Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ateno :jawdrop: 150 najwygodniejsza ?????????????????????????????????

Przecież w tym to się nawet nie da wygodnie położyć !

 

Ja mam 165 cm, mąż 176. Długość 180 chyba była by najwygodniejsza, choć 200 to już na 100% :)

 

Ariciu, pewnie, że przy ścianie, ale jednak dookoła tam gdzie zaokrąglenie wanny będzie się chlapać. Muszę tę wannę zobaczyć na żywo no i wpierniczyć się do niej. Jest to produkt na zamówienie w dziale : "Dla hrabianek i królewien " ;)

 

A jak cena, uważacie, że drogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie jestem w temacie baterii.

 

Co powiecie na taką ? To tylko pomysł...

 

http://www.myefox.pl/media/catalog/product/cache/1/image/04fb40d792df9054a761b0fa9fcb554d/h/y/hys00040_2ec76fdd-1be9-4f48-a0bc-941529fef7bc.jpg

 

Cena - 532 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia, nawet nie wiesz co można robić we wannie !

U nas nawet sufit bywa mokry !

 

Ja pierniczę Anaeto, powinniście sie zgłosic do księgi rekordów Ginesa !!! Jeszcze jak dodasz, że tam się "gimnastykujecie" to będziecie moimi miszczami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobiałki!!

 

Mari, przy naszym wzroście, siedzącego psa, wanna 170 jest już bardzo długa. Mam 170 i jak do niej wlezę, to spokojnie mogę zaprosić kogoś do towarzystwa;). siedząc, albo półleżąc w wannie, bo na płasko, słabo mi się relaksuje, bo nie wiedzieć czemu gorzej mi się pod wodą oddycha ;-), mam spory kawałek żeby dotknąć nogima dystalną ściankę.

Wanna dla dwóch osób powinna mieć odpływ po środku i kran równic, coby nie losować, kto ma być poszkodowany. W końcu wbijający się kran w plecki, tudzież korek odpływu w .. nie sprzyja romanticznym uniesieniom... a przynajmniej po paru latach małżeństwa:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tymi prorodzinnymi kapielami ???????????????????

Maja mi wodę zanieczyszczać ?

A wynocha mi !

 

Kochane, przy moich gabarytach sześciennych to co nie pójdzie w szerokość to się rozleje w długość - fluber :)

A korek, znaczy sie odpływ w ...może być bardzo romantyczny ! Wiem cos o tym, bo gdy razem sie kąpiemy to zawsze jakos Ja ląduje po tej stronie wanny i...... bywa miło :lol2: Jeden warunek ! Przepustowość musi byc sprawna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aluś :) Naprawdę fajnie wyglada, mam nadzieję, że nie tylko na zdjęciu. I pomysleć, że to w markecie dają !

A co Cię tak zaganiało ?

 

Bionda, dzięki za szuflandię :) Dla mnie za grzeczna :rolleyes:

 

Aniu,bo w marketach naprawdę można fajne rzeczy znaleźć :wiggle:

 

A zaganiana jestem,bo w najbliższy czwartek ,,jadziemy" do PL:wiggle::wiggle::wiggle:

A z tym wiążą się,, suweniry'';) które trzeba zakupić.;)

Trzeba podgonić z pracą ,,na zaś":bash:

A ja z tych upierdliwych co to nie lubią zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę:bash: więc te wolne dni wykorzystam na maksa i doprowadzę ślubnego do stanu agonalnego:rolleyes:

 

Lecę,pędzę,..............ale oczywistą rzeczą jest ,że zajrzę nocną porą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare a takie zboczone ! :eek:

 

Spokojnie...niech sobie wanna postoi i tak nie mam jej jeszcze gdzie wstawić. Ludzie co to niby chcieli brać mieszkanie, nie zadzwonili jeszcze...:(

 

Ala, właśnie miałam Cię zapytać, czy Wy przypadkiem nie mieliście przyleciec do Polski....Coś mi tam świtało jeszcze z poprzedniego wontku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Jezdem'' i zaraz mnie nie ma:bash:

 

Ania ,a ja myślałam ,że udasz sie w podwiązkach do marketu,figlarnie zrzucisz okrycie i elegancko przymierzysz wannę:rolleyes:

No rozczarowałaś mnie;)

 

To ja tu pędzę na złamanie karku z siatami,mąż za mną leci jak oszalały bo myśłał biedak ,że ja do WC tak gonię,a ja siup torby na podłogę i cap laptopa w łapki........a tu Anki w desusie brak:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...