Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anku, rozsądne, albowiem ponieważ: taniocha (sosna) pociągnięta jest na biało, a szlachetny dąb - zostawiony w stanie naturalnym. Czyli to wszystko, o czym pisałam wcześniej. Wiem, wiem, będziesz coś tam stękała o twardym drewnie, że sosna miękka jak masło, ble ble ble ;), ale między sosną a dębem jest jeszcze parę gatunków niedrogich, a w miarę twardych, i jak już chcesz malować, to naprawdę szkoda kasy na dąb, bo i tak zakryjesz farbą. To tak, jakbyś zrobiła sobie marmurowe parapety (bo twarde, wytrzymałe, nie wypaczają się) i pociągnęła je na biało olejną farbą (bo fajnie).

Jeśli chodzi o względy estetyczne, to dokładnie pokrywają się z tym, co wyżej: gdybym miała podłogę sosnową, to na 100% bym ją pomalowała. Gdybym miała dębową, to na 100% bym zostawiła, choćby nie wiem jak bardzo podobały mi się malowane podłogi (a podobają mi się - tak w ogóle).

 

Ja wiem, że to na razie dość wirtualna i w sumie absurdalna rozterka, bo na razie nie masz ani mieszkania, ani kasy na podłogę, ale skoro już tu sobie gdybamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doleciał, doleciał, właśnie oglundam ;-) fajne to, ale kurka, ceny......chiba, jakiś skok na bank musimy skrzyknąć ;-)

 

Drogo ?????????? Zupełnie przyzwoicie ! Zaraz poszukam linka do stronki. Tam to dopiero wymyślili ceny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anku, rozsądne, albowiem ponieważ: taniocha (sosna) pociągnięta jest na biało, a szlachetny dąb - zostawiony w stanie naturalnym. Czyli to wszystko, o czym pisałam wcześniej. Wiem, wiem, będziesz coś tam stękała o twardym drewnie, że sosna miękka jak masło, ble ble ble ;), ale między sosną a dębem jest jeszcze parę gatunków niedrogich, a w miarę twardych, i jak już chcesz malować, to naprawdę szkoda kasy na dąb, bo i tak zakryjesz farbą. To tak, jakbyś zrobiła sobie marmurowe parapety (bo twarde, wytrzymałe, nie wypaczają się) i pociągnęła je na biało olejną farbą (bo fajnie).

Jeśli chodzi o względy estetyczne, to dokładnie pokrywają się z tym, co wyżej: gdybym miała podłogę sosnową, to na 100% bym ją pomalowała. Gdybym miała dębową, to na 100% bym zostawiła, choćby nie wiem jak bardzo podobały mi się malowane podłogi (a podobają mi się - tak w ogóle).

 

Ja wiem, że to na razie dość wirtualna i w sumie absurdalna rozterka, bo na razie nie masz ani mieszkania, ani kasy na podłogę, ale skoro już tu sobie gdybamy...

 

U la la...ale się koleżanka wczuła :rolleyes: i rozpisała ( wreszcie ! ) ;)

Tak ! To prawda ! Temat jeszcze wirtualny ale pogdybac juz pora :)

Będę malowac jak nic !

Wstępnie, zdradziłam pomysła mężowi...No nie powiem, zeby był zachwycony ale......rozmowa zeszła na sprzęt i tak Ją poprowadziłam, że mąz uznał, żebym się tak nie angażowała w sprawy sprzętowo - nagłośnieniowo - audiofilskie bo to jego zadanie.

Przecież Ja Ci się nie wtrącam w sprawy urządzeniowe, nie ?

Powiedziałam, ze chciałabym, żebyśmy razem wszystko uzgadniali.

Gdy to usłyszał, dotarło do niego, że w sprzęt chcę również ingerować a tu jak ZAGŁOBA BĘDZIE BRONIŁ SWOICH RACJI !

Pomarudziłam, że nie chcę kilometrów kabli, sryliona gniazdek, przełączników, dziwnych sterowników. Kupimy TV w markecie bo tanio i git.

Jego spojrzenie było tak wymowne..................... :rotfl: Wiem, ze zgodzi sie na wszystko byle pozwolic mu przyczepić do ściany ten swój testosteron :)

Niech ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Chcem ! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Cena ! :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:

 

http://www.domzbajki.pl/vives-oregon-c-20_928_1044.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałam wszystkie Markiety...Tylko Leroy Merlin ma ofertę w necie. Reszta to delikatnie mówiąc żenuła ! W Casto brak cen ! Obi tylko instruuje ....

Lukne jeszcze na Brico...nigdy tam nie byłam...:(

 

Mejuś, jak to ? Może fredzio Ci zeżarł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o nich słyszałam ale nie wiem jak wyglądają, jakie wymiary no i jakie wrażenie robią.....W różnych kolorach ?

Tyle razy byłam a Casto i nigdy nie widziałam :(

 

a pod jaka nazwą figurują ? Pamiętasz ?

 

Aniu, płytki z Casto noszą nazwę Colors albo Colours. To jest ich firmowy produkt. Wymiary mają 10x30 cm. Są białe, czarne (chyba?), szare i takie różne pstrokate.

Zajrzyj do TEGO wątku (bliżej końca), wydaje mi się, że tam się pojawiały.

I TU też są.

 

Buk i jesion mają porównywalną twardość do dębu, a są chyba tańsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...