Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mari, o tych lukach bagażowych mówisz ;-), no, wiem. To jest część konstrukcji w procesie. Tera tam ścieli Z. pod halogenki. Nie przepadam za podwieszanymi sufitami, ale trzeba było z jakąś konsekwencją zasłonić podciąg pomiędzy schodami a salonem. A Z. kocha ledy ( i nie łabędzice mi tu chodzi, a Z. to nie Zeus) :rolleyes: to niech se walnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo,a co tu taka cisza nastała?

 

Bionda,nie tylko ty zastanawiałaś się nad praktycznością umieszczenia książek pod sufitem;)

Moja pierwsza myśl- bardzo ładne wnętrze. Ale ........ drabina musi być gdzieś pod ręką,żeby z nich korzystać:bash: i żeby to wszystko odkurzyć:bash: Praktyczne to,to nie jest;) ale pomysł bardzo ciekawy. A może to jakieś atrapy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ,jest szansa na poprawę pogody w kraju czy muszę walonki i papachę sobie zorganizować!!!??? Bo mam już mętlik od tych prognoz:bash: Jedni przepowiadają na plusie do 18 stopni a inni gadają ,że zima nie odpuści na święta???

 

Kurka ,żebym nie musiała to bym tyłka nie ruszyła. Myślałam ,że chociaż coś na ogrodzie zrobię,jakieś porządki po zimie trzasnę.A widzę ,że zająca będę lepić ze śniegu:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki :)

 

Cisza, no bo o czym tu pisać ? Beznadzieja, nuda, żenuła....uszy mi opadły :(

 

Mejuś, no nie mogę z tym zajęcem :rotfl::rotfl::rotfl:

Czy to jakieś osobiste wycieczki ? ;)

 

Ala, kupuj te walonki i waciak. W razie czego się rozepniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz,czyli na to wygląda ,że ciepłe gatki muszę odziać. Zadowolona nie jestem,ale cóż poradzić;)

 

Ania ,a ty te uszy postaw do pionu i daj na luz. Pewnych spraw się nie przeskoczy,musisz czekać na chętnego kupca. Znajdziesz kupca ,wtedy wszystko ruszy.

Najczęściej tak jest ,że jak się strasznie napinamy,staramy,denerwujemy ,to wszystko idzie jak po grudzie. Odpuść trochę. A może trzeba dać mieszkanie do kilku agencji,wrzucić prywatne ogłoszenia gdzie się da ,rozwiesić ulotki po klatkach.....

 

Może jak wiosna zawita ,to i kupcy się obudzą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...