernej wątrobie mu leży:bash:

A ,że ja z tych cierpliwych:rolleyes: ,to czekam spokojnie aż przylezie znowu z tą wątrobą;)

Edytowane przez alicja5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu....tak pluję, że oplułam ekran......tfuuuu, tfuuuuu, tfuuuu....oby się udało!!!!!!!!!!

A ze nie umiem jak wiesz emotek wstawiać (kiedyś mi się udało.....chyba raz) ....to mieszam w moim najwiiększym garze w kuchni:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu, cześć, tfu, dziewczynki :)

 

Tfu, dziekuję, tfu, za plucie, tfu, tfu, tfu......

 

Jeśli się uda, to będzie największe zaskoczenie w moim życiu. Tak z marszu, tak spontanicznie i tyle dziwnych zbiegów okoliczności ??????????????

Nam sie spieszy, im też. Oni już sprzedaja swoje i do 1 maja musza znaleźć i przygotować sobie nowe lokum...My chcemy jak najszybciej zaklepać jakiś dom......

Szaleństwo....

Tak to przeżywam, że wczoraj, zaraz po ich wyjściu dostałam takiego ataku bólowego brzucha, że zwijałam się i jęczałam jak cholera. W nocy, kilka razy sie budziłam, chodziłam, masowałam, brałam leki......Stres !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marimag tfu tfu tfu :stirthepot::stirthepot::stirthepot:

 

 

 

Zapytałam mężula czy taka jestem , powiedział że nie..

Jednak im z kimś bliżej jestem , tym więcej od kogoś wymagam..

 

Anetko ,to jeszcze dołożę - pedant , perfekcjonista , indywidualista , ,,dzielący włos na czworo '',uparciuch , wrażliwiec .

To cechy najbardziej rzucające się mamuni w oczyska, a mogę tak jeszcze długo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic :)

 

Pisałyście o nerwach to się próbuję uspokoić waląc w murek i dziwię sie, że tak się denerwuję :)

 

Wcale Ci się nie dziwię, ja też taki nerwus jak jakaś akcja.

 

Wpadłam szybko popluć, pomieszać :stirthepot: i już mnie nie ma, bo ostatnio mam duuużo pracy, duuużo zajęć

a tu jeszcze święta idą... Zero przygotowań u mnie:(

Doprawdy - chciałam już okna myć ale ta pogoda.... Jakoś mnie nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już lepiej:)

a Ci ludzie to z jakim nastawieniem?był entuzjazm?o cenie już wiedzą?:)

 

Kasiu, teraz kupcy najpierw pytaja o cenę a dopiero potem : oglądaja, marudza, negocjują...

 

Entuzjazm był ......Babka, jakiegos słowotoku dostała :) To dobry znak ! Niektórzy tak własnie odreagowuja emocje....Dowiedziałam sie o wnuczkach, córkach, śmierci teściów, srylionie spodków, talerzyków i imbryczków, kwiatku na lodówce (?), o innych, ogladanych przez nich mieszkaniach - tu nawet fotorelacja mnie spotkała :lol2: Facet chłodny, konkretny, małomówny ale po spotkaniu z moim synem....wymiekł ! Michał opowiedział mu historię swojego życia w wersji skróconej czytaj chaotycznej :lol2: Ola przytulała sie do babki, która nie była tym czułościom obojętna :)

Wyszli z kwadratowymi łbami. Przychodza znowu w sobotę.....Kazali mi się dowiedzieć o księgę wieczysta tzn. czy mozna założyć? Sprawdziłam - można. Okazuje się, że wiekszośc mieszkańców mojego osiedla juz ma ...a Ja nic nie wiem ???? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale Ci się nie dziwię, ja też taki nerwus jak jakaś akcja.

 

Wpadłam szybko popluć, pomieszać :stirthepot: i już mnie nie ma, bo ostatnio mam duuużo pracy, duuużo zajęć

a tu jeszcze święta idą... Zero przygotowań u mnie:(

Doprawdy - chciałam już okna myć ale ta pogoda.... Jakoś mnie nie zachęca.

 

Olej te okna ! Co dla kogo ????

Idź do frycka, ugotuj cos dobrego a reszta się zrobi w swoim czasie !

 

Anuś,współczuję nerwów. Wiem jak to jest bo sama miałam identyczną sytuację.

Uda się ,bo przecież plujemy na potęgę :D

 

Ja juz nawet nie mam czym pluć - wyschłam !

Do mojego szanownego męża chyba wreszcie dotarło i dziś rano zniósł do samochodu 7 wielkich kartonów. Gdy już je spakował, ledwo żywy wszedł do domu i mówi : Mam zawał ! Jak dałas radę to przenieść z pokoju do przedpokoju ? Kuźwa, to waży tyle, jakbyśmy tam cegły trzymali !

Odpowiedziałam: Musiałam ! Mam leniwego męża !

Mój mąż : A to hooj !

Odpowiedź : Nie zaprzeczam ! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu......ładna z Was para ! W chałabałach nie gustuję ale chyba dobry z niego chłop, co ? Dobrze mu z oczu patrzy :)

 

Ale Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

Przecież Ty wyglądasz jak Rene Zelweger !!!! Kopia, klon, sobowtór ! Skóra zdjęta....:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...