Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Patrzę, patrzę i nie widzę tego podobieństwa. Jednak porównanie mi bynajmniej pasuje także dziękuję;). Co do męża straszny raptus, ale narzekać nie mogę. Generalnie łatwiej mu się dogadać ze zwierzętami niż z ludźmi;). Raz na jakiś czas zmienia oblicze i się goli, ale muszę go do tego jakiś miesiąc namawiać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu przypadkowo załapałam się na zdjęcia (ale mam farta :). Śliczna z ciebie dziewczyna i bardzo przystojny mąż :)

idę zaraz do ciebie :)

Anka, jak się cieszę :wiggle:, kurcze urealniają się wszystkie czary mary ale jeszcze splunę żeby nie zapeszać ;)

Będzie Ania urządzać :rotfl:

 

Dzięki Kobieto:) zapraszam do siebie:)

No, gdzie ta Anna bo muszę fotki wywalić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, na każdym zdjęciu wygladacie inaczej...nie znaczy, że gorzej :)

W wersji bez futra jest miodzio !

 

Ze zwierzetami lepiej niż z ludźmi ? A może on jakiś"tanczący z wilkami" lub "zaklinacz koni" ;) A kiedy, będzie sie dogadywał z noworodkami ? :rolleyes:

Kiedy braliście ślub ? Chyba jakos całkiem niedawno.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiedź na jedno, bardzo istotne pytanie ....Chyba ktos mi sie miga od odpowiedzi .....

 

To powiem Ci szczerze, że bardzo powaznie wygladasz. Nie staro.....prosze sobie nie dopisywać...powaznie. Taka małolata..kuźwa :eek:kiedy to było ?????

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii noworodków to wal jak w dym. Męża na korki do mojego rozpłodowca możesz przysłac :)

Wiele roboty z tym nie ma :( A to w sumie najprzyjemniejsza faza....potem jest tylko gorzej !

 

30 sekund z prysznicem i gra wstepną ;) Tak wymiata mój speedy Gonzales! Dlatego pewnie, nawet nie wiem kiedy machnelismy ostatnia dwójkę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo...i ja się załapałam na fotki.....Fajna z was parka Kasiu:) A jak mąż dogaduje się lepiej ze zwierzętami .....to na pewno super z niego chłop!!!!!!!!!

No a Ty....urodziwa dziewczyna!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...