Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Narendilko.....i tu właśnie widać co ze mnie za typ !!!

Dostaje kurwicy i rzucam wszystko....spróbuję jeszcze raz i znowu myszka leci.....siadam kolejny raz i wiązanki lecą..i tak do skutku.

 

Nie jestem zadowolona z tego co "stworzyłam" ale mam jakiś tam obraz. Wkurzaja mnie te obleśne meble i inne piardensy.

Nie wiem jak pomalowac ściany...

Mam problem ze schodami. Szerokość jest dobra - 2 godziny je dopasowywałam !!!!!!, ale z wysokością nie mogę dojść do ładu. Czytam z przekroju budynku wysokość kondygnacji plus grubośc stropu i tyle daje schodom. Na wizkach ,widać jednak, że nie stykaja się z górna kondygnacją...

Kolejny problem to drzwi na półpiętrze. Jest to wejscie do pokoju nad garażem. Schody przygniataja je w połowie.....Drzwi standard, wysokość schodów z planu i jednak nie gra.

 

Co do wściekania sie to mam tak od urodzenia.

Mama mi opowiadała o tym jak malowałam farbami. Postanowiłam namalować księżniczkę, w tle zamek, fosa, rycerz na koniu i inne okoliczności przyrody.

Namalowałam juz wszystko, wszystko mi sie podobało i na koniec postanowiłam namalowac księżniczce malutkie kolczyki.

Poniewaz kolczyki nie sprostały moim oczekiwaniom..rysunek porwany, farby pieprznięte w kąt i ryk, że nie umiem.

Jestem zła sama na siebie za to, że czegos nie umiem, a nawet jak zrobię to wściekam się, że nie wyszło tak jak chciałam. Wyobraźnia wyprzedza zdolności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię zdjęcie mojego mebla, czy pokoju i zmieniam sobie podłogę, kolor ściany, dodaję inny mebel ?

W tym programie nie.

Ja takie rzeczy, o których piszesz robię w zwykłym programie graficznym.

Żmudna robota, ale mogą wyjść cuda.

Mistrzynią w tym jest pestka. Dziewczyny mówią na to co robi czary. Wychodzi jej niezwykle realistycznie.

 

Gosiu, u admetki, dziewczyny jakos to robią. Wstawiają żyrandole, szafki itp. na zdjęciu jej salonu, kuchni czy jadalni.

Ale nie w SH3D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendilko.....i tu właśnie widać co ze mnie za typ !!!

Dostaje kurwicy i rzucam wszystko....spróbuję jeszcze raz i znowu myszka leci.....siadam kolejny raz i wiązanki lecą..i tak do skutku.

Tylko po co tracić energię na nerwy :)

 

Nie wiem jak pomalowac ściany...

Kliknij dwukrotnie na ścianę, to otworzy Ci się okienko z możliwością edycji. I tam masz możliwość pokrycia ściany farbą lub teksturą.

Tylko zauważ, że ściana ma dwie strony i nie zawsze od razu udaje się trafić w tą właściwą :)

 

Mam problem ze schodami. Szerokość jest dobra - 2 godziny je dopasowywałam !!!!!!, ale z wysokością nie mogę dojść do ładu. Czytam z przekroju budynku wysokość kondygnacji plus grubośc stropu i tyle daje schodom. Na wizkach ,widać jednak, że nie stykaja się z górna kondygnacją...

A wysokość pomieszczeń/ścian dobrze wstawiłaś?

Robi się to w tym miejscu, gdzie koloruje się ściany.

I dlaczego zakładasz, że w programie grubość stropu wyszła Ci taka sama jak w rzeczywistości?

Kombinuj, zmieniaj po troszeczku.

W końcu wyjdzie.

 

Kolejny problem to drzwi na półpiętrze. Jest to wejscie do pokoju nad garażem. Schody przygniataja je w połowie.....Drzwi standard, wysokość schodów z planu i jednak nie gra.

Nie zakładaj, że model schodów jest idealnie dobrany do tego, co masz w projekcie. Powiedziałabym nawet, że marna na to szansa.

Może trzeba będzie poszukać innych schodów.

Pomału.

 

Jak już opanujesz to co jest w SH3D, to popróbujemy z innymi modelami.

 

I spróbuj robić większe zdjęcia. Ciężko się ogląda te znaczki pocztowe, które wklejasz.

Słowo klucz: rozdzielczość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłam rozdzielczość obrazka. Strasznie długo się renderuje, a tam prawie nic nie ma :bash:

rere a dalej jest już tylko gorzej :bash:

A na ile ustawiłaś?

 

Mała uwaga. Dobrze jest mieć każdy pokój w oddzielnym pliku. Przyspiesza nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu , z całych sił trzymam kciuki za męża!!!!

Dobrze ,że mąż trafił pod opiekę lekarza ,który wyprzedza fakty,lepiej sprawdzać przed.Wiem coś o tym.Będzie dobrze.

 

A wizek gratuluję,zdolna bestia jesteś:D

Jak dziewczyny mówiły,małymi kroczkami ,spokojnie i zaraz mistrzem będziesz:D

Ściskam i lecę dalej z robotą:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto ? Puk, puk .....

 

Alicja tłumaczy, mejdej chyba goli całe ciało, bo jak wyszła do fryzjera to słuch o niej zaginął, Olinkowa lata z miarka i morgi liczy, rere projektuje dolny Manhattan, Bogumil robi dżdżownicom golfiki na wiosnę, Gosia z aparatem wypatruje flamingów, narendilka gnębi studentów, Bastki jest już pewnie w Australii, admetka usypuje rytualny stos, atena przedawkowała z kawą, barbi duma jak się nie nadumać.....czy to wszyscy ?

 

Tylko Ja, taka sama tu siedzę :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...